reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mama po raz 3 ...:)

Monico wow,pelen szacun dla ciebie..tyle jedzenia naszykowac,podziwiam..:tak:
a moj synek,ktory mial byc aniolkiem 48 godzin,zamienil sie w diabelka..powiedzial,ze aniolek ma urlop i jest teraz na wakacjach :-D..juz dzisiaj dalam mu kare i siedzial na schodach 10min.:angry:..cwaniak maly,juz wie ze go zapisalam,zaplacilam to zaczal fikac..albo ta pogoda tak na niego dziala,bo u nas raz zimno,raz cieplo..masakra..
nie wiem,jak wasze smyki,ale moje zawsze inaczej zachowuja sie na zmiane pogody..czasami jest szal-pal :wściekła/y:
dzisiaj nawet obiadu nie robilam,takiego lenia mam,ze az wstyd :zawstydzona/y:,wiec na obiad mielismy mrozona pizze ,dzieciaki zadowolone ;-)
Edyta jak robisz ten makaron z sosem ostrygowym ? bo tak apetycznie brzmi..
Kari do @ jeszcze troche,trzymam &&& ;-)
 
reklama
edytko w sumie masz rację, ja patrzylam pod sowim kątem

wtedy co rodziłam było -20 stopni cels, o wychodzeniu nie było mowy
mały nie był spokojnym niemowlaczkiem
wiec przy pierwszym dziecku moje marzenia pękły jak banka mydlana
uspypiałam go godzinę a on spał 10 min
spał w wózku ale jak się stanęło to oczy jak pięć złotych:cool:

poza tym rano ciemno, wydawało mi się że miną wieki zanim się rozjaśni
a wieczorkiem wiadomo
jakaś depresyjna wtedy byłam

ALE na wakacje miałam już raczkującego bobaska

WIĘC nie planujcie, bo i tak plany, planami, chyba ze ktoś patrzy na chiński i stara się w miesiace na określoną płec
(akurat przy trzecim patrzylam)
ale jak się długo nie zachodzi to i tak z planów nici

Heksa najważniejsze żeby udało się zajść w ciąże a potem żeby ciąża zdrowo się rozwijała, więc głowa do góry:-)

Edytko mój majowy spał non stop, a że ja nieprzyzwyczajona do spiacego dziecka, zaglądałam czy żyje:-)
ogólnie to 3 godz spał potem cycuś koło 40 min i z powrotem 3 godzinki
jak miał 2,5 miesiaca pojechaliśmy na urlop - było cudownie bo mały spał w wózeczku cały czas na świeżym powietrzu
 
Ostatnia edycja:
moinco - lol niezle tempo z tymi obiadkami chyle czolo, i to same przysznosc :)

No dziewczyny wszyscy zjedli zupe a ja nie mi nie smakuje i to na serjo serjo, ale tak mysle ze to moze tez taki obiaw @ wsumie to na mojego dzis wylecialam o *******e, bo spieszylam sie na taniec corki a on zamiast ja szybko odebrac to pogaduchy z kierowniczka przeszkola az sie zagotowalam na niego, wsumie co sie okazlo bylismy spoznieni tylko 5 minut a ja taka awature mu zrobilam, potem glupio mi bylo ale ok, to on przeprosil a potem ja jego, to tez jest obiaw ale bankowo na @ i moj tez o tym wie ze jak jestem pare dni przed to byle glupota a ja sie zloszcze ehhhh, przez ta cala afere z zupa nie zjadlam nic kompletnie nic tylko rano tosta z serkiem i nie mam na nic ochoty, ale pewnie mnie moj bedzie zmuszal do jedzenia wieczorem i dobrze na samej kawie nie zajade daleko. 

Madlen trzymam kciuki za syna aby sie dostal. 

Ktoras z dziewczyn pisala fajny post o synku, tez gratuluje pociechy :) 

zaraz ide czytac ksiazke :)
 
witam..:-) chlopcom wlaczylam alvina i wiewiórki wec mam spokoj przez godz..
Mojego @ spodziewam sie na 4 luty ;-):tak: wiec jak nie przyjdzie to bede testowac :-) choc bardziej sie bed przykladac starania na lato..
Moje chlopaki jeden z maja drugi z sierpnia.
wiec chcialabym tak na czerwiec.. jesli mozna to nazwac planowawaniem.. choc jakbym zaszla teraz to akurat na urodzinki moje i meza byla by dzidzia..:-):-D wiec zobaczymy.
co do upałow i malego dziecka.. hmn.. Ogolnie wspominam dobrze.. bo Jak niemoze maluch zasnąć to mozna wyjsc znim na spacerek...
a moje bardzo lubialy drzemac na swierzym powietrzu..
i ja sie wtedy dobrze czulam..
Co do mlodszego:confused2:to go az tak dobrze nie wspominam.. bo co go odlozylam do łózeczka to wył.. sen miał jak zając..
 
ja tez sobie chwale porod z marca i kwietnia,caly dzien na dworzu,dzieciaki spaly w wozeczku i lykaly wit.D3 z powietrza..mialy jej tyle,ze musialam im odstawic..bo przedawkowaly .syn spal bez wzgledu na to,czy znim jezdzilam czy stalam ale z cora bylo gorzej..bo ona spala tylko wtedy jak byla wozona,a jak stanelam na chwile to oczy jak pieciozlotowki :angry:,jak bylam z nia na wsi to jedynie zasypiala w lesie,wiec jezdzilam z nia miedzy drzewami i krzakami,zeby sie dziecko wyspalo :tak:..ale dzieki takim spacerkom szybko schudlam..tak szybko,ze przed porodem wazylam ok 60kg,w ciazy przytylam jakies 14 a pol roku po urodzeniu moja waga byla 48kg :szok: wygladalam jak cien..:zawstydzona/y:
 
madlen na 19 lutego, więc będę "wchodziła" w 9 miesiąc :-)

ja z pierwszym synkiem tak miałam, brak czasu i wieczne zmęczenie i waga tez poleciała ostro
na dodatek kolki, wiec prawie nic nie jadłam

za to z drugim, przytyło mi się, ale co było robić jak dziecko spało i nic mu nie było po jedzeniu:-)

więc wszystko zależy od dziecka
 
Monico,to juz duzo czasu ci nie zostalo ,teraz to szybko zleci..chociaz u mnie ta koncowka ciagnela sie jak flaki z olejem..ja juz chcialam urodzic,a moim dzieciom nie spieszylo sie na swiat..a czas tak wolno plynal..szybciej minelo 8 miesiecy ciazy,niz ten jeden ostatni :tak:
 
reklama
Witajcie dziewczyny u nas Ospa i nie mam czasu na kompa.Martynka ma Ospe Kamil kaszel i katar ja tak samo no masakra.
Widzę że o testowaniu piszecie ja jeszcze nie mam czego testować bo chłop mi zwiał do pracy :-D ale to się nadrobi za 3 miesiące :-)Pozdrawiam
 
Do góry