reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

...::Mamusie grudniowe 2013::.. :)

hej

zaczynam 8 tc :-) dziś wizyta :-) liczę na serduszko bijące :-)

paw zaliczony

cosiek ja bobosexy miaąłm jakieś 5 dni przed owulacją to może bedzie moja Lilusia wymarzona
:-)
 
reklama
Witam w deszczowy poranek :dry: Przez tą pogodę mam w domu nieproszonych gości czyli mrówki :wściekła/y: Od 7 nie śpię, tylko odkurzam pokój i próbuję się ich pozbyć.. Ale chyba nic to nie daję.. Niedługo wychodzę na spotkanie z kierowniczką, żeby oddać kluczę, bo jednak zrezygnowałam z pracy. Za często robi mi się słabo :-( Więc nie ma sensu, żeby zwalniać się po 2 godz.. Wczoraj też robiąc obiad, musiałam po jakimś czasie położyć się, bo inaczej bym upadła. Ale lekarz mówi, że to normalne i muszę dużo odpoczywać. Dlatego rezygnuję z pracy.

A jaka tam u Was pogoda? Też do d...??:dry:
 
Ania u NAs wczoraj pogoda do dupy była...widziałam dzieci jak szły do komuni w kurtkach biedne zmarzniete,mokro bo padało wczesniej...

a dzis sloneczko i zapowiada sie na ładny dzien

i dobrze ze zrezygnowałaś nie ma co sie przepracowywac jak Cie to przerasta.Uwierz przy noworodku jest roboty kupę i sie narobisz jeszcze .a teraz leniuc**** i śpij i co tam chcesz abyś była wypoczęta i zrelaksowana :-)

ja zarz idę w kimę.spac nie daje rady...mozna oszaleć...
 
W warszawie świeci słoneczko, tylko ciekawe jak długo.
Mnie w sobotę rozłożyło. Boli głowa i katar jak przy zapaleniu zatok, na które często choruję. Na 12 idę do lekarza. Zobaczymy co mi dadzą
 
Oregano zdrówka idziesz do ogólnego lekarza?

Ananasek czekam na wieści z wizyty na pewno będzie serduszko, tylo nie becz za dużon :-);-). Jesli chodzi o dziewczynkę to masz duże szanse, jeśli poźniej jeszcze nie próbowaliście przed samą owulacją. Ja zaszłam w ciąże kilka ładnych dni po owulacji.

Aniaa najważniejsze że decyzja podjęta, wasze zdrowie najważniejsze

Ja czuje się dobrze (tylko rano mnie ścieło), zostawiłam w domu synka dzisaj bo już się za nim stęskniłam, ciągle przedszkole i przedszkole, jutro go dam. Na obiad mój synek dzisiaj wymyślił rybkę z ziemniaczkami i maślanką.
W następny poniedziałek już wracam do pracy, więc delektuję sie tym tygodniem w domku.
 
cosiek, idę do internisty, ale taki chyba też może wystawić zwolnienie na ciążę (?), bo wiadomo, że wolę 100% niż 80% mieć płatne. W razie czego to w czwartek mam wizytę u ginekolog
 
Witaj Korona, rozgość się:-) na kiedy masz termin? jak sie czujesz?

Dziewczyny jakiego ja mam stresa to szok, w środę wizyta, a ja już szaleję z niepokoju czy wszystko ok. A najgłupsze jest to że od poprzedniej czuję sie o wiele lepiej, nie ma plamień żadnych, rzadko pobolewa mnie brzuszek, mdli mnie tylko wieczorami, więc zaczynam sobie wkręcać, że może dzidzia się nie rozwija albo coś...zwariuję
 
reklama
Ja mam termin na 21 grudnia ;) czuję się ok, podobnie jak u Ciebie Anulk@ mdli mnie wieczorami, czasem coś tam zwymiotuje. Ale generalnie mam dużo więcej energii niż w początkowej fazie mojej pierwszej ciąży. Trzymam kciuki za wizytę &&&&, ale nie przejmuj się, na pewno wszystko jest ok! :-)
 
Do góry