reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maluszkowe i nasze zakupy.

kurcze, ladne te koszule.. ale jak pomysle, ze musze kupic ze 3 za okolo 40 zł sztuka to mnie trzesie.
Bo to 120 zł wyrzucone.. w domu spie w koszulce i majtkach.. wiec na koszule sie na pewno nie przerzuce.. :dry::dry:
 
reklama
Ja kupuje 2 koszule. Myśle ze mi wystarczy. Mama mi wypierze w razie czego i dowiezie. Z reszta ja planuje być na oddziale 2 dni po porodzie i do domku. A w razie CC góra 4 dni:-) ale jestem pełna optymizmu hehe
 
Młoda mamuśka:) odnośnie tych butelek TT...byłam dzis na zakupach i zachaczyłam o SMYKA...i tam dokładnie takie same butelki są. Tak więc nie ma mowy o podróbach u tego sprzedawcy...a te z czarnymi literami to chyba nowy design :-)
 
Ja kupuje 2 koszule. Myśle ze mi wystarczy. Mama mi wypierze w razie czego i dowiezie. Z reszta ja planuje być na oddziale 2 dni po porodzie i do domku. A w razie CC góra 4 dni:-) ale jestem pełna optymizmu hehe

No ja też tak planowałam, ale dziewczyny z forum regionalnego mi napisały, że w moim szpitalu neonatolodzy tak szybko rzadko wypisują noworodki (na szkole rodzenia mówili, że 4 dni i przy sn i prz cc). może i lepiej niech sprawdzą, czy wszystko gra, ale wiadomo....maluch zostaje to ty chcesz zostać z nim:tak::tak:
 
Koszule dotarły :-) Wg mnie są całkiem wporządku, dobrej jakości bawełna, tylko kolory wydają się w rzeczywistości bardziej mdłe. Ogólnie leży dobrze- mogłaby być troche mniejsza, ale cóż trudno dobrać rozmiar przez internet. A na koniec kupując tą koszulkę wspieramy polską gospodarkę, bo są produkowane w Polsce, a nie w Chinach :-D
Dzieki za info!
Chyba sie skusze na wsparcie rodzimej firmy:-)
 
Młoda mamuśka:) odnośnie tych butelek TT...byłam dzis na zakupach i zachaczyłam o SMYKA...i tam dokładnie takie same butelki są. Tak więc nie ma mowy o podróbach u tego sprzedawcy...a te z czarnymi literami to chyba nowy design :-)

Gosiu dzięki że pamiętałaś:*
Te butelki są takie same czyli z tłoczeniem?? Dobrze zrozumialam;-)Wiec to świdczyłoby ze czarne napisy to podróbka TT:dry: i tak powoli sie przyzwyczajam do nich:sorry2: moze uda mi sie je sprzedac na allegro to kupie sobie już w smyku ... bede miala pewnosc ze sa orygilne! I tylko te 260ml bo te 150 to małe i pękate są - mini granaty:-D
 
reklama
Gosiu dzięki że pamiętałaś:*
Te butelki są takie same czyli z tłoczeniem?? Dobrze zrozumialam;-)Wiec to świdczyłoby ze czarne napisy to podróbka TT:dry: i tak powoli sie przyzwyczajam do nich:sorry2: moze uda mi sie je sprzedac na allegro to kupie sobie już w smyku ... bede miala pewnosc ze sa orygilne! I tylko te 260ml bo te 150 to małe i pękate są - mini granaty:-D

te małe idelanie pasują do dziecięcych raczek :tak:
poza tym mi sie podobają wizualnie ;-)
 
Do góry