reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

...::Mamusie grudniowe 2013::.. :)

Winki kochana ja wiem co przezywasz, tez to kiedys przezywalam, wiec wiem, brak mi slow, bo zadne nie sa odpowiednie, przytulam mocno, trzymaj sie... smutno mi bardzo kiedy wchodze i czytam takie wiesci.
Aniaa23 wlasnie u nas dwa najstarsze bable to spieszyly sie na ten swiat, ale najmlodszy siedzial w brzuszku i siedzial i lekarz mowil, ze jesli przyspieszenie porodu to sex, sex i jeszcze raz sex i my sie tych zalecen trzymalismy jak najbardziej :). Ja oczywiscie jeszcze sprzatalam, bylam w ruchu caly czas, biegalam za starszakami, chodzilam po schodach itd, ale chyba ten sex przewazyl :).
Basia ja mam juz sny... i tak jak Szyszunia moge powiedziec, ze od erotycznych po najdziwaczniejsze z najdziwaczniejszych... W poprzednich ciazach tez takie mialam... czasem piekne rozczulajce, a czasem rodem z horrorow... w poprzedniej ciazy tuz przed porodem stresowalam sie, bo mielismy rodzic w domu, wiec balam sie jak to wszystko sie zorganizuje, czy wszystko pojdzie po naszej mysli i przed porodem to mialam takie sny, ze np rodze na schodach, polozna nie dojezdza i moj maz porod odbiera, slysze placz, on daje mi dziecko na rece, a potem mowi ze idzie kolejne...
Pauletta trzymaj sie.. damy rade, mnie tez czasem dopada takie mega zmecznie, ale wiem, ze dzieci mnie potrzebuja, kazdy z nich chce miec mame tylko dla siebie, mam tesciowa w ciagu dnia do pomocy, wiec ona wtedy zabiera starszaki na spacer a ja zostaje z najmlodszym, wtedy odpoczywam troche, a jak maz w domu to wtedy odciaza we wszystkim, a ja wieczorami padam doslownie.
Ania_87 takie doly przychodza, bo ciaza to i ogromny wysilek i ogromny stres i wszystko sie zmienia, ale to przejdzie. Mnie w poprzednich ciazach tez takie doly lapaly, nawet nie wiedzialam skad, a potem przechodzily. A teraz od poczatku rozpiera mnie radosc, chociaz zmeczona i mdlosci itd to taka mega radosc czuje :).

U nas dzis dzien na wariackich papierach od momentu kiedy wstalismy, wiec staram sie wszystko ogarnac i pisze tego posta juz od 2h chyba :).
 
reklama
Hej

O rany winki kochana tak bardzo jest mi przykro,duzo sil ci zycze.

Nonek i co kupilas cos? Ja mam swojego syna teraz komunie i nic dla siebie nie mam.

Basia ja tam zadnych snow nie pamietam,dwa razy moze w roku zapamietam.

Pauletta wspolczuje takich mocnych dolegliwosci.

Szyszunia erotyczne? Wow

Koriander nie stresuj sie,bedzie dobrze.

Polcia ide czytac.

A ja po probie,zalatana non stop.ech.
 
winki80, :( trzymaj się, mam nadzieję że masz teraz wsparcie najbliższych

też wróciłam z zakupów i obkupiłam się że hej! między innymi ładną koszulę nocną, w której mam zamiar przechadzać się korytarzami porodówki :-) jest rozpinana na guziki i mocno się rozciąga. Potrzebowałam czegoś luźniejszego, bo spodnie od piżamy już mnie ściskają :/

Co do snów erotycznych to jakaś plaga! To chyba brak seksu...:sorry2: Teraz jak mój mąż wyjechał to jakoś mam rzadziej, ale jak jest i śpi obok to co noc budzę się pobudzona
 
Winki - tak mi przykro. Przytulam.

Mi się nic nie śni, albo po prostu nie pamiętam.

Jutro mam wizytę u gin. Nie wiem tylko co zrobic z moim synkiem w tym czasie, bo mi sie niestety rozchorował. Ma wysoką gorączkę i nic więcej, żadnych innych objawów. Do gin go przecież nie wezmę...
 
