reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie czerwcowe u lekarza:)

Witam.
Wczoraj was troszke podczytalam ale nie mialam sily nic pisac.
Alijenka super ze z dzidzia wszystko wporzatku.Musze sie ze wstydem przyznac ze ja niewiem co to jest "spojenie łonowe"????? co to jest? Mi moja gin nic nie mowila o jakims spojeniu....
Muińka gratuluje udanej wizyty!

Ja tez bylam wczoraj na wizycie i z dzidziusiem wszystko ok. Co prawda ciezko miala go pomierzyc bo bardzo sie wiercil ale jakos sie udalo... wazy okolo 3200 wiec w normie. Łożyska przeplywy i te inne tez ok. Nie mogla mu obejrzec jaderek zeby zobaczyc czy ten wodniaczek sie wchlonal bop dzidzius tak sie ulozyl pupa ze nic nie bylo widac. Pepowinka nie jest owinienty. Jedyne co to to ze sie moj szkrabek jednak nie obrucil i juz tego nie zrobi... jakos mu Qrcze dobrze w tej pozycji:) Dostalam informacje ze moge rodzic dziecko w takiej pozycji naturalnie ale jest to bardzo niebezpieczne zwlaszcza dla dziecka bo moze urodzic sie niedotlenione co potem może konczyc sie porazeniem mozgowym:szok: albo moge miec cc, no wiec bez wahania jest cc na 11.06. Wiec oznajmiam wszystkim ze zostalo nam jeszcze 10 dni :) no chyba ze dzidzius zechce przyjsc do nas wczesniej to wtedy bedzie wczesniej ale nie ukrywam mam nadzieje ze sobie tam grezecznie posiedzi do tego 11.:-) Infekcja wyleczona wiec nie musze juz brac zadnych proszkow ani dowcipnie ani doustnie co mnie bardzo cieszy bo nie lubie "pamietac ze mam wziac proszek" :-) W zwiazku z ta sytuacja moj maz 6 czerwca jedzie po tesciowa i 7 wieczorem mam nadzieje ze juz beda. Teraz trzeba se modlic zeby nic sie nie wydziwilo w tym czasie bo bede musiala z corka na porodowke jechac.
 
reklama
stokrotka - fajowo, że u Was też wsio oki!! szkoda, że dzidzia się nie obróciła, no ale może jeszcze zrobi Ci niespodziankę. Poza tym podobno czynnikami nie obrócenia się dziecka może być po prostu nie dopasowanie się wielkości główki dziecka do wielkości miednicy, więc to jakby ochrona, żeby nic się złego nie stało. Natura jest naturą i widocznie tak miało być;-)
 
Zgadzam sie z toba, tak mialo byc... i tak zobaczymy jak to bedzie. Z tego co pisza dziewczyny to moze i ta cc nie jest taka zla... boje jej sie jak diabli :szok:ale moze nie ma czego... przynajmniej bede miala porownanie miedzy porodem naturalnym a cesarskim cieciem. :-)
 
Aga a ty tez na 11 czwerwca masz albo jakos blisko? :) fajnie by bylo :)

Mnie lekarka już na ostatniej wizycie do szpitala wsadzić :( ale jeszcze udało mi się tydzień wyprosić więc obawiam się, ze w ten wtorek już to nieuniknione, a obawiam się, ze w szpitalu będa mnie jeszcze trzymać, bo oznak porodu brak. A i mam zamiar iść na Borowską jak będa miejsca oczywiście.
 
reklama
Do góry