reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

...::Mamusie grudniowe 2013::.. :)

Ania Ananaska ma rację podpisuje się pod jej postem co to za stanowisko dla ciężarnej - 8h stania grrrr


Paulettta jeszcze trochę poczekaj i te wszystkie dolegliwości powinny ustąpić, masz jeszcze małego synka i to tez pewnie się nakłada na Twoje zmęczenie i bezsilność

Baśka
co do snów to możemy sobie rękę podać aż wstyd opowiadać co za cuda mi się śnią. W pierwszej ciąży też takie miałam aż do rozwiązania potem jak ręką odjął.
WINKI ogromnie Ci współczuje, mam nadzieję że jesteś pod fachowym okiem lekarza!!!
 
reklama
Winki ;( bardzo mi przykro. Żadna z nas nie jest w stanie wyobrazić sobie Twojego bólu ;( trzymaj sie ;(
 
Winki przykro mi bardzo.. :-( Nawet nie umiem sobie wyobrazić, co teraz czujesz :zawstydzona/y: Trzymaj się kochana!! :*

Cosiek, Ananaska na wcześniejszym stanowisku nie stałam tyle, ale za to nie raz zdarzała się praca po 12-14 godz. Dlatego myślałam, że gdzie indziej będzie łatwiej, ale chyba się myliłam. Rozmawiałam z kierowniczką przez tel (nie dałam rady iść do pracy :no:). Martwi się o mnie, bo ostatnio zaczęłam być bardzo nerwowa. Może dlatego tak słabo się wczoraj czułam. Piję teraz melisę żeby się trochę uspokoić. Bardzo się cieszę z dzidziusia, ale czasami łapię strasznego doła i nie wiem dlaczego :-( Dostałam wolne do końca tyg, może się trochę uspokoję..:sorry2:
 
Koriander kurczę to jak się martwisz to może odwiedz szpital bo do 17maja dużo czasu:dry: A tak będziesz spokojniejsza kochana.
Wystarczy już takich nieszczęść na tym forum.
Aniaa_87 może idz na zwolnienie na jakiś czas a przytłacza Cię i dołuje chyba te zle samopoczucie mdłości itp bo ja miałam tak na początku przez takie coś czasem trudno się cieszyć ze swojego stanu a przecież cieszymy się wszystkie.

My wróciliśmy z placu zabaw bo Kamil był nie znośny uciekał na ulicę i pomimo mojego upominania dalej to robił i teraz za karę siedzimy w domu:confused2: Z tych nerwów zaczął mnie pobolewać brzuszek :no:
 
Hej piękne:)))

nie odzywałam sie wczoraj bo mi wode ciepła zabrali w pon a wczoraj wizyta u ginki byla i chodziłam jak osa bo gotowac wode w garach musiałam a depilacja to masakra była;/;/
Dzis ciagle cos wiec zaraz w odpowiednim watku opisze wizyte a nadrobie was wieczorem lub jutro bo jutro u nas dzien wolny wiec bede miec duuuuzo czasu:)))
 
winki :(

a co do snow to ja mam caly czas chore jakies :) wczoraj mi sie snilo ze mialam USG i sie okazalo ze trojaczki bede miec i tak chodzilam z wielkim bebzolem z 3 w srodku :-D :-D :-D ten wczorajszy sen akurat byl najbardziej normalny :)
Koriander Ty sie nie stresuj tylko jak sie niepokoisz to pojedz sprawdz co i jak, moze sie przepracowalas albo cos - Baśka dobrze mówi - wystarczy juz na forum zlych wiesci wiec napewno bedzie dobrze!
Aniaa a Ty sie tak nie mecz w pracy, wez zwolnienie jak mozesz i odpoczywaj - nikt Ci tego czasu pozniej nie wynagrodzi. Dbaj o siebie.
 
reklama
Winki, kochana, tak bardzo mi przykro... Trzeba to przezyc, zeby zrozumiec, co czujesz, ja Ciebie doskonale rozumiem. Mam nadzieje, ze jestes pod dobra opieka, lekarzy i rodziny. Odpoczywaj teraz. Zycze Tobie, zebys juz niedlugo odwiedzila nas z dobra nowina!
 
Do góry