reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mama po raz 3 ...:)

hej
a ja pozucam moja nadzieje bo bedzie potem ciezko, co prawda podbrzusze boli caly czas daje mi o sobie znac nie jest to jakis straszny bol ale jest, piersi niby delikatne ale bez rewelacji... no i dzis zrobilam ten sam test tylko ze znow nie zporannego moczu tylko z drugiego a wczoraj robilam z 3 moczu jak i wczoraj jak i dzis widze ta pici pici kreseczke nawet jak lezy prosto ale jest chuda jak by ktos narysowal ja olowkiem, i mysle ze to jednak nie ciaza, bo powinna chyba byc kresa grubsza ?? prosze o pomoc bo sie zadreczam strasznie
Ja kiedyś tak miałam że taka kreseczka i nie byłam w ciąży.Ale męża powiedziałam ucieszył się strasznie a tu później nic nie wyszło :-(
Juz wam mowie bo wczoraj z moim sie poklucilam o testy bo on chce bym zrobila dopiero we wtorek i poklucilismy sie oto a on musial wyjsc do pracy co prawda email mi pisal i przepraszal a ja udawalam twarda i nie czula i napisalam mu ze wcale testu nie zrobie, i udawalam ze spie by on mogl mnie delikatnie calowac po pleckach i przepraszac i takie tam hehe ale nadal jestem niby obrazona choc ciezko mi idzie to udawanie, ale niech sie chlop postara i niech mi nie karze czekac az 4 dni by zrobic testa przeciez to oszalec idzie w tej niepewnosci, wkazdym razie on niewie ze testy robilam itd. bo dzis jest w pracy do 14 :) od 5 rano.
mierzyam sobie temp dzis rano to znaczy 1 raz o 5 15 i mialam 36,6 ale poszlam spac po 12 wnocy wsumie... i potem godzine nie spalam rano bo robilam ten test co ma 25 ul ale tu nic nie wyszlo wiec zasnelam gdzie o 6 rano i obudzilam sie o 9 i znow zmierzylam temp. i bylo 36,9 dodam ze moj termomert to zwykly elektryczny wiec mu nie wierze ale wiem ze jak by mi pokazal 36,4 to napewno bym dostala @ kiedys mierzylam tem przez jeden miesiac i tak wlasnie bylo najpierw fajnie i wysoko a potem 36,4 i 2 h potem @ :(
Boje sie nastawiac na ta ciaze bo jak nie bede to tragedia gwarantowana w moim przypadku, kreska jest widoczna golym ok, nie jest mocna to fakt bo bada ale jest ale co najgorsze to jest cienka i to mnie martwi jej grubosc... okresu niemam dalej ale zastanawiam sie czy aby to nie byla kreska ktora tam jest jak sie zrobi test taka kreska gdzie powinna pojawic sie ciazowa, no i fakt ze dopiero jest mozliwe zobaczenie tej kreski jak test wyschnie bo inaczej na poczatku to caly test jest lekko rozowy i tu kolejne pytanie czy wogule jest sens ta kreska sie sugerowac bo mozna ja zobaczyc po jakis hmm 20 minutach jak cale pole wybleka i pozostaje tylko kontrolna i ta moja kreseczka
To już się nie liczy :no: jeśli była byś w ciąży to wyszło by od razu.Ja jak kiedyś sprawdzałam po 30 minutach to maiłam czerwoną kreseczkę a w ciąży nie byłam.Ale trzymam kciuki za Ciebie Kochana niech się ułoży po twojej myśli.
Kariin ja juz sobie zamawiałam biżuterię u Wiktorii i jak tylko paczuszka do mnie przyszła, to się tak starsznie ucieszyłam!!! Pozamawiałam sobie to co chciałam i wszystko jest takie śliczne!!!!!!!!
I ja sobie zamówiłam właśnie kompleciki np kolczyki + bransoletka + wisiorek na łańcuszek :tak:
To byl dobry pomysł!
Bo to najlepsze bo masz piękny komplecik :-)
Dziewczyny ja zmykam bo mój tatko ma dziś urodzinki i idziemy na imprezkę :-)

Zajrzę do Was wieczorkiem i pewnie będę maiła kilka stronek do nadrobienia :-D

Miłego dnia kobitki!!!!!!!!!
Wszystkiego Najlepszego dla Taty :tak:
Wiktoria to robisz fajna bizuteryjke za male pieniazki :-)

