reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie czerwcowe u lekarza:)

reklama
Dziewczyny gratuluję udanych wizyt !!!!!!!!!!!! :-):-D

Ja też dziś byłam na wizycie, szyjka miękka i bardzo skrócona ale mam zmartwienie mam problem ze spojeniem łonowym za bardzo mi się rozchyla i może pęknąć przy porodzie sn, dostałam jakieś specjalistyczne leki mam je brać 2 razy dziennie jeżeli nic nie pomogą to czeka mnie cc, następna wizyta 11.06 choć mój gin zadał mi dziś pytanie - od kąd czuję że mi się lepiej oddych i że minęła mi zgaga, ja mu podałam termin mniej wiecej jak pamietam i powiedział mi że raczej 11 już nie doczekamy, podobno są to 3 tygodnie od dnia jak zauważyłyśmy że sie brzuch opuszcza
 
alijenka gratuluję udanej wizyty!

dzisiaj też mojemu mówiłam o tym spojeniu, to nawet nie pomacał i powiedział, że to tak musi być:-(

a o opuszczeniu brzucha mówił że to różnie bywa - od 2 do 4 tyg
 
nie kazdemu ten brzuch musi sie wogole obnizyc bo mi sie w poprzendiej nie obnizyl a rodzic zaczelam:p

Alijenka ale w sumie dobrze ze gin sie przejal tym co sie dzieje. przynajmniej wiesz jak sie moze skonczyc i ze to nie jest normalne

Zaza szkoda ze nie zareagowal ale jak cos to powiedz to w szpitalu od razu na IP ze tak jest...
 
Alijenka - gratki z wizyty! współczuję tych problemów ze spojeniem, no ale lepiej cc niż jakby miało coś się wydarzyć.

My po USG i w końcu z uśmiechem na twarzy, bo malutka choć nadal kruszynka - z pomiarów 2 tygodnie mniejsza - to cały czas przybiera równomiernie, więc nie ma powodów do niepokoju. Waży 2900, więc w ciągu dwóch tygodni przybrała 0,5 kilo:-D:-D Na USG ginka zauważyła (ja zresztą też), że malutka sprawnie poruszała mięśniami oddechowymi i powiedziała, że to dobry objaw, świadczący o tym, że ma w sobie dużo energii. Wody oki, przepływy też, łożysko ładne. Za tydzień wizyta kontrolna. Pozostaje zatem czekać aż córcia zechce pojawić się na świecie!! ale już bym ją wyściskała!!!
 
Dziewczyny fajnie, że wizyty i wszystkie parametry ok :happy:

Jeśli to prawda z tymi 3, 4 tygodniami od momentu opuszczenia się brzucha, to u mnie nie ma szans na poród przed terminem :eek: Qrde, u mnie nic się nie dzieje, a problem z oddychaniem i zgagą jak był, tak jest ....
 
mi w 1 ciazy brzuch nie opadl wogole a porod zaczal sie sam , coprawda przenoszony ale nie wywolywali. wiec nie zawsze musi opasc, tak samo jak nie zawsze wypada czop czy odchodza wody
 
reklama
Do góry