reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mama po raz 3 ...:)

Przykra sprawa.Ale ja nie wieże ze ją upusciła musiała ją utopić i tyle :wściekła/y::wściekła/y:


Edytko ja też czekam :) u nas Ospa znowu Kamilek ma.W poniedziałek idziemy do lekarza.Na razie smaruje go maścią co Martynka miała

To przeslij mi troche ospy ,moze moi w koncu zachoruja :-)
Kurcze normalnie nie moge spac tak sie stresuje ta kartka...ze to musi tyle trwac :-D


Mi to sie wydaje ze ojciec dziecka ma z tym cos wspolnego ale nie chce bezpodstawnie nikogo oskarzac...jest jeszcze taka mozliwosc ze jej brat w tym pomagal :cool2:

Asia a w jaki sposob bedziesz sprawdzac ? przypielas mezusiowi gps-a :-p
 
reklama
no mam karte z ery i w internecie sprawdzam na stronie era gdzie jest moje dziecko i pokazuje mi gdzie jest bo podałąm jego imie i nr tel jako moje dziecko a wczopraj dostałąm 150 darmowych lokalizacji:tak:
 
no mam karte z ery i w internecie sprawdzam na stronie era gdzie jest moje dziecko i pokazuje mi gdzie jest bo podałąm jego imie i nr tel jako moje dziecko a wczopraj dostałąm 150 darmowych lokalizacji:tak:

To fajna sprawa z takimi nowinkami technicznymi...ja to mojego tez moge sledzic ale poprzez gps-a, wiem gdzie jest w danej chwili :tak:
 
a na jakiej zasadzie on działą on ma go przy sobie czy ty go masz jak go lokalizujesz


Po zakupie trzeba zarejestrowac sie na ich stronie,wstukac numer model itd,pozniej jak Tom jedzie do innego miasta ja wchodze na ich stronke,loguje sie i wyskakuje mi mapa i taka kropka poruszajaca sie po mapie,a ta kropka jest gps :-) tylko aby go zlokalizowac musi miec caly czas wlaczony gps bo inaczej satelita nie dostarczy sygnalu i dooopka blada z podgladania :zawstydzona/y: a gps on zabiera ze soba ,ja zostaje z mapa w lapku :-D
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry