reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maluszkowe i nasze zakupy.

reklama
szerze mówiąc to ja miałam zawsze złe doświadczenia z pieluchami innymi niż pampers, ale to przy Igorku , zawsze coś przeciekało albo bokiem albo górą. Teraz przy Błażejku używam tylko pampers, ale może warto spróbować może się coś zmieniło:-)
 
ja kupiłam teraz huggiesy w promocji w tesco (104 szt. za 55,99zł rozm. 4), są okropnie sztywne i nie mają ściągaczy w paskach co mi się nie podoba, moim zdaniem najlepsze są pampers activbaby, ale myślam co by happy własnie spróbować. Myślałam, że te huggiesy będą ok bo np huggiesy newborn wolałam od pampers new baby, ale tym razem wygrały pampersy.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
ja kupiłam teraz huggiesy w promocji w tesco (104 szt. za 55,99zł rozm. 4), są okropnie sztywne i nie mają ściągaczy w paskach co mi się nie podoba, moim zdaniem najlepsze są pampers activbaby, ale myślam co by happy własnie spróbować. Mysiałam, że te huggiesy będą ok bo np huggiesy newborn wolałam od pampers new baby, ale tym razem wygrały pampersy.
ja tak samo, na poczatku uzywalam huggiesow, ale od 3 przerzucilam sie na pampersy, jak dla mnie sa najlepsze!
 
reklama
Pampersy miałam tylko w szpitalu.Cały cas do rozmiaru 3włącznie lecielismy na bella happy.Przemokła ze dwa razy po nocy ale wtedy zmienilismy rozmiar na większy.Na haggisy synek miał uczulenie wiec zraziłam sie i Milence nie kupuje również.4 zaczelismy od Dada z biedronki. Teraz w uzyciu drugi karton pampersów z promocji (3*54szt za 92zł.)Żadne nie sa tak miekkie jak pampers.
 
Do góry