reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

...::Mamusie grudniowe 2013::.. :)

Vici witaj :-)

Basia ja tez sie balam przed porodem domowym, ale potem sie okazalo, ze nie bylo czego. Na taki krok trzeba byc zdecydowanym, a my bylismy przy trzecim synku i teraz tez jestesmy. Piekne przezycie :)

U mnie wczoraj byla pizza domowej roboty z duza iloscia sera, a dzis narazie czekam na sniadaniowe tosty z dzemem mojego meza, a na obiad planuje pomidorowa ze swiezych pomidorow i marynowane mieso :).
 
reklama
witaminka o ile macie przesuniecie czasowe od Polski??
Widze obiadowo sie zrobilo...ja dzis mieszanka z wczoraj i dzisiaj.Zostal mi kurczak z zupy wiec go podpieklam a i troche gulaszu wieprzowego mezowi wcisnelam ;-) na jutro brak pomyslu ale chodzi za mna ta wasza ogorkowa heheheh.
 
hej!
Ja dzień jak co dzień, rano muszę wcześnie wstać, do pracy, do domu, obiad i spanie! Wciąż chce mi się spać i nic mi się nie chcę robić do pracy też już mi się nie chce chodzić w domu mam jakby tornado przeszło... mam nadzieje, że ta senność w końcu przejcie i mój wilczy apetyt - już mam 5 kg na plusie.

Pamiętajcie dziewczyny jutro w Lidlu fajne i tanie ciuchy ciążowe!!!!!
 
Ja wlasie mysle co dzisiaj na obiad, chyba jakis krupnik, bo najszybciej, a wieczorem zagniote szarlotke.Dostalam przepis od kolezanki, bo jak sprobowalam u niej to wam mowie prawdziwe niebo w gebie. Takiej jeszcze nie jadlam....
witaminka, jak robisz ciasto na pizze, jakie dodatki? My fani pizzy, szczegolnie moj M, moze jaa jesc codziennie....a jak pomidorowa, co to za mieso..???? zaczelam sie slinic haha

a wlasnie, jest tutaj grupa zamknieta grudzien 2013,czy jakos tak, czy ktoras z was nalezy do niej?
 
ojej nie pisalam chyba od 6 tygodni, chyba mnie juz nie pamietacie, gdzies tam na poczatku watku sie udzielalam, a pozniej niestety nie mialam sily zeby pisac, ale za to regularnie Was czytalam. W koncu wracam do zycia, no tak zaraz 13 tydzien, czas najwyzszy. Sama nie moglam uwierzyc, ze druga ciaza moze tak bardzo roznic sie od pierwszej. Przez trzy miesiace wymiotowalam tylko raz, ale bylam strasznie slaba i mialam problemy z cisnieniem i krazeniem. Dostalam od lekarza takie ponczochy uciskowe i tylko z nimi moglam sie poruszac, ale zakladanie ich i sciaganie....pol godziny z glowy :) a moje zachcianki!!!! moglabym ogorki zagryzac czekolada, brzuszek juz tez sie uwydatnia, ale na szczescie waga jeszcze stoi. jutro wizyta u lekarza i mierzenie przeziernosci karkowej, niestety musze jechac sama bo M w delegacji.
Mam tak starsznie zmienne nastroje (chociaz to tez sie juz normuje), ale jeszcze nigdy nie bylam tyle razy obrazona na meza co w ostatnich tygodniach.
Jest moze ktoras z Was kobietek z Berlina??
Witaminka podziwiam Cie! ja z jednym dzieckiem nie zawsze sobie daje rade, a Ty masz trzech chlopcow! i bije od Ciebie ( w Twoich tak postach) taka pozytywna energia i radosc, Respekt!
 
Ostatnia edycja:
helołkaa

vici witaj..bedziemy sie ganiac po wateczkach:)))

niezapominajka,to jak amsz super szarlotke to zapodaj przepisa...

ewa ja pamietam,lidlaq mam pod domemm...i ja sie nie odwazylam zwazyc heee...

mmm ale pysznosci kalafiorki,pizze,zupinki,m,mniam,,jaa mialam naalesniki z serkiem homo...
 
niezapominajka mi położna mówiła ze nie wolno w ciąży drożdży!!! także nie polecam pizzy gdzie jest ten składnik, chyba ze potrafisz czymś zastąpić... ( ja korzystałam z tego przepisu wiele razy... Pizza - Ciasto na pizzę - przepis, domowa pizza )
kasia ja Cie pamiętam:)
my tez jutro prywatnie badanie przezierności, choc wczorj było na NFZ i jest ok....
o lidlu to ja pamietam, zerkne czy cos tam dla siebie znajde...
 
reklama
niezapominajka - trudno sie robi tą szarlotkę?? ja robiłam jakiś miesiąc temu wyszła bardzo dobra ale strasznie dużo z nią roboty było... , a bardzo lubię na ciepło z lodami waniliowymi mmmmmniam pycha

szyszunias - ja chodzę prywatnie do lekarza raz w miesiącu (40km) to znaczy tylko raz byłam ale planuje iść też na nfz co by trochę na badaniach zaoszczędzić itp. między innymi na miejscu. Tylko nie wiem czy założyć druga kartę i nic nie mówić jak to zrobiłaś? i nie chciałabym też mieć zbyt dużo razy usg, a ta prywatnie robi na każdej wizycie i jak na nfz będą mi robić na każdej??
 
Ostatnia edycja:
Do góry