reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mama u lekarza

reklama
Jezyku, wiedziałam że wszystko dobrze będzie:-) Może już jutro albo i dzisiaj będziesz tulić swojego synka:-)
 
MonikaWroclaw84 ty masz jeszcze 21 dni do terminu (wg suwaka), ja się modlę zeby w przyszłym tygodniu je otworzyli. Jak będziesz mniej więcej w terminie się rozdwajać to o grypie nie będzie już nikt pamiętał.
Ale ten problem szpitalny dotyczy całej Polski, więc nie jesteśmy jedyne poszkodowane.
 
MonikaWroclaw84 ty masz jeszcze 21 dni do terminu (wg suwaka), ja się modlę zeby w przyszłym tygodniu je otworzyli. Jak będziesz mniej więcej w terminie się rozdwajać to o grypie nie będzie już nikt pamiętał.
Ale ten problem szpitalny dotyczy całej Polski, więc nie jesteśmy jedyne poszkodowane.

Aga wiem ze jeszcze 21 dni wg suwaka ale to termin "ostateczny" Maly jest wielki, lekarz mowi ze moze wyskoczyc szybciej:) Termin wg usg mam tydzien wczesniej:)
A kto wie jak dlugo ta grypa sie utrzyma.......
 
kasha28 nie wiem nic na ten temat. Sama chciałabym wiedziec jak u mnie wygląda łożysko_Ostatnie usg miałam miesiąc temu.
Moja mała wczoraj mnie skopała na maxa a dzisiaj od rana spokojnie.Aż się wystraszyłam i chciałam jechac do szpitala ale zaczeła kopac.Mam tak prawie cała ciąze:jeden ,dwa dni jest bardzo aktywna a potem dzien prawie się nie rusza:no:.Boje się że teraz na samej koncówce jeszcze sie cos stanie.
Pozatym dom wysprzątany okna umute nawet a skurczy dalej nie ma.Brzuszek też juz bardzo nisko parę dni.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Oooo no to widze ze epidemie w szpitalach rzadza :szok:

Mnie polozna uspokoila ze maja dobre zabezpieczenia dla noworodkow aby nic in sie nie zainfekowalo :tak: Wiec moze nie ma sie co martwic na zapas...
Przeciez na dobra sprawe gdy dziecko z mama wyjdzie ze szpitala to moze poza jego murami zlapac tez wirusa :baffled: Tutaj nie ma regóły
 
Do góry