reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

...::Mamusie grudniowe 2013::.. :)

reklama
Ananaska nie stresuj się, moja kumpela jest w 12tc i miała już 4 usg :) To kwestia indywidualna. U Smerfnej to ciężki okres, z powodu doświadczeń wcześniejszych, dlatego więc lekarz jej tak powiedział.

Ja mam mieć USG po 25.04 (dostałam skierowanie), ale umówiłam się na wizytę 22, może uda się coś zobaczyć/usłyszeć :)
 
Smerfna zeschizowałaś mnie z ta ingerencja usg...

Bardzo mądrze napisała Magda_88 częste USG tylko mnie dotyczy. Mój lekarz uważa, że dla niego na razie wszystko wygląda prawidłowo więc aby wesprzeć naturę mam odczekać za kolejnym USG. Aby przeczekać ten okres w którym ostatnio wszystko się popsulo...
 
Dziewczynki wiecie jak zirytowała mnie chwilę temu teściowa!!!!!!!!!!

Katastrofa, powiedziała mi, że może wreszcie bym coś zjadła bo "przygłodzę tę dziecinkę".
Powiedziałam jej że nie mam każdego dnia zamiaru wrzucać do siebie cysterny jedzenia i niech mi da wreszcie spokój. Pchało mi się na usta żeby jej powiedzieć żeby się ODWALIŁA,ale się ugryzłam w język....

Ona myśli,że będę zjadała 15 posiłków dziennie chyba jak ona. Biedna dzidzia na pewno też się poirytowała.
 
mb89 a Ty z tesciową mieszkasz? ja ze swoja na odległośc ok ale mieszkałam 3 miechy z tesciami i dziekuję bardzo...wszystko do wytrzymania mozna oko przymruzyc ale nie na alkoholizm tescia,mimo ze jak trzezwy to jest w porzadku

ja tam zjadlam serek wiejsi i nie mam na nic ochoty

w 1 ciazy(donoszonej) takie mialam mdłosci ze od 5 tc to kiedy piłam cole i jadlam rolade lodową a w pracy piłam herbate z cytryną ..nic innego mi nie podchodziło..

 
ananaska ;-)niestety mieszkam z teściami. Co prawda mamy swoje piętro, ale to i tak jest katastrofa. Teściu piwkuje i myśli, że nie ma w tym nic dziwnego. Chociaż już było wiele sytuacji, że był potrzebny jako kierowca, a tu jak???? jak zawsze parę piw już strzeli. A teściowa....gdyby nie jej wściubianie nosa w nie swoje sprawy.

Ciężki to wszystko. Po dwóch latach małżeństwa już nie jestem miłą synową. Nie da się.

A jeżeli chodzi o "smaki" to u mnie zaczęło się od tego, że jak jeszcze nie wiedziałam o ciąży strasznie chciało mi się brzuszka z łososia, chodził za mną, aż musiałam pojechać i sobie kupić. A jakoś nie przepadałam nigdy za rybkami.:-). Nie mam żadnych mdłości ani żadnych dolegliwości oprócz bólu cycuchów i ganiania do kibelka:) aaaam i senności:)
 
Ostatnia edycja:
coś jest z tymi pomidorami bo ja też mam na nie większą ochotę :) i na fast foody, na wszystko co ma charakterystyczny smak.
U nas kolejna wizyta 25.04 czyli po powrocie z wakacji.
ja już mam karte ciąży i jestem po wszystkich badaniach z krwi i moczu
 
pomidorek wlasnie zjedzony :) mi sie caly czas hamburger marzy ale taki wlasnorecznie grillowany :) mniam mniam :)
wspolczuje dziewczynki z tesciami, na dluzsza mete to sie ni da
 
reklama
Myślałam, że to może lepsze pomidorki. Też zjadłam kanapeczki z serkiem żółtym i pomidorem....tak smakował jak taki z własnej szklarni latem...:-)
 
Do góry