reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mama po raz 3 ...:)

czesc moje kochane :-)
spac dzisiaj w nocy nie moglam,wczoraj wyczytalam na necie,ze mala Madzia nei zyje :-:)-(
[*]......................
na ziemi nie ma sprawiedliwosci,ale po smierci jest i mam nadzieje,ze ludzie,ktorzy zabili ta mala kruszynke za wszystko zaplaca :-(.zastanawiam sie jakim to trzeba byc potworem,aby zrobic krzywde wlasnemu dziecku,jakiemukolwiek dziecku ??? mi to sie w glowie nie meisci :no::no::-:)-(
tyle kobiet pragnie dziecka i nie moga miec,a taka suka(inaczej jej nazwac nie moge ),zajdzie w ciaze szybko,urodzi a potem zabije !!!!!,az sie we mnie gotuje !!! :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

pozdrawiam was wszystkie razem i kazda z osobna,jak tylko dopcham sie do kompa,to bede sie odzywala,ale moze byc ciezko,bo u nas kolejny weekend pada,wiec cala rodzinka siedzimy w domciu i trza jakos zajac dzieci,bo jak tego nie zrobimy,to nam mieszkanie wysadza w kosmos :-D
 
reklama
Wtam Was dziewczynki.
dzis przeprowadziłam z mimi chłopcami rozmowe na temat dzidziusia,który byc moze za nie długi czas pojawi sie u mamy w brzuszku :)Ach jak sie nasmiałam.
padło ptanie od starszego.
-czy jetś pewna,ze chcesz dzidziusia??...wiec odpowiedzialam,ze bardzo pragniemy dzidziusia i serduszko nam to podpowiada.
zaczelam opowiadac jak juz bedzie dzidzia w brzuszku to kupimy specjalny aparacik dzieki ktoremu bedziemy mogli słuchać bicia seduszka...a Klaudiusza pytanie to-czy bedziemy słyszec jak on gada??:-)
 
wiecie jaka ja jestem głupia :wściekła/y:brałąm meża kurtk do prania i w keszeni znalazłąm 800 zł chyba zapomniał o tych pieniądzach a ja głupia zadzwoniłąm i powiedzałm że znalazłam a on ze co jakie pieniądze dobrze ze powiedzałąś bo zapomiałem onich a tak jak bym mu nie powiedzała to była bym do przodu o 800 zł
 
jestem,melduje sie:))

asia to zadaj chociaz jakis procent znaleznego:))))))))))))))))))

wlasnie podali w wiadomosciach ze matka Madzi uznana zostala przez badajacych ja psychiatrow za w pelni poczytalna,to chociaz tyle..jezeli nie byl to wypadek to odpowie w pelni za smierc dziecka.

ania,no smieszne potrafia byc dzieciaczki..moja julcia ostatnio miala kilka podejsc o pytanie jak sie rodzi dzidzius no bo wie ze jest w brzuszku u mamy,a ktora strona wychodzi????:-Dwiec jej delikatnie mowie ze w sumie tamtedy gdzie siusiu robi hihi,a ona na to: to znaczy ze ja kiedys mieszkalam z kupką??fujjj
myslalam ze sie poloze ze smiechu ale zachowalam powage i wytlumaczylam ze sa dwie dziurki,jedna od siusiu druga od kupki i ta od siusiu wyszla hahha,mam nadz ze na ajkis czas zaspokoilam jej ciekawosc hihi,bo jeszcze byla kwestia zaplodnienia wiec narazie wkrecilam jej ze tatus dal mi nasionko,a ona a dobre bylo to nasionko??????????????????stwierdilam ze na takie tlumaczenie jest jeszcze za mala hihihih,wogole to przypomina mi to troche nasz etap hahahah,mam nadz ze m bedzie latwy chociaz kilka dni hheheh,jak bedzie stawial opor to czeka go taki los hahah


Jest tu ktos wogole?????cicho tu jak nie wiem...
 
Ostatnia edycja:
Ja dopiero dotarlam do lapka bo byla kolezanka i ogladalysmy konferencje i bardzo sie ciesze ze matka Madzi bedzie odpowiadala za to co zrobila ...

U nas snieg sie rozchulal ze hoho ,jak tak dalej bedzie padac to bedzie mozna wyjsc na sanki :tak: mrozik jest wiec chlapa sie nie zrobi...Tom wraca z innego miasta i mowi ze ludzie jezdza 5mil /h :eek: masakra ...Klienci zabrali go na gokarty bo brakowalo im osoby do Teamu i tak sie jemu spodobalo i powiedzial ze zabierze chlopakow jak sie cieplej zrobi :-)
 
prosze trufle czekoladowe a moje sie bawią ale co chwila wybucha jakaś awantura
ciesze się bo mój mężuś już wraca :tak:ale bedzi gdzieś o 1 2 w nocy
 
reklama
Do góry