reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mama u lekarza

kasha28 nie wiem nic na ten temat. Sama chciałabym wiedziec jak u mnie wygląda łożysko_Ostatnie usg miałam miesiąc temu.
Moja mała wczoraj mnie skopała na maxa a dzisiaj od rana spokojnie.Aż się wystraszyłam i chciałam jechac do szpitala ale zaczeła kopac.Mam tak prawie cała ciąze:jeden ,dwa dni jest bardzo aktywna a potem dzien prawie się nie rusza:no:.Boje się że teraz na samej koncówce jeszcze sie cos stanie.
Pozatym dom wysprzątany okna umute nawet a skurczy dalej nie ma.Brzuszek też juz bardzo nisko parę dni.

Nie denerwuj sie az tak:) Moj maly tez przez cala ciaze wlasnie tak sie zachowywal...najpierw mial dni mega aktywne zeby pozniej przez 2 dni odpoczywac!:) Byl wtedy taki cichutki ze szok:) Najwazniejsze sa wyniki badan, jesli one sa ok to niczym sie nie martw bo widocznie Twwój maluszek taki ma rytm i koniec:) I nie wyobrazaj sobie nic zlego - ze cos sie jeszcze moze zdarzyc na koncówce!!! Bardzo rzadko tak sie dzieje i u Nas lutowych Mamuś napewno tak nie bedzie!!!!!!Najważniejsze jest pozytywne nastawienie!!!:tak:
 
reklama
"drętwiejące w nocy dłonie, spuchnięte stopy oraz zatwardzenie na dziecko zamienię- może płakać i kupkać, modeł- najlepiej Hanka 2009, waga jakieś 3200 do 3500, wzrost- powyżej 52 cm.... pilne!!"
 
mary105 :tak: dokladnie nasze melenstwa tak maja - zwlaszcza teraz w koncach ciazy ze sa bardziej leniwe...
Jak moj nie kopie przez dluzszy czas to staram sie go rozruszac kolyszac brzuszkiem lub wlaczam muzyke relaksacyjna - na nia zazwyczaj reaguje :tak: No a w ostatecznosci jest tez sposob aby zjesc cos slodkiego (czekolade:-D) polozyc sie wygodnie i wyczekiwac ruchow ;-)
No i nie stresowac sie na zapas... Po co niepotrzebnie adrenalinke sobie podnosic:tak:
 
u nas w szoitalu też grypa ale o tyle lepiej że oddział poporodowy i noworodkowy jest oddzielony i jest osobna sala do odwiedzin i to jest ekstra bo z przeziębieniem nikogo nie wpuszczą:nerd::nerd:
martusia a zamieść ogłoszenie na allegro może ktoś się znajdzie:-D:-D:-D
 
kasha w tym temacie nie pomogę:-:)-( nie mam o tym pojęcia. a na kiedy masz nastepną wizytę??
jezyk już nie mam terminu na następną wizytę. Gin powiedział, że jak będę 5 dni po terminie mam iść do szpitala na wywołanie. Ale jestem tak spanikowana, że dzisiaj idę do innego gina i zobaczę co ona powie. Może pogadam ładnie i poproszę o oksytocynę już dzisiaj:-pmoże się zgodzi. No bo jeżeli dzidziś jest gotowy na przyjście na świat już teraz to po co mam czekać:tak:.
Niestety grypa mnie też dopadła, katar nie do opanowania no i kaszel męczy!!!:angry:
 
kasha na pewno wizyta u innego lekarza cię uspokoi daj znać co i jak?

A ja dzisiaj od rana też mam sluz zabarwiony na brunatnie no ale co z tego skoro skurczy nie ma
 
reklama
język mi lekarz powiedział, że nawet jeśli nie mam skurczy a pojawi się np krew w śluzie to mam jechać na izbe na zaś, bo czasami trzeba wywoływać dopiero skurcze. No aloe Ty jesteś już doświadczona mamusią, ja np bym spanikowała od razu i dmuchała na zimne ;-)
 
Do góry