reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maluszkowe i nasze zakupy.

Kiedys nie bylo takiego wyboru i roznych rodzajow kolek i dzieci zdrowe byly i rodzice tez :cool2:... A teraz?!
Moj tez nie moze przebolec, ze te wozki takie drogie...
Ja jednak chce kupic nowy, bo planujemy w miare szybko rodzenstwo dla Ala, wiec troche nam posluzy :happy2:

Kasaii, mieszkam w miescie, wiec mysle, ze faktycznie te piankowe czy gumowe beda dobre :tak:
Mysle nad tym wozkiem, juz kiedys o nim pisalam, ale nadal decyzja nie podjeta :-D
Cosatto: Pushchairs: 3-in-1 Combi's: Cabi
Na pewno 3w1, bo duzo jezdzimy, a chce, zeby fotelik pasowal do podwozia. No i ten jest bardzo lekki i zgrabny :happy2:
Juz mi kiedys Scotland o nim pisala, ze kupila i jest zadowolona jak na razie, a ja dalej mysle :-D
 
reklama
Do dziewczyn, które kupowały te kopertowe koszule Muzzy, jaka jest różnica w rozmiarach? Chciałabym sobie ją zamówić, ale nie wiem czy szukać rozmiaru w dół,czy patrzeć na te wymiary, które podaje sprzedawca na stronie:confused:

ramari: Ty kupowałaś tą kopertową muzzy?

mi właśnie przyszła ta koszula http://www.allegro.pl/item875617676_komfortowa_koszula_dla_karmiacej_kolory_l_42.html

i muszę powiedzieć, że całkiem fajna, ale też troszkę duża
 
Ostatnia edycja:
Nam wózek fundują teściowie ,powiedzieli że tak do 1500 zł.
Z tym że ja wózek muszę mieć w miarę lekki, bo tachać go będę na drugie piętro.

5 lat temu nie było wyboru takiego ,poszliśmy do sklepu,kolor nam się spodobał i go wzieliśmy, ani go nie próbowaliśmy, ani nic o nim nie wiedzieliśmy. I się żyło:baffled::baffled:
Chociaż cieżki był bydlak jak nie wiem:wściekła/y:
 
Heh... za rok zalozymy temat w ktorym napiszemy nasze opinie o wozkach ktore kupilysmy, chyba dopiero wtedy beda mialy jakies znaczenie, bo tak naprawde co mozna powiedziec o wozku jak dzidzia jeszcze w brzuszku... wszystko wyjdzie w praniu a przynajmniej tak mi sie wydaje. Zycze wszystkim mamusiom i sobie przy okazji tez ;-), zeby kupione przez nas wozki okazaly sie strzalem w dziesiatke.
 
Hym faktycznie o wózku można powiedzieć dopiero coś jak się z niego troszkę pokorzysta. Ja mam wózek po córci - Discovery nic szczególnego ale się sprawdził w naszych warunkach- duże pompowane koła- na trudną drogę z wybojami, głęboki i spacerówka w jednym - oszczędność kasy, przystępna cena- 4 lata temu kosztował 800 zł. teraz starczy i dla drugiej córci!!
Każdy powinien dopasowac sobie wózek do warunków w jakich będzie z niego korzystał!
 
Hym faktycznie o wózku można powiedzieć dopiero coś jak się z niego troszkę pokorzysta. Ja mam wózek po córci - Discovery nic szczególnego ale się sprawdził w naszych warunkach- duże pompowane koła- na trudną drogę z wybojami, głęboki i spacerówka w jednym - oszczędność kasy, przystępna cena- 4 lata temu kosztował 800 zł. teraz starczy i dla drugiej córci!!
Każdy powinien dopasowac sobie wózek do warunków w jakich będzie z niego korzystał!


Zgadzam się, nie ma idealnego wózka dla każdego. Trzeba wybrać taki, jaki się sprawdzi w miejscowych warunkach. I faktycznie na droższy można sobie pozwolić, jeśli się planuje kolejne dziecko:tak::tak:
 
reklama
A ja się nakupowałam majtek jednorazowych i podkładów poporodowych, a wczoraj położna powiedziała, że to wszystko mają...
Nie szalejcie z zakupami, dziewczyny ;-)
 
Do góry