reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

...::Mamusie grudniowe 2013::.. :)

ja wlasnie planuje isc na l4. dzis mam lekarza i nie wiem czy isc od teraz czy za miesiac;) nie chce zeby zus sie czepial bo nie pracuje dlugo (od maja...)

tiluchna od kiedy to przeczytalam to juz chyba ze 3 razy sie kladlam na lozku bo czulam ze mi brzuch twardnieje...

szyszunia u mnie kazdy 13 to swietuje miesiecznice poznania z moim W;) wiec bynajmniej nie pechowy...a nawet jak cos sie wtedy przydarzy to nie tlumacze tego trzynastka;)
 
reklama
ja wlasnie planuje isc na l4. dzis mam lekarza i nie wiem czy isc od teraz czy za miesiac;) nie chce zeby zus sie czepial bo nie pracuje dlugo (od maja...)

tiluchna od kiedy to przeczytalam to juz chyba ze 3 razy sie kladlam na lozku bo czulam ze mi brzuch twardnieje...

szyszunia u mnie kazdy 13 to swietuje miesiecznice poznania z moim W;) wiec bynajmniej nie pechowy...a nawet jak cos sie wtedy przydarzy to nie tlumacze tego trzynastka;)

Anneczko - kochana nie chcialam was nastraszyc:zawstydzona/y: tylko troszke uczulic...
skurcze Braxtona sa normalne do kilku-kilkunastu na dzien..
robia sie niebezpieczne gdy skurcze zaczynaja byc regularne i blisko siebie i zaczynaja bolec (bol plecow i bol okresowy) wtedy zaczynamy sie martwic..
spokojnie :*
 
Mamaktosia - 30% w 25tyg, 70% w 27 i 97% w 28 tyg :tak: tak mi w szpitalu na porodowce mowili
oczywiscie kiedy jest sie w odpowiedniej placowce
bedzie dobrze!!! musi byc:tak: damy rade
a kiedy masz kolejne usg?

Pieknaszyszunia - kiedy dokladnie slub??? jejku, ale fajnie:-D pochwalisz sie zdjeciami prawda?????
 
szyszunia to ładnie Ci 13 minął :-D ale ważne, że nie było ofiar w ludziach (i w psie) ;-) No i trzymam kciuki za udane wesele, będziemy czekać na relację :tak:

mamaktosia a no tak to jest, jak się dwie mamuśki spotkają;-) Ja też ostatnio głównie o tym gadam z koleżankami i chyba zaczynam ludzi nudzić swoimi pytaniami i opowiadaniami, ale wiem, że niedługo to minie:-D

tiluchna dobrze, że sytuacja opanowana, oszczędzaj się :tak: ja też mam stracha, żeby dotrwać tylko do tego 30 tyg., potem będę bardziej spokojna:tak: oby było dobrze już i żadnej z nas dziewczyny nic złego się nie działo :*
 
Tiluchna - we wtorek mam wizytę , ale chyba usg nie będzie robił bo to na fnz , a miałam w piątek i jest oki , a po dopochwowym mam mega plamienia, a szyjki i łożyska inaczej nie pomierzy dokładnie. Przez brzuch miałam nisko łożysko , a dopochwowo było widać że w jednym miejscu zachodzi na szyjkę , ale tydzień temu to było tylko 2 mm więc już 2 cm wyżej. Mam się nie przemęczać i nie dźwigać i na tym koniec. Niepotrzebnie mnie baran nastraszył , ale wierzę że chciał dobrze. Tylko ja taka panikara jestem, ale przynajmniej mężuś ładnie wszystko sprząta , zmywa , nosi , wiesza pranie itp ja tylko gotuję i zajmuję się młodym jak on jest w pracy.Ostatnio na wizycie ginek kazał mu mnie pilnować i wziął sobie chłopak do serca.

Awunia - :-D też tak mam , trudno muszą przecierpieć . A przed chwilą koleżanka mi napisała że zaciążyła !!!!!!!! Grono się powiększa. Czekam na szwagierkę do soboty bo też w sobote testuje , sama jej wczoraj test kupowałam. Ja mam z om dopiero 24 tc więc jeszcze troche do 30 ... ale z usg 26 to już lepiej brzmi :-D

Lece z małym na spacer
 
Kobitki już się nie zamartwiajmy. Musimy dbać o siebie i wsłuchiwać się w swoje ciało.;-):tak:
Ja padam na gębę ze zmęczenia. Od tego siedzenia w pracy...męczące już jest. Dzidzi się też nie podoba, bo urządza sobie hale sportową w brzuchu i mocno demonstruje zmianę pozycji:-):-)

szyszunia jak pech to pech, na całego. Może odwróci się na szczęście:tak:piękne zakupki uczyniłaś w endo.
mamaktosia ja ostatnio też u znajomych miałam podobną rozmowę, ale mnie i mężowi podniosła ona ciśnienie. Bo rad udzielała MATKA POLKA Z 25 LETNIM STAŻEM!! oczywiście żartuję, bo urodziła 2 mies. temu dziecko,ale wszystkie rozumy pozjadała i na siłę doradzała, byleby jej było na wierzchu. Podobnie było jak chodziła w ciąży, w kółko o sobie tylko gadała, aż nie dało się tego słuchać... Wściekliśmy się i wyszliśmy.:-D
 
Czesc dziewczyny, ja tak katem oka zerkam,

tiluchna jak dobrze ze jestes pod kontrola, teraz corcia musi juz dosiedziec w brzuszku do konca, nie ma wyjscia :tak: Ale co sie nastresowalas to twoje.. trzymaj sie !!!

Piekna no to niezly trzynasty wam sie trafil :-) I jak dj? przeszedl test?:-p
mamaktosia uwielbiam takie ciezarowkowe "wzdychania"":-p

Koralikowa odpocznij sobie, nie mysl o problemach!
kasia ja pamietam ze w poprzedniej ciazy corka czkala kilka razy dziennie, teraz jeszcze nie czulam :-) Ale zawsze mnie to niesamowicie rozsmieszalo ;-)

A u nas 13 spoko, za to dzis polala sie krew:-(...opisze na innym watku
 
Hej ja tak na szybcika bo dzis zawrot glowy i dopiero mam chwile.Odmeldowuje sie bo o 9 rano jade do Pl a odezwe sie w okolicach 9 wrzesnia jak juz ruszy szkola a i my wracamy tuz przed tym.Buziaki i nie zapomnijcie mnie przez te 3 tyg :-D i wszytskie zostancie w dwupakach!
 
reklama
vici bądź spokojna! trzymaj sie dzielnie w PL:-)
Koriander no to lecę do wątku:szok:

Nooo Dj załatwiony, spoko koles, obeznany w temacie wesel, konferansjerki itp, jestesmy zadowoleni bardzo!!!
klubowicz.gif

czas iść spać bo dzis jestem wyjątkowo zmęczona, dobranoc...
 
Do góry