reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

...::Mamusie grudniowe 2013::.. :)

Witam mamusie !

Dzisiaj meega lenia mam, nie chce mi się nawet wychodzić z łóżka, ale planuje sie ogarnac i z mezem na dzialeczke wyruszyc zebys troszke na powietrzu posiedzieć. Moj maluszek nabrał intensywnej aktywności, cudowne uczucie ;-)

Miłej soboty ! ;-)
 
reklama
mamaktosia mam taki sam plan na poniedziałek :-D też w tym tygodniu się tyle nasprzątałam, nagotowałam i nazałatwiałam, że mam dość ;-) Pozostaje życzyć miłej imprezy:tak: i też muszę pomyśleć o nowej fryzurce;-)
A niektóre porady mogą być przydatne, o ile nie są wmuszane nam na siłę i są dobre!! :-D


MamUśKaaa88 o właśnie, takie sugerowanie tez jest dobre! :-D U mnie wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazywały chłopca i się potwierdziło, ale jednak wydaje mi się, że wróżenie z jedzenia czy brzucha płci jest lekko przesadzone ;-) miłego leniuchowania ;-)

madaaa Cerę też mam nie najlepszą, ale pocieszam się, że po ciąży to minie (mnie raczej męczą przebarwienia) :tak:

Miłej soboty Kobietki :tak:
 
czesc dziewczyny :) to my dziś wróciliśmy z Krakowa - targi przyzwoicie, choc po 3 dniu byłam tak wykończona że padłam.. Jednak cały dzień na dworzu, w cieple, na nogach to było bardzo wyczerpujące. Ale dałam rade :) dużo piłam, starałam wyspac.. Ale czuje sie dobrze i wszystko jest w porzadku. Coraz lepiej czuje ruchy dzidzi, i w sumie to na targach niewiele czułam bo sie dużo działo, a wieczorami mała dawała i sie rozpychała :)

A jutro z rana ruszamy leżec i odpoczywac na mazury :D
 
przywituję się niniejszym z grudniowymi Mamusiami, sama mając nadzieję do nich dołączyć:-) termin mamy na Boże Narodzenie:-)

a tymczasem łapie mnie jakaś infekcja przeziębieniowa i spędzam dzień z herbatą z sokiem z malin i pod kocem:/ niechże mi wreszcie przejdzie..
 
halo dzien dobry.

wybaczczie ze ja tak rzadko zagladalam ostastnio ale byl dlugi weekend wiec zaliczylismy wypad do Krynicy ... a teraz to pomalu pakuje swoje rzeczy i przeprowadzka od rodzicow juz do Krakowa na stale...zmiana przedszkola, zmiana otoczenia...no i trzeba bedzie sie przestawic z domu duzego na malutkie mieszkanko w bloku...
 
no tak juz wlasne ale nie ukrywam ze mnie to okropnie przeraza. jednak tu zawsze mialam kogos do pomocy, zawsze mialam mame i siostry...no i ta przestrzen, ogrod...a tu przychodzi nam przeprowadzic sie do 44 metrowego mieszkanka...upchnac wszystkie nasze rzeczy i przygotowac miejsce dla syna !
najbardziej w tym wszystkim przeraza mnie jednak zmiana przedszkola corki...nowe panie, nowe dzieci - ona nie lubi zmian...i wiem ze czeka nas ciezki miesiac..;(
 
Witam ! Po mega pracowitym weekendzie , od piątku non stop na nogach , 2 imprezy , stanie przy piecu 2 dni w upale 30 stopni w małej kuchni , masakra ! Wczoraj o 23 padłam na twarz i wstałam dziś o 8 co dawno mi się nie wydarzyło.

Ale obie imprezki udane , mężuś ładnie posprzątał po imprezkach i był prawie grzeczny :-D Ogólnie imprezy się toczyły pod znakiem dzieci , tych w brzuchu i tych na wierzchu :-D moja ukochana kuzyneczka oświadczyła że jest w 9 tc , a szwagierce znowu się nie udało , kuzynka od mojego m jest w trakcie staranek , więc może z 2 tygodnie i ona będzie w ciąży ! Jestem zachwycona ! Tyle dzieciaczków , Aleks będzie miał się z kim bawić :-D. Młody dostał śliczne prezenty i wybawił się na maksa !

Jutro o 7 mam ginka , już się trzęsę .


Miłego poniedziałku !!!
 
reklama
Witam dziewczynki, ależ szybko zleciał weekend sobota z rodzinka na dzialeczce. Wczoraj bylismy z mezem i znajomymi nad wodą i z takim malutkim bobaskiem 2 miesiace ma. Juz nie moge sie doczekac mojego :) ale przez ta woda nabawiłam się chyba jakiegos przeziebienia oby szybko przeszło. :)

Pozdrawiam ;-)
 
Do góry