reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maluszkowe i nasze zakupy.

reklama
niestety, producenci odzieży ciążowej wychodzą ze słusznego założenia, że przyszła mama ma zawsze problem z ubraniami, więc doją nas ile wlezie :crazy:
w sumie można by było przechodzić całą ciążę w rozciągniętym podkoszulku męża, rozmiar XXXL :confused2: ale to nie dla mnie :sorry:
 
Fajowy płaszczyk, ja kurcze żadnego nie mogę wyczaić:-(
Dziś babka w sklepie ciążowym(o dziwo nawet tanim)powiedziała że przywiezie płaszcyki, zbaczymy...
Wczoraj chodziłam po sklepach takich normalnych i nic nie mogłam upolować:sorry:
 
A legginsy dziewczyny gdzie kupujecie? Bo ja szukam i nie mogę znaleźć. Jak są, to kosztują 50 zł, albo sa takie prześwitujące jak rajstopy.
Legginsy bawełniane kupiłam na allegro u sprzedawcy "wmoichprogach". Są grube, nieprześwitujące. Ja chyba wybrałm zły rozmiar, bo trochę mi "zjeżdżają" z tyłka, przez co je podciagam co chwile i przez to "popuszcały" mi nitki przy gumce. To chyba ich jedyny mankament. Poza tym sa ok.
 
Hej:-)
Ja kupiłam sobie wczoraj płaszczyk w sumie zupełnie przypadkowo i niespodziewanie aczkolwiek bardzo mi był potrzebny.
Kupiłam go w normalnym sklepie zapłaciłam nie mało, ale plus jest taki że będę mogła korzystać z niego nie będąc w ciąży.,
Starczy nawet na bardzo duży brzuch.
Jest odcinany pod biustem i na brzuch ma bardzo dużo miejsca:tak::-):-)Cieplutki i milutki super:-)
Teraz się chwalę;-);-)
Zdjęcie marne bo z telefonu.
Śliczny! Bardzo ładne kolory! :tak:
 
reklama
Do góry