reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

...::Mamusie grudniowe 2013::.. :)

aquarinka bardzo mi przykro z powodu rodziców przyjaciółki:-( los potrafi być czasem okrutny...Trzymaj się dzielnie dziś..
Ja witam się w sobotę z samego rana?! Od paru dni cierpię na bezsenność i wstaję o 3.30 i tak do 6 to nie śpię..Powiedzcie czy to normalne??Młody rozpycha się w brzuchu może to przez niego :-p. Dziś mamy weselę oby nie było ulewy.. Miłego dnia wszystkim ;-)

Ja też ostatnio mam problemy ze spaniem w nocy, o ile zasypiam na stojąco to tak jak Ty w nocy zaczyna się wiercenie.
Pamiętam że jak byłam z synem w ciąży też tak miałam w 3 trymestrze. Wszystkie organy nam przestawiają te dzieciaczki i jak tu spać spokojnie, coraz większe się robią :-)

KORALIKOWA piękne rękodzieła cuda :)

ANANASEK witaj!!! Najważniejsze że dziewczyny Cię przekonały. Widzę, że imię dla synka już wybrałaś? Fajnie że się przeprowadzacie, mam nadzieję że jesteś zadowolona

BAŚKA co tam u Was??? Wydaje mi się że się nie odzywałaś, chyba że coś przeoczyłam?
 
reklama
Koralikowa ale cudeńka...ta czapeczka niebieska długa boska!!!!
Cosiek przeprowadzamy za ok miesiąc...idzie jak krew z nosa ale do przodu...oj cieszę się nawet nie wiesz jak :-) w końcu na swoim :-)

Filipek się wierci w nocy jak wariat spanie do dupy jednym słowem...
;-)ani tak ani siak
 
Witam niedzielnie :-D

my juz na nogach dawno, dzisiaj sporo do zrobienia
wczoraj maz z tesciem drzwi glowna wywalali i przesuwali o 30 cm, dzisiaj ida pod mlotek inne rzeczy, pozniej na urodziny cala rodzina i juz bedzie poniedzialek:surprised::-D

wspolczuje nocnych niewyspan:zawstydzona/y: ja na razie odpukac zgrywam sie z Mloda wzorowo i zasypia razem z mamusia i budzi sie jak mamusia sie obudzi:sorry2: oby tak do konca:tak:

Koralikowa - piekne!! zdolniacha:tak:
ja tez mam najpierw kolyske a pozniej do lozeczka:tak:

mb89 - hehehe swietny skrot:-D:-D

milego dnia dziewczynki:tak:
 
U mnie tez problemy ze spaniem. Maluch sie rozpycha, brzuch ciągnie, plecy bolą, nie moge znaleźć wygodnej pozycji , poza tym zgaga mnie męczy całymi dniami i nocami. Kurcze, nic nie pomaga, może mleko i jogurty trochę łagodzą palenie ale na krótko. I tak sie mecZe ....Zauważyłam tez ze podczas pływania łapie mnie przeszywajacy ból w klatce piersiowej. Przechodzi po jakimś czasie ale myślałam ze to jakiś zawał.


Kuzwa, inaczej przechodzę ta ciążę, jakoś tak boleśnie z problemami. Pocieszenia sie ze to chwilowy stan i maluch wynagrodzi wszystkie niedogodności ..
 
Koralikowa świetne te Twoje małe dzieła, cudne wręcz :tak: a czapeczki boskie!! :-)

Ja dziś z rana byłam w kościele (nikt mi miejsca nie ustąpił, ale gapili się wszyscy):wściekła/y: Potem nasmażyłam górę mięcha i jeszcze piekę ciasto jabłkowe, bo mój M ma zachcianki:-) Sama też zresztą skorzystam:-D

Ja też się nie wysypiam, drętwieję cała, do tego zaparcia wróciły i wszystko mnie ciśnie w brzuszku, ale jakoś przeżyję:-( Zgagi na szczęście nie mam, bo bym oszalała:tak: Potem jadę do teściów, a już mi się tak nie chce, że szok:no: Ale wieczorem jak się walnę na łóżko, to mnie nikt z niego nie ściągnie;-)

Miłej reszty niedzieli:-)
 
niezapominajka - mam podobnie , co prawda z synem byłam kilka razy w szpitalu ale od 6 mc czułam się super , nic mnie nie bolało , kilka razy brzuch i tyle a teraz ciągnie , boli , kłuje , rozpycha a do tego rwa ... masakra jakaś , ciągle mi się wydaje że zaraz coś niedobrego się wydarzy .... czekam na 3 z przodu to może w tedy się wyluzuje ....

Awunia - na komuni kuzyna byłam w 6 mc ciąży a brzuch wyglądał na 10 :-D wszyscy się gapili , aż jeden dziadziuś o kulach uparł się że mam usiąść , reszcie musiało być głupio ....

Tiluchna - roboczy weekend ...współczuję .... a jak się czujesz ?

A ja byłam odebrać kombinezon ... śliczny ! dostałam gratis paczkę dada 1 i nie używane adidaski bo pani dostała granatowe a ma dziewczynkę i jej nie zakładała i to wszystko za calłe 35 zł ....
Wczoraj zrobiłam też zakupy do szpitala, do kupienia została kołyska , fotelik samochodowy i może wózek , ale się zastanowię czy nie pożyczę , albo po synusiunie użyję.
Na obiedzie byliśmy u mamusi a na kolacje do teściowej , ale mi dobrze !!!!
A mąż przywiózł kleszcze z lasu i wczorajszy wieczór spędziliśmy na ip na wyciąganiu kleszczy z jego cudnego ciała :-D
 
Witam się i ja po weselnie ;-). Dzięki wszystkim za życzenia udanej zabawy:-). Oj była udana! W głowie szumi mi tylko piosenka zespołu Piersi BAŁKANICA:-D. jak na stan zaawansowany mojego brzuszka daliśmy z młodym radę, dawno się tak dobrze nie bawiłam;-).Pogoda była rewelacyjna! 19 stopni i słońce a miały być ulewy..Goście pojechali dopiero co, czekam na męża jak wróci z pracy biedny spał 2 h po weselu i na 7 do pracy poszedł. Jak wróci idziemy spać, bo mi już powieki opadają:-D. Tak więc życzę Wam spokojnej reszty niedzieli:-):-)
 
niezapominajka1101 mnie też męczy zgaga,a do tego ból żołądka próbowałam naturalnych sposobów nic nie pomagało, któregoś wieczoru nie wytrzymałam i pojechaliśmy do apteki, pani w aptece poleciła mi rennie jako bezpieczne w ciąży. Zgaga przeszła po jednej pastylce, żołądek też się uspokoił.
 
reklama
Do góry