reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mama po raz 3 ...:)

Heksia pisałaś że jeszcze będziesz więc proszę oto twoje kolczyki :-) 036.jpg
 
reklama
Wiktoria- tez msle ze nie mam co sie sugerowac ta kreska, jedynymi obiawami jest to ze tam na dole hmm jest mieciuko, bol podbrzusza i to caly czas z malymi przerwami glownie lewy jajnik, no i zaparcia plu wzdecia, na poczatku myslam ze to z jdzenia ale potem analizowalam to co jem i nie powinno ich byc rozumiem 1 dzien 2 ale nie cztery ...
a najbardziej objawiem za jest brak@ choc i to moze ulec zmianie, testy odkladam do piatku, bo sie nie skupie na robocie :) jak do tego czasu  @ sie nie pojawi to moze bedzie to ciaza. Wsumie wierze w ta ciaze i mysle ze jest moze dopiero 2 lub 3 dzien po impantacji, owulka jeesli byla to napewno albo 18 dnia cyklu albo 21 dnia cyklu w te dni mialam co do tego pewne przypuszczenia. 
Dziesjsza porannna temp to 36,9 a na @ powinnam miec 36,4 :) 
caluje was goraco i mkam cos poczyta :) i spac 
 
Sylwia no to dobrze ze do gina idziesz moze Cie zbada i zrobi badanka czy cos i bedziesz wiedziala co i jak :tak:

Ja mamwizyte 8go lutego wiec to za prawie 2 tyg ale ciesze sie ze przyslali mi list i zobacze sie z ginem a tu to naprawde zadkosc :tak::rofl2:

Kurcze mam male pytanko a mianowicie maz chce wykupic mieszkanie w ktorych mieszkaja tescie aby mieszkanie nie przepadlo,pozatym maz sie w nim wychowal i jest do niego przywiazany,no a ja rowniez chce wykupic mieszkanie w ktorym mieszka moj ojciec ,bo tez jestem przywiazana do tego mieszkania i mam pytanko do Was ...Czy ktoras z was kupowala mieszkanie lub dom ? Bo chce sie dowiedziec jakie sa procedury,oplaty itd jesli ktoras moglaby mi napisac co i jak to bede wdzieczna :tak:
 
Ostatnia edycja:
Wiktoria- tez msle ze nie mam co sie sugerowac ta kreska, jedynymi obiawami jest to ze tam na dole hmm jest mieciuko, bol podbrzusza i to caly czas z malymi przerwami glownie lewy jajnik, no i zaparcia plu wzdecia, na poczatku myslam ze to z jdzenia ale potem analizowalam to co jem i nie powinno ich byc rozumiem 1 dzien 2 ale nie cztery ...
a najbardziej objawiem za jest brak@ choc i to moze ulec zmianie, testy odkladam do piatku, bo sie nie skupie na robocie :) jak do tego czasu @ sie nie pojawi to moze bedzie to ciaza. Wsumie wierze w ta ciaze i mysle ze jest moze dopiero 2 lub 3 dzien po impantacji, owulka jeesli byla to napewno albo 18 dnia cyklu albo 21 dnia cyklu w te dni mialam co do tego pewne przypuszczenia.
Dziesjsza porannna temp to 36,9 a na @ powinnam miec 36,4 :)
caluje was goraco i mkam cos poczyta :) i spac
Kochana tak mi się przypomniało że pisałaś coś o zupie ogórkowej :-) ja jak byłam w ciąży z Kamilkiem to pamiętam że miałam krówki w szafce nie wiedziałam wtedy że jestem w ciąży ale jak otworzyłam te szafkę to mnie cofnęło.Zaraz teścik był i okazało się ze kalendarzyk zawiódł :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D mąż się śmiał później że umiem się kalendarzykiem posługiwać :-D




Edytko ja nie pomogę.Nigdy nie kupowaliśmy mieszkania ani domu
 
Ostatnia edycja:
a ten wsted do mojej zupy byl 4 dni po domniemanej owulacji i tak zaczelam kombinowac i dalam se nadzieje wlassnie tylko tak jak mowie jak jestem to moz 9 lub 10 dzien dlatego ten test taki ::) 

 Wiktoria - podnioslas mnie na duchu tymi krowkami :) 
 
a ten wsted do mojej zupy byl 4 dni po domniemanej owulacji i tak zaczelam kombinowac i dalam se nadzieje wlassnie tylko tak jak mowie jak jestem to moz 9 lub 10 dzien dlatego ten test taki ::)

Wiktoria - podnioslas mnie na duchu tymi krowkami :)
Cieszę się ..
Ale powiem ci że moje ciąże były odmienne w pierwszej dowiedziałam się ze jestem w ciąży w 3 miesiącu :szok::-D zero objawów a w drugiej masakra nudności te krówki słaba byłam że nie mogłam nawet siedzieć dopiero później w 2-3 miesiącu przeszło
 
reklama
Do góry