reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mama po raz 3 ...:)

reklama
Heksa rozumiem Twoje obawy,ja tez nie bylam pewna co do przyjazdu tutaj,bo z moim obecnym mezem znalismy sie zaledwie rok a ja zdecydowalam sie na przyjazd z dziecmi do niego i tak naprawde nie wiedzialam co mnie czeka...ale wszystko sie ulozylo i jestesmy szczesliwi ,dzieci takze a to jest najwazniejsze.Glowa do gory ,dacie rade i Wy ;-)
 
jestem dziewczynki:))))))ale ciezko bylo dzisiaj w pracy,myslalam ze jak brzydka pogoda to mniej pracy bedzie a tu klopsik:((no ale wazne ze praca jest:)

heksa głowa do gory,z tego co piszesz lecice razem wiec to juz jest ogromny plus!!ja przylecialam tu sama,prawie pol roku bylam bez tv,ryczalam w poduche za dziecmi,wogole za wszystkimi,ale pracowalaam na nocki,po nockach godzine przerwy i do nastepnej pracy,pozniej 4godz snu i znowu na nocke i tak pol roku,no ale jakos przynajmniej mniej sie myslalo dzieki pracy.kochana pczatki zawsze sa ciezkie,to calkiem inny kraj,inne zwyczaje,ale bardzo przyjazny dla ludzi,jest tu calkiem inna kultura,latwiej sie zalatwia urzedowe sprawy,ja przyjechalam tutaj z takim slabym podstawowym jezykiem ale pracuje z anglikami i z czasem jezyk jakos sam sie opanowal na tyle zeby moc sobie cos samemu pozalatwiac,zyje sie latwiej-kokosow nie ma jak jakies 7-8 lat temu-ale wystarcza i nawet mozna sobie troszke z ciuszkami poszalec-zwlaszcza dla dzieci:)wiec nawet sie nie zastanawiaj tylko jak masz okazje to wyjezdzajcie:)

glowa mnie cos bardzo boli i cos mnie ziewanie bierze chyba na godzinke przymkne oczko
 
Ostatnia edycja:
Asiczka a gdzie pracujesz ? jesli to nie top secret /Twoj wykresik ladnie sie klaruje ...:tak:

Ja chwilami moge znikac bo maz w dom :-p
 
Asiczka po pracy nalezy ci sie opoczynek :tak:,a gdzie pracujesz jesli to nie jest tajemnica ?

a ja wypatruje u nas snieg,ale chyba sie nie doczekam w tym roku :no:
 
witam sięi namówiłam męża żebyśmy pojechqali do Iławy 20 km od naszej miejscowości takie większe miasteczko byliśmy bricomarshe i mężuś kupil mi obraz:tak:widać słuchał mnie bo kiedyś mu mówiłam ze chciałabym obraz z wieżą eiffla no i kupił
a co do tych pieniędzy co pisaląm wczoraj czy przed wczoraj że znalazłąm 800 zł no to za znazezienie dostałąm 600 zł więc dobry interes zrobilam
a zaraz ide do tesco bo byliśmy w mieście a zapomnialam kupić mleka a dziewczynki teraz codziennie piją kakao
 
Madlen u nas wczoraj bylo bialo a dzis / czarno :-D dzieci nie zdazyly nacieszyc sie biela a znowu czarnote musza ogladac :-p

Asia to dzionek mieliscie udany no i ta szybka kasa,szybciej niz milion w minute
 
Ostatnia edycja:
Edyta u nas w tym roku byl tylko snieg z deszczem,ale to tylko 2 moze 3 razy przez krotka chwile padalo..ale bialo to my w tym roku jeszcze nie mielismy :no:,rok temu byla u nas zima,snieg lezal cale 2 tyg. :szok: nie bylo go bardzo duzo,ale bialo za oknem bylo :tak: i to akurat w okolicach swiat ;-)
asia pochwal sie obrazem
 
reklama
Do góry