reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

...::Mamusie grudniowe 2013::.. :)

Hej.

Mala spi, obiad sie gotuje to ja zagladam do Was:)

Korona witaj:)

Anulka ja tez mam w srode wizyte i doczekac sie juz nie moge. Po co sie nakrecasz? Ciesz sie dobrym samopoczuciem, jakby cos bylo nie tak to raczej bys sie tak dobrze nie czula:tak:
 
reklama
Cześć. Jestem tu nowa. Termin na grudzień, drugie dziecko. W zasadzie jestem przerażona bo raz się nie zabezpieczyliśmy i wyszło. Z pierwszym były problemy, wcześniej poronienie i byłam przekonana, że się nie uda. Niby myśleliśmy o rodzeństwie dla synka ale teraz mały tak daje czadu, że już żałuję. No ale stało się. U lekarza byłam miesiąc temu. Zarodek był bardzo malutki, zbyt malutki do tygodnia ciąży. W tym albo przyszłym tygodniu mam się pokazać u lekarza i zobaczymy co i jak. W dodatku na pierwszej wizycie pojawiły się 3 pęcherzyki ciążowe, możecie sobie wyobrazić moje przerażenie!! Byłam w szoku. Na szczęście tydzień później był już jeden, uff.
Dziewczyny, które już mają małe dzieci. Nie boicie się, jak sobie dacie radę?
Baśka_28 kiedyś, dawno temu udzielałam się na październikówkach 2010 :-)
 
Ostatnia edycja:
dostałam właśnie zwolnienie na ciążę od specjalisty medycyny lotniczej :-) do środy włącznie.
Znalazłam artykuł jak leczyć przeziębienie w ciąży. Ciekawa strona, sprawdza się to co podają i leki jaki można przyjmować i jakich nie wolno.
Przeziębienie w ciąży - jak leczyć - Będziesz mamą - Mamo to ja - Magazyny - BabyOnline.pl

W czwartek idę do gin, ale w godzinach pracy. Orientujecie się czy dalej obowiązuje takie prawo, że w czasie pracy kobieta w ciąży może wyjść do lekarza i tego czasu nie musi odrabiać, normalnie jej zapłacą?
 
Cześć, Dziewczyny :-)

Jestem tu nowa, mam nadzieję, że przyjmiecie mnie do swego grona i będę mogła czasami z Wami popisać?

Pozdrawiam Was, podczytuję wątek od jakiegoś czasu, więc odnoszę wrażenie jakbym troszkę Was już znała :blink:
 
Moja nazwa użytkownika trochę może nieaktualna, ale założyłam tu konto, jak byłam na etapie dłuuugich starań z myślą o poszukaniu wsparcia w leczeniu. Jednak nigdy niczego nie napisałam- jak dotąd :-)

Nasze starania trwały blisko 2 lata, za nami leczenie w specjalistycznej klinice i sporo problemów, dlatego ta ciąża jest dla nas jak cud :)
Mało tego- termin mam na 24 grudnia :-D

Anulk@, nie wiem, czy to Cię pocieszy- ale ja mam mało objawów, nie wymiotuję, piersi- też spokój, a fasolka rośnie i w piątek widzieliśmy już serduszko :happy2:
 
reklama
Do góry