reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

...::Mamusie grudniowe 2013::.. :)

Nie mam juz bejbika.
Wlasnie mnie opuszcza. Strasznie mi smutno

Powodzenia kochana. SLicznych dzieci wam zycze
 
reklama
Heja

Ja dopiero mam czas popisaba i poczytac.

Lucere ja nie uprawiam sportu,wystarczy ze w pracy duzo latam.

Jus20sto he to faktycznie brat by dziewczynkom sie przydal.

Baska fajny sport biegi za synem.

Nonek nie ma jak to sie wyspac.

Aananasko zachcianki extra-i nidd zazdroszcze pobudki.

Szyszunia he dokladnie,ale to dopiero poczatki zachciewajek.

Dziub mleko fuj.

Bredzelek witaj.gratki.

Baska moje tez blagaja,musze te w duzym umyc,bo tu komunia bedzie.

Woman jak sie dobrze czuje to pracuj,ja tez pracuje,ale ja nic nie mowilam szefostwu.
 
Weszłam a tutaj zas smutne wieści.
winki tulę mocno tak mi przykro kochana.Nie znam słów które mogłyby ukoić Twój ból w takiej chwili jedynie co mogę Ci powiedzieć to to że wiem co czujesz i jestem całym sercem z Tobą!!!
 
Bredzelek witaj.

winki bardzo Ci współczuje, trzymaj sie.
Jusia84 z jagodami mniam, Ja się wczoraj tak zapchalam pierożkami, że już na kolacje nic nie zjadlam.


Dzisiaj jadę na polowania na sukienkę, w niedziele mam komunie i kompletnie nie wiem co sobie kupić ale chyba coś jasnego. I jeszcze dzisiaj uczelnia całe 1,5 h.
Ja dzisiaj miałam pobudkę o 6 rano, mój sąsiad zaczął kosić trawę i po spaniu.
Dzisiaj śniła mi się wizyta, tak nie mogę się doczekać piatku;)
 
Dziewczyny macie już jakieś dziwaczne sny na temat porodów lub coś w tym stylu?

Ja dziś miałam dwa jakieś chore;
PIERWSZY;

Jechałam rodzić a Kamil biegał po porodówce bo nie miałam go z kim zostawić bo mąż nie dostał wolnego :no:
DRUGI;
Rodziłam a Kamil sam przyjechał autobusem do mnie do szpitala :szok:
Jak się obudziłam to byłam cała spocona.
 
Winki- :(

Woman-ja bym chciała pracować jak najdłużej, nie przepadam za siedzeniem w domu. ALe to nigdy nie wiadomo, w poprzedniej ciaży z dnia na dzień musiałam wziąć L4, bo brzuch mnie rozbolał i kazano mi leżeć. na szczęście mały urodził się w terminie, a dokładniej tydzień przed spodziewanym terminem.

Ja się tak źle czuję (mdłości i choroba), że nie odczuwam radości z powodu ciąży, po prostu nie mogę:( jestem wymęczona! W pt mam wizytę, a nie wiem czy dojadę:(
 
witam

ale dziś słoneczko przepiękne :-):-)))))

ja dziś ciut lepiej z mdłościami ale wczoraj był horror ,popijam sobie kefirek ale ten Danone to lipa jakaś :-/ podróba dosłownie.także stawiam na tradycyjny w butelce plastikowej.

Baśka drugi sen śmieszny
:-D
Winki a byłaś u lekarza?? trzymaj się kochana ...
Ania _87 stać 8 h w jednym miejscu to ja bym i bez ciąży nie chciała.Nie wolno Ci tyle stać!!!! co to za stanowisko dla ciężarnej! pogadaj z szefową o tym bo to jest chore co Ty piszesz!
 
reklama
ananaska ten pierwszy był nieco śmieszy jak dla mnie ale ten drugi to byłam przerażona:szok::sorry:

Ja właśnie robię sobie kanapki z twarożkiem i do tego zupkę chińską Dziub zaraziłaś mnie nimi:-)
Potem wybieram się z małym na plac zabaw a w piątek planuję polatać po mieście tylko że Kamila daję do teściów o ile go wezmą bo dziś kręcili nosem i nie wiem czy się uda:cool: A z nim to bym nie pozałatwiała raczej nic:dry:
No nic zaczekamy do piątku i się okaże. Jutro muszę być w domu do 15tej bo będą chodzili i sprawdzali coś z gazem.
 
Do góry