reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

...::Mamusie grudniowe 2013::.. :)

reklama
hehe, dzieki dziewczyny :)
Magda_88 - zamówić można, ale lepiej zobaczyc na żywo i samemu wybrać :) no i niestety jak przystało na twórców ludowych (moi teściowie sa twórcami) to też kosztuje to to :/ ceny jak i inne fotki ich twórczosci wolę podac na priv.

oregano - teściowie właściwie to tylko z tego żyją, nie mają innej pracy, warsztat w domu, jeżdża na targi sztuki ludowej i tam sprzedają (Kraków, Lublin, Kazimierz, Wdzydze, Warszawa itp.), mają też stałych klientów którzy zamawiają do galerii, cepelii itp.

Szyszunia - oby miały zdolności, ale też wazniejsze zeby umialy wybrac co beda chciały robić :) a zdolności to moze bardziej po dziadkach, ja dopiero odkrywam że umiem, bo zawsze uważałam że ani śpiew, ani rysunek, ani nic podobnego manualnego nie jest moją zdolnością :)
 
lucere fajnych masz teściów :-) z takimi zdolnościami...a że się cenią to dobrze to nie Chiny że się kupuje za grosze :-) śliczne te prace

poszłam na drzemkę sle się nie da...wiatrak wysiada przy tej temperaturze
:-D
 
Lucere, jestem pod wrazeniem
mamaktosia, ja tezsie bardzo szybko wzruszam. Wczoraj bylismy na obiedzie u znajomych ktorym oddalismy naszego psa a bylo to 2 lata temu. Musielismy to zrobic poniewaz pogryzl nasza mala. W tej chwil pies ma 10 lat i jest w bardZo zlym stanie. Ma jakas alergie, rany na skorze, musieli go ogolic, mialam wrazenie ze nie widzi, jedno oka zaropiale, jakas infekcja uCha. Nowi wlasciciele bardO go kochaja i robia wszystko zeby go wyleczyc ale ja mysle ze zbliza sie jego koniec. Ja go zobaczylam to o malo serce mi nie peklo. Nie moge przyac myslec o nim, lzy same cisna sie do oczu.... I tak ze wszystkim, troche emocji i buch, kaluza lez.

Jade niedlugo na zakupy. Postanowilam sobie zafundowac komplet garnkow. Co prawda bede je ciagnela prze pol ameryki ale dla jakosci warto, a wiem ze moge je kupic tylko tutaj.. Moj M mowi ze to wywalenie kasy bo i tak je poprzypalam. Nestety ale to prawda, systematycznie przypalam garnki.....

Milego dnia/ popoludnia dziewuszki
 
lucere piekne te szpopki i zdolnosci trzeba miec bo samo nie wyjdzie :-) A cena to za reczna nie powinna byc niska.Czas poswiecony na kazda i material a jak jeszcze tylko z tego sie utrzymuja to nie ma sie co dziwic :-) Nie maja jakiejs stronki ze swoimi wyrobami??
niezapominajka no ladnie masz z tymi garnkami ,ale jak tak przypalasz to na pewno sie przydadza :-) Ja mam w mojej kuchence blokade i jak nie nastawie czasowki to po jakims czasie sama sie wylancza...

My po obiedzie choc takim lekko na sile bo zbyt goraco i jesc sie nie chce byl makaron i kulki miesne w sosie serowym do tego mizeria.Nie chce mi sie isc do sklepu wiec jak maz przyjedzie to podskocze autem po jakis chleb i owoce bo wczoraj wszystko wyjedlismy :-D
 
Na dobre garnki warto wydać troche kasy.
Ja do niedawna miałam zestaw firmy AMC. Dostałam w prezencie od rodziców gdy się z domu wyprowadziłam. Były ze mną z 15 lat i teraz niestety wydałam je mojej mamie. Moja indukcja ich nie widzi :szok: Byłam w szoku bo to naprawdę extra garnki. Normalnie nieśmiertelne garnki. Szczególnie gdy ma się płytę elektryczną, ale nie moją. Na innych działa. Myślałam nawet nad zmianą indukcji na inny model ale mój m stwierdził że kupi mi nowe takie jakie wybiorę, więc sie zgodziłam.

Lucere - piękna robota!
 
lucere super te szopki! :-) Kurcze, masz smykałkę i fajnie, że możesz u teściów ją ćwiczyć :-) Cudne wyroby i widać, że porządne :-)
niezapominajka1101 chyba każda z nas coś systematycznie psuje ;-) Ja ciągle psuję buty ( a to obcasy odpadają, a to fleki, a to paski urywam) :-D A ze sprzętów to ciągle rozwalam wiadra od mopów i co jakiś czas pozbywam się niechcący oczywiście szklanek, słoików i misek ;-) Garnków nie przypalam, ale to przez to, że rzadko gotuję;-)

Pieknaszyszunia życzę udanego panieńskiego! :tak:
 
Hej laseczki:)
To znowu ja po tyg nieobecnosci ale to byl koszmar byly u nas takie upały ze w mieszkaniu miałam ponad 30st i nie myslałam do tego miałam 2 dni prasowania i prałam dywany zeby mogły w tym słoncu szybko wyschnac i nie da sie opisac jak to bylo meczace....:(((
Ale dałam rade teraz tylko wysprzatac salon i bedzie gitara sis jest u mnie wiec pomaga jak moze:)))
Powoli zaczynamy dostawac dla niej prace wiec wszystko jest na dobrej drodze i najgorsze co miałam zrobic zrobiłam wiec mam czas by wrocic na forum....JESTEM W TRAKCIE NADRABIANIA :-):-):-)
Ale komp mi szwankuje wiec szybko pisze ze zyje:)))
Jutro mam USG 3D wiec nie moge sie doczekać:D:D

MOja kol ur w pt dziewczzynke prawie 4,5kg :D wiec tydzien miałam pełen wrażen itp sis zgodziła sie aby zaczac tu od sprzatan by podszkolic jezyk wiec luzniej i bede wieć czas dla was :D

WKOŃCU :-):-):-):-)

No i za mna juz półmetek :D:D:D:D
 
reklama
ananaska - musze przyznać że ludzie różni są, i niektorzy w ogole nie doceniaja tego że to każda rzecz jest inna, choc podobna. Bo wszystko ręcznie robione, chcą np. zniżki na 3-4 produktach, ja uwazam ze nawet na 100 rzeczach nie powinno byc zniżki bo to nie taśma, tylko nad każdą figurką osobno trzeba posiedzieć, ulepić, wypalić, poszkliwić, wypalić, pojechać na targi, itp.

niezapominajka - dziekuje :) a jakież to garnki uważasz za najlepsze? Bo ja pewnie bede musiala dokupić kiedys troche wiecej :)

vici - mają stronkę, choć rzadko uaktualniana i mało nowych figurek wrzuconych, bo raczej nie prowadza sprzedaży detalicznej wysyłkowej :) choc jak cos wam sie spodoba to mogę wysłać :) Ceramika Anna i Rajmund Kicman

teraz jak tylko tam bede to biorę sie za serwetniki :D sobie do domu może jakies zrobie :) te poniżej robili teściowie :)

ps. jesli ktos jest z Krakowa to w sierpniu będziemy tam na targach sztuki ludowej (pomagamy tesciom przez pare dni)
 
Do góry