reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maluszkowe i nasze zakupy.

ionka może u Ciebie są tanie jak barszcz, ale nie w PL nawet na allegro troche kosztują i jeszcze trza doliczyć koszty przesyłki, W sumie za 3 body z długim rękawem razem z przesylką 36 zł a mothercare 45 zł w sklepie i ładniejsze są niż te z ED

ej no, to nie moja wina, że sprzedawcy zdzierają :-(
w sobotę za siedmiopak body z krótkim zapłaciłam 6.5euro, dlatego naprawde nie wiem, dlaczego ci z All tak okropnie podwyższaja cenę. dla mnie to rozbój w biały dzień.
 
reklama
ionka ej no do Ciebie zalu nie mam;) no chyba, ze Ty handlujsze na Allegro:-D a tak na serio, to te z krótkim rekawem sa tanie jakies 27-42 zł plus przesyłka, a z dlugim drogie :no:

Blu to pewnie pajace były;)
 
Ja srednio lubie ED, ostatnio po pierwszym praniu popruly mi sie bodziaki na krotki rekaw. Ale fakt, u nas to najtansze ciuchy, tescowskie sa troche drozsze.

Lubie za to kupowac George ciuszki...tanie i dobre gatunkowo, bardzo duzo tez Disneya maja....
 
ionka ej no do Ciebie zalu nie mam;) no chyba, ze Ty handlujsze na Allegro:-D a tak na serio, to te z krótkim rekawem sa tanie jakies 27-42 zł plus przesyłka, a z dlugim drogie :no:

Blu to pewnie pajace były;)

27-42 za sztukę? czy za wielopak?
w sumie niezły interes, ale nie chce mi się ;-)
 
W realu promocjones:

Dania i deserki gerber 1.89
dania hipp 2x190g 6.49
Body z dlugim rekawikiem 3.99
Chusteczki dzidzius 6 paczek 23.99
Proszek dzidzius 1.9kg 11.99
rajstopki 7.99
skarpetki 2.49
 
reklama
Do góry