reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

...::Mamusie grudniowe 2013::.. :)

Może racja;) zostańmy na razie przy oliwce----lubię jej zapach;)Powiem wam dziewczyny, że ja od zawsze chodzę prywatnie do Pana doktora i jestem zadowolona. Co prawda to więcej kosztuje, ale wiem, że mnie wysłucha jest miły i kompetentny. Co prawda nie ma super nowoczesnego sprzętu na którym pewnie mogłabym już dobrze zobaczyć swoją dzidzię, ale najważniejsze chyba, że to fachowiec.....Na wyraźny obraz dzidzi przyjdzie czas na następnej wizycie;)
 
reklama
Mąż kupi mi dzisiaj teścik :)

A ja całą ciążę niczym się nie smarowałam (pod koniec kremem nivea bo skóra wydawała się mi sucha) i zero cały czas rozstępów do teraz. :-)
 
ja smarowałam się od 12 tyg- kremem z Gerbera dla ciężarnych przeciw rozstępom i dokańczałam krem przeciw rozstępom z Pharmaceris.. i niestety- w ostatnim etapie niewielkie rozstępy zrobiły mi się na boczkach i na dole brzucha:-(
utwierdziło mnie to w przekonaniu, że główną rolę odgrywają geny i predyspozycje do powstania rozstępów, bo wsmarowałam w siebie kg kremów a i tak g*** to dało. A do 12tyg jechałam tylko na oliwce- może warto było zostać na niej do końca. Nie wiem, czasu nie cofnę.. a rozstępy zostaną niestety.
 
reklama
Powiem wam coś śmiesznego:) Oczywiście do zaokrąglania brzuszka jeszcze daleka droga, ale mój mąż ma niezły ubaw bo nie mieszczę się w bieliznę dolnej części ciała;) wszystkie majteczki zrobiły się jakoś zaciasne.....:)






 
Do góry