reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mama u lekarza

dziewczyny jak to jest lekarz powiedział że po terminie jeszcze pochodzę tzn po 17 lutym, ale mi brzuch się obniżył i skurcze miewam cały brzuch twardnieje i krzyz boli, byłam u swojej położnejkktóra będzie mi prowadziła poród i ona zrobiła mi ktg, było to w poniedziałek, odchodzi mi juz czop i nawet był zabarwiony czerwono rozwarcie mam na palec, położna powiedziała że do końca tyg. mała nie wyjdzie ale do terminu już napewno nie dotrzymam hmmm mam nadzieję że położna ma rację bo już bardzo chcę moją mała kruszynkę przytulić i mieć ją przy sobie. dodam że z ktg wynikały już pojedyncze skurcze macicy więc...
 
reklama
Ja znów przenoszę...zero skurczy na ktg dziś. Mam wnerwa ....gryzę dziś, nie podchodzić, nie bałaganić!!
 
Elunia, każdy ma swoją teorie:-) Mój lekarz twierdzi, że jak ostatnio urodziłam po terminie to teraz na 80% też. Ni w cholerę nie rozumiem tej teorii:confused: ale blondynką jestem więc może dlatego:-p Ja czuję, że urodzę wcześniej...ale zobaczymy.
 
właśnie golimku ja też juz się zastyanawiam bo lekarz widział mnie 2 tyg. temu i nie robił mi ktg a położna więcej odbiera porodów i chyba wiedziała co mówi pozatym te skurcze może się akcja jakaś rozkręci, pozostaje mi tylko cierpliwie czekać...ale moja cierpliwość poszła sobie w cholerę...
 
Dziewczyny a macie jakies kłucia koło pępka?Ja dzisiaj od rana jak wstałam z łóżka poczułam takie dziwne ukłucie po lewej stronie tak ze 3 cm nad pępkiem.Teraz tez troche leżalam i znowu to samo wstaje i czuje kłucie takie krótkie cały czas w tym samym miejscu.Jak chodze albo leże to nic nie czuje
 
ulagor ja wczoraj byłam na usg i przy okazji mnie moja lekarka więc jakby coś było nie tak to by mnie zostawiła w szpitalu a mówiła że nie ma sensu, mam przyjechać ze skurczami.

elunia
czyli coś tam się już ruszyło:-)
 
ulagor ja wczoraj byłam na usg i przy okazji mnie moja lekarka więc jakby coś było nie tak to by mnie zostawiła w szpitalu a mówiła że nie ma sensu, mam przyjechać ze skurczami.

Dlaczego nie można ustalić dokładnej daty i godziny porodu? ;-) No i tych wszystkich objawów :-) Ja mam przyjechać przynajmniej 4godz. przed porodem bo ten antybiotyk na paciorkowca mają mi podać, ale skąd ja mam wiedzieć kiedy będzie to 4godz.? :crazy:
Powiedz mi jeszcze jezyk, bo lekarz mi powiedział że tylko ja dostaje antybiotyk a dziecko bedzie tylko pod stałą kontrolą po porodzie i przeprowadzą od razu serie badań, też tak miałaś??
 
wiecie ja dostałam ten antybiotyk podczas porodu, bo długo po odpłynięciu wód było i pobrali mi też wymaz z pochwy jakby coś, bo wtedy te świństwa mogą się zalęgnąć. W szpitalu po porodzie to małej pobrali krew i czekaliśmy na wyniki, które decydowały o wypisie Zuzki, gdyby coś bylo nie tak to dopiero wtedy dają dziecku antybiotyk:nerd:
 
Ostatnia edycja:
reklama
wiecie ja dostałam ten antybiotyk podczas porodu, bo długo po odpłynięciu wód było i pobrali mi też wymaz z pochwy jakby coś, bo wtedy te świństwa mogą się zalęgnąć. W szpitalu po porodzie to małej pobrali krew i czekaliśmy na wyniki, które decydowały o wypisie Zuzki, gdyby coś bylo nie tak to dopiero wtedy dają dziecku antybiotyk:nerd:

Dzięki za informacje, w sumie jak nie będzie potrzeby to po co faszerować dziecko antybiotykiem :tak: A u Was wszystko było w porządku??
 
Do góry