reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

...::Mamusie grudniowe 2013::.. :)

reklama
hej

cosiek i jak z tym biustem ?co tam ciekawego gadali?

u mnie dziś pobudka o 5 rano ...
:wściekła/y:

mdłości ciut mniejsze...kanapki z pasztetem i keczupem pychota:-D
 
Hej dziewczynki.

W koncu udało mi sie kupić sukienke. Miętowa- koronkowa. Kupiłam w takim sklepie, chyba jakiś zwykły i nie dałam dużo 65 zł;) ale jest sliczna zrobie wam potem zdjęcie.
peatrysia, ,Anneeczka - witajcie serdecznie.


Ja dzisiaj też nie mogłam spać, z boku na bok. Denerwuje się jutrzejszą wizytą.
Czekam, tylko aż przestaną boleć mnie piersi bo normalnie juz mam dośc:D a wieczorem idie zwariować:)
 
Proszę to ta sukienka:) 201305091087.jpg
 

Załączniki

  • 201305091087.jpg
    201305091087.jpg
    23,5 KB · Wyświetleń: 43
reklama
To masz super okazje żeby sobie coś kupić:happy2:
Ja właśnie przeglądam na allegro jakieś sukieneczki też by coś się przydało kupić może tam coś znajdę fajnego a jak nie to jutro pochodzę po sklepach.Wykorzystam to ze mały będzie u dziadków.

My w tym miesiącu mamy zaproszenia na trzy komunie ale nie idziemy na żadną bo dwie odbywają się w tym samym dniu i nawet jakbyśmy poszli na chwilkę na ta a potem na drugą będzie zle więc na żadną nie idziemy.Oczywiście prezenciki zakupione i damy im ale na imprezki nie idziemy.
 
Ostatnia edycja:
Do góry