reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mama po raz 3 ...:)

kariin miło mi to słyszeć :tak: mój pierwszy poród był od początku na oxy i wspominam kooooszmarnie

pozdrawiam:-)
 
reklama
Karin jestesmy z toba !! jak bedzie fasolka to razem bedziemy sie cieszyc,a jak nie-to bedziemy razem plakac ;-)
Mama,kazdy porod jest inny,tak samo jak ciaza i nie ma znaczenia,czy to 1szy,2gi czy 3ci ;-)..czasami pierwsze dziecko rodzi sie przez cc,a drugie sn ;-)
 
Madlen ja tez dzisiaj jestem z doskoku bo maz ma wolne a ze pojechal na zakupy to zasiadlam do lapka :tak:

No jednak mam nadzieje ze dla synka znajda miejsce w klubie,bo nie ma nic gorszego jak patrzyc na smutne dziecko :zawstydzona/y:
 
Edytka no ja tez mam nadzieje,ze syn zalapie sie..wsumie kartke z podpisem dalam nastepnego dnia z samego rana,a liczy sie kolejnosc zgloszen..wiec mysle,ze moj Hubi jest jednym z pierwszych chetnych dzieciaczkow ;-)
 
dziekuje dziewczyny juz mi lepiej na sama mysl o tym ze bedziecie zemna :)


Pewnie ze bedziemy,i co najwazniejsze mozesz liczyc na nasze wsparcie

Ja termin @ mam na 3 lutego i pewnie bedzie tak ze bede potzrebowala waszego wsparcia jak sie nie uda,i czuje ze tak bedzie
 
Martika widzialam kiedys na spacerze takiego malamuta….
Chyba to był malamut…….
Był ogromny!
Ale taki sliczny………….. :tak:


Co do trzeciego dzisiusia to kiedys zapytalam mojego starszego synka, czy chciałby mieć siostrzyczke….
Powiedzial, ze ma już przeciez brata i to mu wystarczy…
Ja mu na to, ze w domu jest ich 3 chlopakow, to mamusia by się może ucieszyla, gdyby była u nas jeszcze jedna dziewczyna, bo miałabym z kim o babskich sprawach sobie pogadac….
A na to mi mój synus odpowiedzial z pelna powaga:
„Mamusiu ale ze mna możesz o wszystkim porozmawiac” :-D:-D:-D


Mój młodszy dzis miał przedstawienie w przedszkolu, przyjechali babcia i dziadek (specjalnie dziadek wziął dzien urlopu ) a potem przyjechali do nas na herbatke i na golabki….
Narobilam tych gołąbków ale cos czuje, ze do wieczora większość z nich zniknie w brzuchach…. :sorry:


Kariin ja kiedys używałam testowo wu i w ogole do kitu było… Tylko się wściekałam bo ani razu mi nic nie pokazaly… a jestem pewna, ze owu wtedy mialam!
Może lepiej kup test ciazowy :-p

Albo lepiej poczekaj…… bo widze, ze troszeczke chyba się nakrecilas co?
Poczekaj do terminu @ tak chyba najlepiej..
Ja wiem, ze te dni się dluza niesamowicie ale tez wiem, ze lepiej się nie nastawiac za bardzo wczesniej na ciaze, bo szkoda sobie psuc nastroj gdy @ jednak przyjdzie….
Poczekaj kochana, to tylko kilka dni…
A my w tym czasie będziemy pocichutku mocna trzymac &&&&&&&&&&&&



Madlen
masz racje, często chyba jest tak, ze kiedy podejrzewamy ciaze (i jej bardzo chcemy :laugh2:) to podświadomie wyszukujemy sobie objawy…. Oczywiście mogą one świadczyć o ciazy, ale lepiej się za bardzo nie nakręcać tylko poczekac do terminu @... ale wiem tey, ze spokojnie się czekac nie da, kiedy w glowie tysiac mysli na minute...


Mama mój pierwszy porod był bardzo dlugi i ciezki, wszystko mialam „pozamykane” na cztery spusty i strasznie się to ciągnęło w czasie, żeby się w ogole rozwarcie zrobilo itp…. :no:

Za drugim razem – kiedy się zaczęło, wiedziałam juz co i jak…….
Spokojnie sobie czekalam w domu na rozwoj akcji, duzo chodzilam, jak się kładłam to na boku z wielka poducha miedzy nogami (bo już wiedziałam, ze tak trzeba a nie zaciskac nogi), krecilam bioderkami i inne tego typu *******y………

Jak pojechałam do szpitala to 1 godz 20 minut i po wszystkim……….. :tak:
U mnie – drugi porod łatwiejszy i szybszy!

Mam wrazenie, ze za pierwszym razem jakos mi się tak wszystko naszykowalo, ponaciągało itp. ze za drugim razem poszlo duuuuuuzo lepiej!

Acha i za pierwszym razem to mnie pociachali jak prosiaka w rzezni, a za drugim – tylko minimalnie! Prawie wcale! Niebo a ziemia!

Ale tak było u mnie, oczywiście co kobietka to inny przypadek…..
 
dziewczynki JEDNA ZA WSZYSTKIE,WSZYSTKIE ZA JEDNA !!!
ja jestem z wami calym serduchem,za kazda trzymam &&&&&&&&&&& ,aby szybko udalo sie zobaczyc 2kreseczki i wsio bylo dobrze z fasolka !!
musze juz uciekac,bede pozniej ,milego popoludnia :-)
 
reklama
no i po ptokach , moj Andi stiwedzil ze jest lekko sloda ale mu smakuje wiec obiaw laduje do smietnika i mam nadzieje ze z moja glowa sobie dzis poradze hehe :) i  grzecznie czekac bede na @ 

pewnie z marchewkami przesadzilam.. 

ok mykam na taniec corki caluje mocno :)
 
Ostatnia edycja:
Do góry