reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

...::Mamusie grudniowe 2013::.. :)

witam nowe mamusie :-)

tak się nakreciałąm na kebaba ze dzis po wizycie idę ,nic mnie nie zatrzyma.Normalnie mam wscieklizne jakąs...że muszę go zjeść..i ten sos..o jezu..poezja...:-D


cieszczie sie dobrym samopoczuciem...nie każda z Nas tego doświadcza i męczarnie są momentami...
:tak:

oregano jak masz wizyte a nie idziesz na zwolnienie to wez tylko na ten dzien i już...nie wiem gdzie pracujesz i jak to wyglada u Ciebie ,wiec trudno mi cokolwiek doradzić
 
reklama
O boziu, KEBAB!!!!! MNIAAAAM!!! Niestety ja rzucam się na jedzinie, dosłownie i rezultat z tego taki, że potem mi niedobrze bo za dużo zjem :wściekła/y: Ciężko mi na żołądku i ogólnie blee. Mniej mam jakoś miejsca w żołądku. Po takim nawet najpyszniejszym kebabie też pewnie bym umierała. Wczoraj nafutrowałam się prażynek i potem leżałam i nie miałam siły się ruszyć tak mi niedobrze po nich było. Powiedziałam małżowi, że następnym razem jak mi przyjdzie do głowy takie g... kupić to niech mnie w łeb walnie. Mój małż też zresztą kiepsko się czuł po nich.

Tak czy inaczej, kebaba zazdroszczę. Najpyszniejszy kebab jaki jadłam jest w Gdańsku niedaleko dworca. Niestety trochę to daleko ode mnie :-(
 
malutka80 to Twoja sytuacja jest podobna do mojej, też jedna jedyna sytuacja i masz ciąża!!! spadło to na mnie jak grom z jasnego nieba, no ale już oswoiłam się z tą myślą. Mam teraz wiele dylematów, bo w listopadzie otwarłam małe spa i teraz będę musiała to wszystko zostawić:szok:
Mój synek ma już 2 latka, więc w sumie to idealny czas na rodzeństwo, więc będzie co ma być.
2 pierwsze ciążę też poroniłam więc martwię się czy wszytsko będzie ok, ale póki co serduszko bije. W 4 tyg i 4 dniu byłam u lekarza i nie było jeszcze pęcherzyka, więc się troszkę denerwowałam, bo lekarz twierdził, że pęcherzy już powinien być, ale w 7 jużbył piękny zarodek i serducho!

Jejku ale mi chęci narobiłyście na kebaba, wychodzę z pracy o 16, jadę po męża i też pójdziemy bo akurat na dziś obiad brak.

Pozdrawiam Was ciepło
 
Ananaska kciuki za wizyte :tak:
Aniaa87 dobrze zrobilas ze z pracy zrezygnowalas, dzidzia wazniejsza, a musisz bardziej sie oszczedzac i zobaczysz, ze jak malenstwo sie urodzi to wtedy bedziesz potrzebowala duzo energii i sily :)
Oregano zdrowka :tak:
Korona witaj :-)
Anulka spokojnie, staraj sie myslec pozytywnie, bo to najlepsze i dla Ciebie i malenstwa, nie ma co sie nakrecac :). Taki strach bedzie towarzyszyl przez cala ciaze, wiem co mowie, czekam na czwarte :), a jak malenstwo sie urodzi to ten strach bedzie jeszcze wiekszy :).
Malutka80 witaj i bedzie dobrze, u nas oczekiwanie na czwarte i ciaza niespodzianka, mielismy plan, aby postarac sie o czwarte za dluuuugi czas az chlopcy podrosna, a tutaj szczesliwy strzal :). Bac sie boje, ale szczesliwa dzieki tej ciazy jestem mega bardzo :).
Staraczka witaj :-)

A my wczoraj spedzilismy piekny dzien, moi panowie postarali sie, aby Dzien Matki byl wyjatkowy :). Objadlam sie wczoraj i popcorn i wata cukrowa i pizza :), a potem wieczorem pawia zaliczylam hehe :).
 
witajcie dziewczyny,
chcialabym do was dolaczyc, termin mam na 16.12 i jest to pewniak bo juz wiem ze bede miala cc. Jest to moja druga ciaza. Mam juz slicza dziewczynke, ktora wlasnie skonczyla 3 lata
 
hej kochane

Nie bylo mnie bo przygotowania do komunii,sama komuniaa..i padam na ryjekk../
Teraz do kosciola,bialy tydzien...
ale wroce poczytam....

wiec buziole zostawiam:))))
 
Hej dziewczynki

A ja wczoraj bylam na komunia i w kościele zaliczyłam pierwsze spotkanie z podłogą, ale naszczęście nic mi się nie stalo.
U mnie pogoda okropna, zimno, chlapa nic się nie chce.
Ananaska trzymam kciuki za wizytę.
Korona , malutka, staraczka, niezapominajka: witajcie.
Jutro idę na badanie krwi , tak nie lubie;)
 
reklama
Do góry