reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maluszkowe i nasze zakupy.

weszłam sobie tu przypadkiem.. i Wam powiem.. patrze na Wasze suwaczki.. i zazdroszczę.. tego ile jeszcze przed Wami :D:D:D
 
reklama
hmm... myslalam ze ten wozek bedzie solidny... ale widze, ze solidnie wyglada, ale jest niepraktyczny..

hmm... to juz nei wiem za jakim mam sie rozgladac.
Musze tez brac pod uwage to, iz bede go targac ze soba na 4 pietro :wściekła/y:
 
Jestem w 11tc i wydawało mi się,że to za wcześnie na jakiekolwiek zakupy...:sorry:Ograniczyłam się do pamiętnika w którym notuję ciąże dla dziecka...żeby w przyszłości mogło się ze mnie ponabijać :-) Wpadliśmy jednak z mężem do sklepu z pierdołami dla dzieci i na pewno kupię tam wózek,bo 500pln to nie jest dużo za nowy.Dla mnie istotna jest waga wózka,tapicerka i to aby zamieniał się na spacerówkę...to mi w zupełności wystarcza.Kupimy go dopiero w marcu jak będziemy znać płeć maleństwa.W tedy wybierzemy kolor.Drażni mnie jednak to jak wszyscy nachalnie ofiarowują swoje stare łóżeczka.Na szczęście w ciąży dobrze u mnie z asertywnością.Bo kto chciałby łóżko od koleżanki z pracy która obrabia nam tyłek?ale potem by gadała...:cool:
 
Młoda mamuśka:), ja też taki pamiętnik prowadzę. :tak: Bardzo fajna sprawa to jest, wklejam też tam zdjęcia malucha z USG (miniaturki) i szkice mojego brzucha, które rysuje mój mężuś. ;) No i dla dziadków zrobiliśmy taki list od wnuka/wnuczki i daliśmy jeden różowy bucik a drugi niebieski. Bardzo im się spodobało.
Ja oczywiście nie mogłam się oprzeć i kupiłam takie body żółte. Raczej takie uniwersalne są. :)
 
A ja nie mogłam ich zostawić w "lupie" je wypatrzyłam za 5 zł! :-D A dla siebie kupiłam takie fajne spodnie na Allegro, tylko muszą przyjść. :blink:
 
Agnes o kurcze... ten wózek to majatek kosztuje.
Ja raczej szukam czego do tysiaca złotych. :-)

no to dobrze ze bedziesz musiala tylko jedno pietro z wozkiem popylac.
Ja wchodzac o wlasnych silach sie mecze, a co dopiero z wozkiem 15 kg plus dzieckiem ehh...
 
moniSkaBe, u nas rodzice robią "zrzutke" i dadzą nam pieniądze na wóżek... Mi się ten pomysł nie podoba, ale oni sa tacy uparci że musielismy z M przystać na ich propozycje. A powiedzieli że cena nie gra u nich roli, byle żeby był dobry :baffled: Na szczęście uparli się tylko na wózek, bo jakby chcieli jeszcze zasponsorować łóżeczko to chyba wpadła bym w szał.
 
reklama
Ja to włąśnie mam nadzieję że albo teściowie albo mój tata zaoferuja się nam kupić wózek,a jeszcze jakby chcieli łóżeczko kupić, to byłoby super:)
 
Do góry