reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

...::Mamusie grudniowe 2013::.. :)

ananaska spoko to moje pierwsze mycie okien w tej ciąży i ostatnie jak na razie poczekam do połowy listopada;-)
bredzelek witamy i gratulujemy:tak:
Miałam się położyć ale zjadam właśnie lizaczka:-D
 
reklama
Baśka a nie można było tego na dwa dni rozłożyć co? oby Ci szybko przeszedł ten ból brzucha poleż sobie trochę.
Ja też dzisiaj dalej jem zupę pomidorową :rofl2:
 
Bredzelek witaj :)

Basia nie szalej z myciem okien nie szalej :). Odpocznij.
Ja w poprzednich ciazach okien nie mylam nigdy, w tej tez nie zamierzam, z reszta mamy ich troche, o wiele za duzo i to do samej podlogi glownie, wiec to roboty a roboty. Tak wogole jestem pedantka i lubie porzadek, kiedys duza wage przywiazywalam do sprzatania na blysk, ale odkad sa dzieci to juz nie mam tak czasu za bardzo, a i tak pod koniec kazdego dnia dom wyglada jak po przejsciu tornado :), zwlaszcza salon, maz sprzata zabawki i wszystko i nie daje mi za bardzo. A jak jest w domu i widzi ze cos robie np sprzatanie to slysze ze mam uwazac na siebie, jak widzi ze chlopcow na rece biore to tez mi powtarza, abym uwazala.
Co do aktywnosci, aby urodzic szybciej to moje skarby urodzone przed terminem, najdluzej wytrzymal najmlodszy, urodzil sie kilka dni przed terminem, robilam wtedy wszystko sprzatalam, chodzilam po schodach, meczylam meza i synus zdecydowal sie wyjsc :).

A ja zaraz bede jadla tosty z nutella i popije kakao. Moja zachcianka :).
Wczoraj wieczorem po kolacji znowu wszystko zwrocilam i tak mnie mdlilo.
Zanim w ciaze zaszlam planowalismy lot do PL w czerwcu, a teraz to sie zastanawiamy, narazie zobacyzmy co lekarz powie jak bedzie nastepna wizyta czy da zgode, ale obawiam sie takiego dlugiego lotu.
 
witaminka ja też lubię porządek i staram się sprzątać codziennie tzn do początku ciąży sprzątałam na błysk całe mieszkanie ale potem siły odeszły nic mi się nie chciało przez zle samopoczucie,mdłości itp a teraz znowu mam energię i zapał do porządków tylko że już tak nie przesadzam z wyjątkiem dnia dzisiejszego ale naprawdę okna błagały o umycie:sorry:
Kamil też mi pomaga jak na takiego szkraba bo sprząta swój pokoik sam od dawna jedynie ja tylko przecieram podłogę a on sam chce odkurzać więc mu pozwalam
A na rekach to ja już go dawno nie noszę bo on duży i ciężki już:cool: Ty masz gorzej bo masz maluszka którego jednak czasem trzeba wziąść na rączki.
 
A ja dzisiaj zaserwowałam pierożki z truskawkami i smiętaną mniam. Ale teraz umieram zjadlam 8 i chyba za duzo brzuszek pełny. U mnie znów burze ahh- okropne.
Odliczam czas do piątku, aż w końcu zobacze mojego skarba:)
 
Basia dziewczyny dobrze radzą: nie szalej. Ciąża to nie choroba, ale musimy teraz bardziej na siebie uważać..
Ja umyłam 1 okno 2 tyg temu, ale reszty nie dałam rady..

Ehh.. Mam beznadziejny dzień :-( Byłam w pracy po wolnym i słabo zaczęło mi się robić.. Po 2 godz musiałam się zwolnić :-( Nie wiem co teraz zrobić. Nie chciałabym rezygnować już teraz, ale nie ma sensu zwalniać się codziennie :zawstydzona/y: Niby robota nie jest bardzo ciężka (zostałam przeniesiona na inne stanowisko), ale muszę stać po 8 godz w jednym miejscu, a dziś dałam radę tylko 2 godz. Jutro mam rozmowę z kierowniczką co dalej będzie ze mną.. :-(
 
Ania jeśli nie czujesz się na siłach pracować o idz na zwolnienie tak będzie najlepiej.
Jak wcześniej napisałam dziś był jednorazowy wyskok z tymi oknami i już obiecuję poprawę i dopiero w połowie listopada zacznę mycie;-)
One błagały o umycie więc musiałam tym bardziej że teraz słoneczko wychodzi i wszystko widać jakie zasyfione te okna były.A teraz są świeże czyściutkie aż miło popatrzeć:sorry:
 
Witam ciężarówki,

ja tylko wieczorem zaglądam do Was, bo w ciągu dnia jestem w pracy. Pracuje w większej korporacji, więc zazwyczaj mam urwanie głowy tak jak dzisiaj:szok:najgorsze ze często w weekendy prowadza nam szkolenia, oczywiscie mam nadzieje ze jak pojde juz na L4 a planuje od września jakoś się z tego wykręcę.A Wy jak długo plannujecie pracować ?

Odnośnie drugiej połówki nie mogę narzekać, chociaż On tak jak witaminki typ buntownika ;) więc aureola to się nad jego głową nie pojawi:-D Jeżeli chodzi o termin porodu, rodziłam dokładnie w terminie wyznaczonym przez lekarza:laugh2:Zobaczymy

jak będzie tym razem
 
reklama
Baska ja tez dzisiaj okna umylam:D Ale rozlozylam na raty;) Jedno najwieksze juz umylam pare dni temy, dzisiaj dwa male i jeszcze jedno srednie mi zostalo:) A w sumie to dlaczego w ciazy nie powinno sie myc okien? Zna moze ktoras z Was jakies uzasadnienie tego?

Witaminka, moja Karolina wstrzelila sie miedzy termin z OM a ten z usg:) Moj gin mowil ze zadne chodzenie po schodach czy sprzatanie nie pomoze przyspieszyc porodu i ze jedyne co moze pomoc to sex;)

woman skad dokladnie jestes?? Ja juz jestem na L4, od samego poczatku. Pracuje w sklepie i jedno poronienie mam za soba wiec juz ryzykowac nie chcialam. No i jesli moge to wole czas spedzac z corka niz w pracy:tak:
 
Do góry