Heksa widze za masz dobry humorek ,chyba to za sprawa tych wszystkich swiecidelek co ????:-D
Mi zależy na tym żeby się podobały i żeby ktoś docenił że biżuteria jest śliczna :-) a to najważniejsze :tak: a cena mała żeby każdy był zadowolony :-)
Widze ze dziaiaj takze temat jajec ciagniemy :-D
No wczoraj były niezłe jajca :-D:-D
to ,ze jaja sa niezdrowe,to wiedzialam,ale nie myslalam,ze zle wplywaja na nasienie..hmmm moze dlatego nie moge zaciazyc ??od dzisiaj odstawiam mojemu jaja,nie bedzie ich na razie jadl !!!:-D
Edyta wyslalam zapr.na nk pozniej u ciebie bede szukala reszte ;-)
Ja też chce zaproszenie :-)
No i ja tez jestem ,maz pojechal do sklepu,maly spi a ja zasiadlam do Was :-) Ja dzisiaj robie piernika ale z torebki :zawstydzona/y:
Ja kopca też z torebki :-) Ale pycha wyszedł
meza wyslalam na zakupy i myslalam,ze kawke bede pila sama,ale sa moje dziewczynki :-)
wiktoria co dajesz do gyrosa ? ,bo ja robie warstwowo
asia pomysl o tym,ze za kilka dni bedzie koniec @ i rozpoczniecie nowe staranka

a ja czytam o tych wykresach i jestem bardziej zakrecona..:zawstydzona/y:
Ja daje kapustę pekińską ,pomidory ,świeży ogórek ,kukurydza ,piersi z kurczaka ,majonez sól ,pieprz i mieszam to wszystko razem
no ja ziemiaczki wstawiłaM I ZEBERKA W COLI DO PIEKARNIKA
vaneska chciała zebym wam wstawiła tą buzkie więc wstawiam
Buziolki dla córeczek
Asia super buzka ;-)
Edyta mojemu to troche zejdzie na tych zakupach..mielismy isc wszyscy,ale zimnooo,to stwierdzilam,zeby lepiej poszedl sam..on ma adhd to musi swoje wychodzic,a ja dzieki temu moge z wami wypic kawke :-),dzieciaki maja zajecie wiec moge spokojnie kilkac ;-)
wiktoria u was -19 ?? :szok:
No tyle było rano a dziś pewnie będzie tak samo :baffled:
o kurcze wiktoria ale masz dużo tych koralików
Ja tam bym więcej chciała :-)
Wiktoria to mowisz ze masz tego jeszcze wiecej ?:szok::szok: toz to jakis osobny pokoj potrzebny na trzymanie tych skarbow :rofl2:

A czytaj kochana ale tez pisz z nami bo wiesz ja mam czas tylko dla siebie ;-)
Oj trzeba by było jakieś fajne biurko z szufladami żeby to można było ładnie poukładać.Ale i tak nie miała bym go gdzie dać :-(
O malenka to ja na Twoim miejscu juz dawalabym mojemu swoje wymiary :-p:-p:-D
Mam nadzieje że wie :-):-D
A wiecie moze co slychac u Kroliczka ?? Sprawdzilam i wiem ze ostatnio logowala sie 19tego ...no i tez miala testowac 4tego :confused:
Ja nie wiem chyba się z Króliczkiem nie znamy :no:
hej bbbaby :-)
pokazuje sie tylko i znikam :sorry2:,nie bedzie mnie juz dzisiaj :no:
jutro jak wstane to wpadne do was z kawka i poczytam,co dzisiaj naprodukujecie :tak:;-)
buzka :happy2::blink:
To czekamy na Ciebie rano :-)
Wiktoria a co to za wizje masz ?:-)

Madlen a Ty babeczko gdzie nam znikasz ??? :rofl2:

Bo myślę żeby zrobić 1 na druciku 2 na gwoździu a 3 taki trójkącik najlepiej będzie jak zrobię wszystkie i pokaże Ci a 4 to taka żeby zrobić trójkąt z białym koralikiem.Bo w bransoletce jest jeden koralik biały :-)
 
reklama
Wiktoria jestem za... jak zrobisz to pstrykniesz zdjecia i sobie obejrze no i jeszcze gdybym wymyslila sposob zaplaty to by bylo super :tak::tak:
 
Oj było by super
Bo ty chcesz te bransoletkę
015.JPG
 
witajcie dziewczyny nie jestem w stanie was nadrobic ;/ u mnie jakos leci mam 17 dc zadnych objawow owulacji nic mnie nie boli boze znow mam cykl bez owulacyjny no mowi sie trudno ciesze sie tylko ze mam nowe lozko :) @ dostalam w 41 dc a teraz nie wiem kiedy dostane ;/
 
Sylwia oj dawno nie zagladalas...a jednak dopadla Cie ta wredota noz co za ...:angry: moze powinnas zrobic sobie monitoring albo kupic testy owu i sprawdzac czy masz owulke ,bo czasami owu jest bezobiawowa :tak:
 
reklama
ja stwierdzilam ze ide na zywiol cio ma byc to bedzie ;-) nie stac mnie na monitoring dosc drogo u mnie w miescie biora a do gina ide jakos w tyg teraz sie wybieram :)
 
Do góry