reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maluszkowe i nasze zakupy.

reklama
Nastepne ciuszki:)
 

Załączniki

  • DSC01861.jpg
    DSC01861.jpg
    40,9 KB · Wyświetleń: 41
dziewiczyny powiem Wam ,ze w biedronie teraz są po prostu ekstra dady! Pampersy troche je zmodyfikowali i kupilam wczoraj pierwsza paczke z tych nowych,wczesniej te stare mi tez pasowaly,ale te teraz to po prostu REWELACJA!!! Moim zdaniem biją pampers na głowe!!! a ta cena 27 zl za 54 szt(rozmiar 4) POLECAM.Nowe sa z hipopotamem a stare byly z zabkami:)


moim zdaniem lepsze od p[ampers premium care
 
Ostatnia edycja:
No Monia moim zdaniem warto sprobowac:)Ja od poczatku jechalam na dadzie znaczy od rozmiaru 3 bo 2 to dramat byl nie wiem jak teraz.I jestem bardzo z nich zadowolona bo cala noc mi sie nie przesika nie to co w hugisach i pampersach slep & play.Moim zdaniem dada wymiataja a teraz to juz w ogole:)
 
reklama
ja nigdy dady nie mialam, teraz skonczylam 4 sleep and play i drugi raz mnie nie przekoanly...juz ich nie kupie. U nas nr 1 premium care i juz 5 nosi

kupilam takie buciki
BUTY REEBOK VERSA PUMP OMNI LITE

:D jak z u can dance..ma do tego spodnie dresowe z opuszczonym krokiem :)) cena nizsza bo kupione w selgrosie przecena byla ze 111 na 80pln
 
Do góry