reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maluszkowe i nasze zakupy.

Cały czas się zastanawiam czy dziecku kupić kombinezon, rodze na początku marca a może nawet pod koniec lutego (mam cesarke) i nie wiem kompletnie co mam robić w zasadzie taki kombinezon przyda sie w zasadzie tylko na wyjście ze szpitala. Zastanawiam się czy dziecko np. ubrać body, pajacyk bluze polarową rożek i kocyk ? no nie wiem co mam robic
 
reklama
Cały czas się zastanawiam czy dziecku kupić kombinezon, rodze na początku marca a może nawet pod koniec lutego (mam cesarke) i nie wiem kompletnie co mam robić w zasadzie taki kombinezon przyda sie w zasadzie tylko na wyjście ze szpitala. Zastanawiam się czy dziecko np. ubrać body, pajacyk bluze polarową rożek i kocyk ? no nie wiem co mam robic
Ja zawinę w rożek i gruby polarowy kocyk.To na pewno wystarczy.
 
Myślę, że jakiś kombinezon by się przydał jeśli nie taki zimowy to wiosenny, później przyda się na spacery. Taki wiosenny może nie być za gruby ale można opatulić dziecko kocem i rożkiem.
 
Cały czas się zastanawiam czy dziecku kupić kombinezon, rodze na początku marca a może nawet pod koniec lutego (mam cesarke) i nie wiem kompletnie co mam robić w zasadzie taki kombinezon przyda sie w zasadzie tylko na wyjście ze szpitala. Zastanawiam się czy dziecko np. ubrać body, pajacyk bluze polarową rożek i kocyk ? no nie wiem co mam robic

Moje pierwsze dziecie urodzilo sie pod koniec lutego ( drugie urodzi sie tez tak jakos :) ) i nam sie wtedy kombinezon przydal. Ja tez myslalam wtedy niekupowac, kupilam tylko taki wiosenny polarkowy ale w ostatniej chwili mnie tknelo i kupilam zimowy tez. To byla dobra decyzja bo calkiem dlugo uzywalismy go potem tez na spacerach. Tylko warto poszukac czegos tanszego, ja kupilam teraz taki nowy kombinezon spiwore na allegro z h&m za 50 zl.
 
Cały czas się zastanawiam czy dziecku kupić kombinezon, rodze na początku marca a może nawet pod koniec lutego (mam cesarke) i nie wiem kompletnie co mam robić w zasadzie taki kombinezon przyda sie w zasadzie tylko na wyjście ze szpitala. Zastanawiam się czy dziecko np. ubrać body, pajacyk bluze polarową rożek i kocyk ? no nie wiem co mam robic
Ja kupiłam grubszy ale nie typowy zimowy, w razie co mam śpiworek grubaśny. Też mam rodzić na przełomie i myślę że coś cieplejszego się przyda!
Ja do szpitala na wyjście przygotowałam kaftanik, pajacyka, skarpetki, niedrapki, polarkową czapunie, kombinezonik ( wcale nie bardzo gruby ) i oczywiście kocyk polarkowy. Fotelik samochodowy ma dodatkowo osłonkę- chyba starczy.:tak:
 
ja tez sie zastanawiam nad cieplejszym kombinezonikiem (poruszylam w innym watk uten temat) i chyba bede polowac na cos niedrogiego na Allegro :tak:
Choc mysle ze generlanie to jak dam ten cienszy kombinezonik 9mam ocieplany sztruksowy) i zawinie sie w kocyk i da ta oslonke na fotelik to moze wystarczy???? Choc Jas byl w kocyku i z oslonka a wychodzil ze spzitala 31 maja :szok: No ale nie mial kombinezonu oczywiscie.. :confused:
 
reklama
A ja mam problem ze znalezieniem czapeczki, takiej grupszej na wyjście ze szpitala, nigdzie w sklepach nie ma na allegro też.:no::no:
 
Do góry