reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maluszkowe i nasze zakupy.

reklama
Wrócę do tematu wózków dziś zamieniłam "stary" na nowy miałam coneco saturn ogólnie nie był zly składał się w parasolkę i to był + ale jak dla mnie fatalnie się prowadził.Byłam dziś z M w sklepie/komisie zobaczyłam coś fantastycznego lekki duże siedzisko składa się fajnie zwrotny poprostu idealny Mamas&Papas ora no super nowy za 420zł.Dogadałam się z właścicielem że zostawie stary dopłacę 200 i zabieram nasz nowy wóz.Jestem super zadowolona już byliśmy na spacerze i spełnia moje oczekiwania:)
 
a ja już byłam zdecydowana na cybex callisto, ale uświadomiłam sobie, że nie da się w nim zapiąć dziecka, tylko w te pasy między nóżkami i po bokach, tylko trzeba dziecko zapinać albo całkiem łącznie z pasami naramiennymi, albo wcale. Lipa trochę:-( I znowu jestem w kropce:///
 
no słyszałam pozytywne opinie o tym mamas and papas...zrobisz fotkę?
powiedz wyglada na solidny? ma siedzisko szerokie? i czy ma to zabezpieczenie miedzy nogami?

ja cybexa rezygnuje...

yra kiedy dostaniecie wozek jestem mega ciekawa....mozna do niego chyba zainstalowac nawet gondolke nie?:)
 
Ja też miałam nie zmieniać nawet mi to do glowy nie przyszło ale jak go zobaczyłam jak posadziłam Nikodema i przejachałam się po sklepie to wiedzialam że będzie mój:)
 
juustyna super ten wózek. powiedz jak się go prowadzi? czy lekko sie go podbija?? tylko prawie 10kg waży, czuć ta wage??
 
reklama
Mirosia jeśli chodzi o wagę to dla mnie jest lekki stelaż jest aluminiowy a podbija się rewelacyjnie jest dobrze wyważony i żedne krawężniki nam nie straszane:)
 
Do góry