reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

...::Mamusie grudniowe 2013::.. :)

Witam wszystkie szczęśliwe, przyszłe mamusie :) Dołączam do Was i ja :)
U mnie 11tc 3dc, czyli 12 tydzień :) Za mną już wszystkie uciążliwości I trymestru (no oprócz wstrętu do niektórych zapachów i pokarmów) ;) Za mną już 2 wizyty u gina, w 6 tyg. potwierdzająca, że jest (wtedy jeszcze tylko pęcherzyk) i w 10 tyg. kontrolna, na której dostałam skierowanie na badania krwi i moczu oraz zostałam zbadana :) 22-go kolejna wizyta, mam nadzieję, że od razu zrobią mi USG, bo to będzie końcówka 13 tyg. i mam nadzieję, że to nie za późno na pierwsze, porządne USG :)
Cieszę się strasznie i już nie mogę się doczekać, aż zobaczę mojego maluszka :)

Kochane, a Wam życzę dużo zdrówka i trzymam za Was kciuki :)
 
reklama
Hej laski!
Jakieś ożywienie tu widzę:) fajnie!

Oregano- ja mogłam wychodzić w poprzedniej ciąży na każdą wizytę bez odrabiania, więc chyba jest takie prawo! Musisz jedynie mieć jakies potwierdzenie od lekarza, że jesteś w ciąży!

Staraczka- gratulacje!

Ananaska- też dzisiaj zjadłam kebab rollo;) pycha! A potem na drugi obiad spagetti bolognese;) Jestem nażarta po pachy:-D
Ja mam ochotę tylko na słone i ostre potrawy, na słodkie patrzeć nie mogę! Z Filipem jadłam lody, ciastka...a teraz normalnie mnie wzdryga na samą myśl:szok:

Nonek- zasłabłaś czy się potknęłaś?:no:

malutka- skąd jesteś?
 
Hej dziewczyny
ja po pracy oczywiście mega zmęczona włączam bb by poczytać, napisać a tu ponad 3 strony naprodukowane...
ale dużo nowych dziewczyn Korona, malutka, staraczka, niezapominajka - witajcie!
malutka - mój mały też dzisiaj dał takiego czadu, że nam się odechciało wszystkiego teraz zasnął na kanapie przed bajką i jak tak na niego patrzę to wygląda jak najsłodszy aniołek, a jeszcze kilka minut temu to szkoda gadać - czekam aż małż go przeniesie do łóżka
witaminka - to super dzień mamy my na 26 może też coś wymyślimy
koralikowa - i jak komunia wszystko się udało?
nonek - ja też jutro idę do pobrania krwi pierwszy raz w tej ciąży i muszę w końcu iść przekładam już od ponad tygodnia tak nie lubię
awunia - witaj
 
witam wszystkie :)
produkcja wrze :) ja dzis zaliczylam dentyste :( oby pomoglo, jakies swinstwo od piatku sie przypaletalo no i dzisiaj sie leczylo. Oblo sie bez znieczulenia ale jeszcze troche cierpie. Caly weekend z glowy przez to :/
witaminka ja sie nie moge doczekac pierwszego dnia mamy za rok! :D
 
nonek90, to możemy podać sobie rękę :-) nie wiadomo skąd i jak i nagle bach!
po ostatniej akcji teściowa (zagorzała katoliczka!) powiedziała żebym na razie do kościoła nie chodziła :szok:
 
to ja dzis dla odmiany mam atak alergii..
wrr.. od rana swędzi mnie nos, kicham na potęgę i leci mi z nosa.. wrr.. co to teraz pyli? W sumie i tak nie ma to znaczenia bo raczej nic nie wezmę tylko jakos trzeba przetrwać.
 
awunia witaj :)
nonek
co to Napoleon?:confused:
Dziewczynki dlaczego skisł mi rosół w lodówce:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: ???
Wy tu o kebabach a ja miałam taka wielka ochote na rosołek i gó.no:no::no:
Ja od jutra tez działam z badaniami, ale pobierania krewki sie nie boje bo jestem honorowym dawca;-)
 
To takie ciastko z różowym kremem na wierzchu ciasto francuskie
11_napoleon.jpg
 

Załączniki

  • 11_napoleon.jpg
    11_napoleon.jpg
    16,1 KB · Wyświetleń: 37
reklama
Do góry