Witam jestem tu nowa:)) Z ostatniego USG 8 tydzień jeden dzień ;) Długie cykle mam więc na początku sporo strachu się najadłam, bo dwa dni po potwierdzeniu ciązy <pęcherzyk> trafiłam do szpitala z krwawieniem, na wypisie widniał przerażający napis "poronienie zagrażające" .... hm to moja pierwsza ciąża wiec wówczas brzmiało jak wyrok, ale mój maluszek jak powiedziała doktor w klinice INVICTA, najgorsze ma już za sobą, na wizytę kontrolną z sercem w gardle pojechałam tam właśnie i co? ich wspaniały sprzęt pokazał bijące serduszko! radość ogromna!!!! :))) kolejną wizytę już u swojego lekarza mam za tydzień :) nie moge się doczekać aż zobacze jak się ma moje maleństwo :))) Dziewczyny! być może nie będę tu za dużo pisać :) ale wątek przeczytałam:d prawie cały :)) mam nadzieje być na bieżąco pozdrawiam. Aaaa. termin z USG 15.12 :))
 
Hej wszystkim dziewczynom.

Ja kurcze jeszcze nie bylam na USG i wlasnie mam zamiar sie umowic na przyszly tydzien, nie chce isc na marne i chce zeby juz wszystko bylo idealnie widac. Zazywam witaminy Prenatal i OMEGA 3 . Czuje sie normalnie, ciagle bym spala..ale poza tym zadnych objawow ciazy !
 
witam.Ja wstałam przed 7.00.Mały właśnie teraz się obudził i lezy sobie z butelką mleczka oglądając bajkę.
Wizytę kominiarzy już miałam:sorry2:

Właśnie te sny w ciąży są śmieszne a nie raz jak jakiś horror.Ale ja mam tylko takie dziwaczne w ciąży bo normalnie to albo nie pamiętam albo nic się nie śni.
Peatrysia,Anneeczka witajcie:tak:
oregano to super że zakupy udane.Ja też będę musiała sobie zakupić piżamkę taką na porodówkę ale w tym miesiącu jeszcze nie robię żadnych zakupów ale od czerwca już po troszeczku będę kupowała coś dla siebie i dla maluszka jakąś pościel do łóżeczka,kocyk,ręczniczki itp a ciuszki do szpitala kupię jak już poznam płeć dzidziusia:happy2:
 
Dziewczyny zaraz was doczytam, polecam bo sama czekam za chwilę na TVN bedzie o tym jak dbać o biust w czasie ciąży może coś ciekawego się dowiemy.
 
reklama
Witam jestem tu nowa:)) Z ostatniego USG 8 tydzień jeden dzień ;) Długie cykle mam więc na początku sporo strachu się najadłam, bo dwa dni po potwierdzeniu ciązy <pęcherzyk> trafiłam do szpitala z krwawieniem, na wypisie widniał przerażający napis "poronienie zagrażające" .... hm to moja pierwsza ciąża wiec wówczas brzmiało jak wyrok, ale mój maluszek jak powiedziała doktor w klinice INVICTA, najgorsze ma już za sobą, na wizytę kontrolną z sercem w gardle pojechałam tam właśnie i co? ich wspaniały sprzęt pokazał bijące serduszko! radość ogromna!!!! :))) kolejną wizytę już u swojego lekarza mam za tydzień :) nie moge się doczekać aż zobacze jak się ma moje maleństwo :))) Dziewczyny! być może nie będę tu za dużo pisać :) ale wątek przeczytałam:d prawie cały :)) mam nadzieje być na bieżąco pozdrawiam. Aaaa. termin z USG 15.12 :))

No to się najadłaś strachu ja podobnie jak Ty zaczynałam tą ciążę w szpitalu. Teraz już będzie tylko lepiej - gratuluje dzidziusia!!!
Hej wszystkim dziewczynom.

Ja kurcze jeszcze nie bylam na USG i wlasnie mam zamiar sie umowic na przyszly tydzien, nie chce isc na marne i chce zeby juz wszystko bylo idealnie widac. Zazywam witaminy Prenatal i OMEGA 3 . Czuje sie normalnie, ciagle bym spala..ale poza tym zadnych objawow ciazy !
Witamy i też gratuluje a który tydzień u Ciebie?
...Jutro mam wizytę u gin. Nie wiem tylko co zrobic z moim synkiem w tym czasie, bo mi sie niestety rozchorował. Ma wysoką gorączkę i nic więcej, żadnych innych objawów. Do gin go przecież nie wezmę...
Trzymam kciuki za wizytę i życze dużo zdrówka dla synka, tak cieplutko a biedak się rozchorował :((
 
Do góry