reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maluszkowe i nasze zakupy.

Dziewczyny, widzę, że szukacie rajtuzek dla dzieciaczków, w Lidlu mało ich było albo rozeszły się jak świeże bułeczki. Ja ostatnio kupiła synkowi rajtuzki w reserved ReKids za 9,90zł nadal jest duży wybór i w rozmiarach i we wzorach więc polecam!
 
reklama
Alex ależ super ciuszki zakupiłaś!!!!!!!!!!! ZAZDROSZCZE !! ja juz na wyprzedaże sie nie załapałam wiec pozostaje allegro i lupki :/ Chociaz dobre i to:)

Ja ostatnio sobie kupilam spodnie w Big Starze - nietety bez promocji ale co zrobic jak sie spodobały:) - bo po ciąży wszytskie mam zciachane ale bluzki to z lumpów...jutro umówilam sie z teściówką i jade do galerii po sweretki jakieś porządne . Mam nadzieje ze cos mi wpadnie w ręce:)

Dronka, ja też dużo na all kupuje, aukcje z ciuchami h&m mam prześwietlone:) jesli chcesz podam Ci sprzedawcę, która ma ceny takie same lub nawet niższe niż w sklepie
 
Dronka, ja też dużo na all kupuje, aukcje z ciuchami h&m mam prześwietlone:) jesli chcesz podam Ci sprzedawcę, która ma ceny takie same lub nawet niższe niż w sklepie

alex ja poproszę o namiary na tego sprzedawcę!


Myszowata, bardzo proszę:
Przedmioty użytkownika - Aukcje internetowe Allegro

tutaj tez się czasem cos trafi:
Przedmioty użytkownika - Aukcje internetowe Allegro
Przedmioty użytkownika - Aukcje internetowe Allegro
Przedmioty użytkownika - Aukcje internetowe Allegro
Przedmioty użytkownika - Aukcje internetowe Allegro
 
ja kupuje wola albo gatty rajstopki ...sa super ale to kupuje na giełdzie i sa tansze niz normalnie :)
wojcik ma super drogie troszke ale naprawde warto :)
 
Monia Rozumiem:tak: To rzeczywiście zysk kiepski. Ehhh. Trzymam kciuki żebyś znalazła pracę na 1/2 etatu i wszystko się Wam poukładało.:tak:
Alex ostatnio też znalazłam tego sprzedawcę i udało mi się kupić tą kurteczkę o której pisała marciaa prawie 30zł taniej łącznie z przesyłką:szok: Nie wiem jakie ta dziewczyna ma wejścia i jak się jej to opłaca ale dla mnie świetna sprawa. Teraz jak coś sobie upatrzę to najpierw sprawdzę czy ona nie ma taniej;-)
A oto link H&M Kurtka 86 NAJNOWSZA KOLEKCJA! (1425409906) - Aukcje internetowe Allegro.
 
Ajentka, tez mi się podoba, ale młody wiosenne ma już trzy, więc spasowałam
jak wrócę z wojaży, bo dziś wyjeżdżamy - to wrzucę foty
 
chętnie kupiłabym taką kurteczkę (np od dziadków w prezencie na urodzinki), myślicie, że znajdzie się jeszcze jakaś na all?
 
reklama
rowniez bym kupila, ale nie za te pieniadze. Kurcze.. troche drogo za kurteczke dla tak malego dziecka, zaraz wyrosnie.
To ja w swojej kurtce za 110 zł chodze juz 3 sezon.
 
Do góry