reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie czerwcowe u lekarza:)

Ja dostałam juz teraz antybiotyk (zreszta drogi:-() i przy porodzie tez mi dadzą profilaktycznie.

Byłam wczoraj na KTG - na razie mała bardzo dobrze się czuję u mnie w brzuchu i jeszcze w najbliższych dniach na poród się nie zanosi. Szyjka nadal ładnie się skraca. Natomiast lekarka zmartwiła mnie trochę pomiarami mojej miednicy - okazało się, że część pomiarów jest dosc małych :/ Mam nadzieję, że jakos to pójdzie.
Aha i kazała mi wypakować całą torbę z wyprawką dla niemowlaka!! W szpitalu w którym rodzę, nie potrzeba nic dla dziecka poza ubrankami na wyjście. Potrzebuję tylko torbę dla siebie. No proszę, jaki szpital bogaty hehe:-)

a dzidzia będzie raczej duża czy mała?
 
reklama
a dzidzia będzie raczej duża czy mała?
W zaszły piatek na USG wyszło, że waży ok 3200, więc myslę, że będzie standardowych wymiarów.

Mam wymiary miednicy 26-27-29-20. Pierwszy i ostatni są dobre ale te dwa środkowe zbyt małe w stosunku do pierwszego co oznacza zwężenie miednicy w tym miejscu....
 
Ostatnia edycja:
W zaszły piatek na USG wyszło, że waży ok 3200, więc myslę, że będzie standardowych wymiarów.

Mam wymiary miednicy 26-27-29-20. Pierwszy i ostatni są dobre ale te dwa środkowe zbyt małe w stosunku do pierwszego co oznacza zwężenie miednicy w tym miejscu....

aha...no to wiesz, jakby mieli podejrzenie,że dzidzia może być duża to pewnie zaleciliby cc. Póki co nie martw się, może to nie jest wielka przeszkoda.
 
Wizyta zaliczona ::) Łozysko sie nie starzeje, rozwarcie na palec. Malota waży 2960. I w sumie weekend moge plamowac rzozrywkowo byle nie za daleko od domu bo a nuz jakby cos sie zaczeło... W co gin watpi.

Cisnienie mam tylko 140/100 wiec mam pilnowac i melise sobie zaparzyć....

Kolejna wizyta za tydzień
 
Wizyta ostatnia u doktora za nami.
JA 105/80
NIUNIO FHR140.
poniedziałkowa podróżowiona wydzielina -czop powoli sie wysuwa.
Narodzin mam się spodziewać w przyszłym tyg....ufff ... kosmiczne przysppieszenie 1 tydzień wcześniej. MÓJ niunio ustawiony centralnie do wyjścia.No i brzuch ma wielkość odpowiadającą 39 tyg.
Malinka -gratulacje,
AYLIN- gratuluje udanej wizyty.
 
reklama
Do góry