reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

...::Mamusie grudniowe 2013::.. :)

Ja na jednej prywatnej wizycie dostałam od pani doktor zalecenia żebym brała Trilac 2xdziennie, wlasnie zapobiegawczo, żeby "tylko dobre bakterie dostawały się do pochwy". I w sumie biorę, czasem ominę. Dobrze jest chyba też kefiru dużo pić. Ale to juz nei kazdy lubi.

A jesli chodzi o trymestry, to na logikę - jesli ciąża prawidłowa trwa 38-40 tyg, to raczej 1 trymestr kończy się po 13 tyg.
 
reklama
......Trzeba uważać z tymi strzałami, u nas wydawało się niemożliwe zajść w ciążę, ale jednak i to chyba z 7 dni przed owu....i od razu siup bejbik w drodze (w pierwszej tak łatwo nie było, choć trudno też nie). Trzeba uważać bardziej następnym razem:p, bo to już koniec naszej produkcji:p

7 dni przed owulacją to ja ci wróżę dziewczynkę tak na 80% (ciekawe jaka będzie ze mnie wróżka)

Ewa ja biorę to bo źle znoszę tą luteinę dopochwowo

LaciBios femina to znakomity wybór, ponieważ jest to:

  1. preparat naturalny i bezpieczny – probiotyk,
  2. jedyny probiotyk ginekologiczny na rynku polskim o tak bogatym dorobku naukowym, działaniu potwierdzonym w licznych badaniach - ponad 20 lat badań dla szczepów probiotycznych zawartych tylko (!) w LaciBios femina,
  3. komfort i wygoda stosowania – preparat doustny, mała i łatwa do połknięcia kapsułka (nie plami bielizny, nie ma możliwości wyciekania preparatu po zastosowaniu),
  4. łatwość stosowania – tylko raz dziennie o dowolnej porze dnia,
  5. podwójna korzyść – korzystnie wpływa zarówno na mikroflorę układu pokarmowego oraz moczowo-płciowego kobiety – a więc zamiast tradycyjnie stosowanego doustnego preparatu z pałeczkami kwasu mlekowego teraz sięgnij po LaciBios femina,
  6. mogą (a nawet powinny) zażywać go kobiety w ciąży oraz karmiące piersią,
  7. duża koncentracja bakterii – aż 5 miliardów bakterii probiotycznych w 1 kapsułce, po to, aby ich odpowiednia ilość mogła zasiedlić pochwę,
  8. szerokie możliwości zastosowania LaciBios femina – w każdych okolicznościach, w których się znajdujemy – w pracy, w restauracji, w domu itp. łatwo i wygodnie,
  9. przyjazny dla żołądka i wątroby,
  10. brak efektów ubocznych,
  11. zawsze blisko Ciebie – blister z kapsułkami możesz mieć zawsze przy sobie,
  12. dyskretna i kobieca nazwa,
    do 2 tygodni może być przechowywany w temperaturze pokojowej,
  13. bakterie probiotyczne zawarte w LaciBios femina wyprodukowano w Danii, na licencji kanadyjskiej.

 
cosiek - dzięki jutro po to podjadę do apteki póki co kupiłam sobie tantum rossa i AbiOfem zobaczymy...
 
Witam w niedzielny pochmurny,deszczowy dzionek:baffled:
Jak zwykle weekend to deszczowo nawet nie można iść na spacerek :crazy:
My dziś pobudka o 6.00 moje dziecko zechciało oglądać bajeczki.Mąż na ryby poszedł ok.5.00 i nadal tam siedzi.
Ja sobie na obiad poszykowałam już i się nudzę.
Chyba sobie zapodam małą kawkę rozpuszczalną z mleczkiem:sorry2:
 
Witam my dzisiaj pospaliśmy do 10 :)
Baśka_28, a co na obiad bo nie mam pomysłu... Ja właśnie piję kawę sypaną wymieszaną z inką i oglądamy "Tomek i przyjaciele"
 
Hej!

Brakuje mi czasu zeby byc tu z Wami na bierzaco:(

U nas caly weekend deszczowy, ech. wiec jestem z mala uziemiona w domu a ona ma w sobie tyle energii...

Ewa my tez ogladalysmy "Tomka":p
 
Hej dziewczynki :biggrin2:
Edytko bardzo mi przykro kochana... slow brak, wiec powiem tylko, ze przytulam mocno, badz silna i trzymaj sie :*
Niania33 witaj :biggrin2:
KiciaKIm witaj po przerwie :biggrin2:

Wczoraj nie mialam nawet kiedy zajrzec na forum. Maz w poniedzialek ma urodziny, ale wczoraj robilismy grilla dla znajomych i byla mala imprezka. Znajomi wiedza o ciazy, brzuszek juz tak widoczny, ze przekazalismy radosna nowine, toasty byly :). Wieczorem padalam z nog, sprzatalismy... A dzis u nas Dzien Matki :biggrin2:. Moi mezczyni maja dla mnie niespodzianki i uslyszalam od meza ze dzis moj dzien i caly zaplanowany... narazie czekam na sniadanko do lozka od moich panow :)... mamy w planie dzisiaj rodzinny dzien z atrakcjami, zabieramy chlopcow do zoo, a potem do sali zabaw. Mam nadzieje, ze wytrzymam :).

Wszystkiego najlepszego mamusie i brzusie :biggrin2:


Pieknej niedzieli :biggrin2:
 
reklama
ewa ja na obiad robiłam kotlety z piersi kurczaka,ziemniaczki i do tego buraczki z chrzanem.

Potem pospaliśmy,graliśmy na xboxie w olimpiadę i ograłam męża ale tylko przez przypadek:laugh2:
Teraz pije soczek wieloowocowy.Niedawno pokroiłam kapustkę na leniwe gołąbki jutro będę robiła na obiad.Pychotka:tak:
 
Do góry