reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maluszkowe i nasze zakupy.

FallenAngel to jeszcze nic jakbys widziala szfke mojej corki jak miala sie urodzic to bys sie zdziwila igly nie moglabym wsadzic,tez dzielo mojej rodzinki i jednej kolezanki.
A teraz spokoj.zero ciuszkow,moze w przyszlym tygodniu cos sie zmieni jesli zrobia mi usg i pod warunkiem ze dzidzia sie nad mama zlituje.
 
reklama
Ależ szalejecie!!! :-D
Ja tam jeszcze nic nie mam, ale u mnie to troszkę inaczej, bo ciuszki po synkach "w obiegu" zaraz będą pakowane w paczkę i przyjdą do mnie w ogromnej ilości (wszystkie nasze dodatkowo zasilone przez przyjaciół) a jakby była dziewczynka to już mi znajoma obiecała damskie różowości, kwiatki, serduszka i sukienuszki-ślicznuszki po córeczce (ma 3m-ce).
Dla mnie do kupowania zostaje niewiele. Na pewno po selekcji tamtych ciuszków będe dokupować body, i może jakieś ekstra dodatki. :-) No i inna pora roku tochę będzie... jedno dziecko mam "letnie", drugie "jesienne" a trzecie będzie "wiosenne" :-D więc będę kupować też akonto tej różnicy :-D
Ale ja to się zabiorę pewnie w styczniu... choć nie powiem, że nie oglądam, i jakby mi coś w oko wpadło to za siebie nie ręczę ;-)
Troszkę mi żal że wszystko mamy... matę edukacyjną, wanienkę, łóżeczko, pościeli na stosy, leżaczek, krzesełko do karmienia i wózek, nawet fotelik samochodowy i napoczątek i potem taki 0-18 kg... z drugiej strony odpadają nam ogromne wydatki bo kasy na tego malutkiego człowieka idzie spoooooroooo...

No i nie wiem w jakim stanie jest nasz wózek (użytkuje go marcowa córeczka znajomych) i krzesełko do karmienia (u tej samej użytkowniczki). I kupimy deskę-podstawkę dla zmęczonego starszaka :tak:
 
Witam, chyba i nas dopada jesienne przeziębienie...tzn mój mąż ma chrypke i stan podgorączkowy a ja smarcze:eek: Zastanawiam sie czy moge wziość oscillococcinum tak odporonościowo bo na ulotce jest by sie skontaktowac z lekarzem w czasie ciązy ale ogólnie nie ma przeciewskazań:confused2: więc co sądzicie??
A to jest homeopatyczny??
Ja bym się skontaktowała z lekarzem najpierw...
 
Eh chyba oszalałam, czemu ten temat wskoczył na zakupy dla dziecka??
Przeciez pisałaś o tym w -co nam dolega, eh dziwnie

Ale spostrzegawcza jestes:-)

heheh to ja sie pomyliłam:-D bo myslałam ze jestem w watku głónym bo jak wczoraj napisalam w watku "bóle brzucha" to żadna nie odpisała :sorry: a byłam na zakupach (ale tu tez mialam pisac:-)) wiec przekleiłam wątki i wkleiłam moj lezaczek:rofl2:
 
a moj lekarz powiedzial ze spokojnie homeopatyczne Oscillo i inne moge brac - przerobilam jzu Coryzalie (na katar) i Hoimeovox (na chrypke) :tak::tak:

Asia KC - m itez troche przykro ze jzu tak nei szaleje z zakupami bo to bylo bardzo mile... :sorry::sorry:
 
reklama
a moj lekarz powiedzial ze spokojnie homeopatyczne Oscillo i inne moge brac - przerobilam jzu Coryzalie (na katar) i Hoimeovox (na chrypke) :sorry::sorry:

Wielkie dzięki za informację :-) Juz pod jezyczkiem rozpuszczam granulki:tak:bo myślalam że nikt nie odpowiada na moje pytania (oprócz Marti:-)).
A wole dmuchać na zime i sie nie przeziebic zwlaszcza ze tydzien w domu siedzialm i czuje ze moze cos mnie złapać a jak zaczne chodzic do pracy to wogle :shocked2:
 
Do góry