reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maluszkowe i nasze zakupy.

Ja wózek wciągałam po schodach na tylnych kołach.

ja też wciągałam po schodach, raz lewe koło, raz prawe... :tak: i to nawet nie przeszkadzało, że byłam dopiero co po cesarce.. oczywiście nie uważam, że to było mądre :eek: hehe naszczęscie mieszkam na wysokim parterze :laugh2:
 
reklama
Milkshake hehehe no wlasnie smiesznie to musialo wygladac . tylko juz sobie wyobrazam jak moje dziecko bedzie sie kiwac w tym wozeczku ... wstrzasnienia mozgu by dostalo zanim dotargalabym go na 4 pietro hehehee :-D:-D:-D
 
xXxIzuLQaxXx, my też chcieliśmy takie. Tylko po wypadku dziecka kuzynki, zrezygnowaliśmy. :sorry: Łóżeczko z wyglądu bardzo fajne. Motyw ze słoniem mi się podoba. :-D
A u nas była mała kłótnia ostatnio: bo mąż chce szafkę dla dziecka a ja komodę odrazu żebym mogła przewijak połozyć. I tak żaden z nas do tej pory się do siebie nie odzywa. :zawstydzona/y: A ja ostatnio oglądałam takie szafki to jedna była za 1078 zł. :wściekła/y:
 
Agnes - powiedz swojem umezowi, ze Twoje doswiadczone kolezanki polecaja komode - do dzis dnia uzywamy i nie wyobrazam sobei jakbym nie miala miec komody z polozonym przewijakiem.

xXxIzuLQaxXx - lozeczko pokazane przez Ciebie fajne, ale jak juz byla mowa wczesniej - jako dodatkowe (wyjazdowe) lozeckzo to jak najbardziej ale jako jedyne to jednak niekoniecznie - duzo dziewczyn tez juz jest tego zdania :tak:
 
Dziewczyny, jak myślicie, lepsze jest zwykłe łóżeczko z drewnianymi szczebelkami, czy takie: ŁÓŻECZKA 4BABY VEGAS CONTINENTAL +MATERAC !!!!! (717169387) - Aukcje internetowe Allegro :) bo ja do drewna dla takiego maleństwa nie mam przekonania..
Mi jednak odpowiada drewniane.. ładne to jest ale jak pisalam niezbyt stabilne.. a wiadomo, dziecko rośnie, wstaje, wychyla się..eee
Na wyjazdy jest super:tak: ale do domku to polecam zwykłe drewniane:tak:Można zalożyc naokoło mieciutka tkanikę, że dziecko nie uderzy się w główkę:tak:
 
Ja tam nie mam miejsca kompletnie na łóżeczko, ale wolę drewniane. I koniecznie z szuflada na dole, bo dla mnie to całkiem praktyczna sprawa. Na łóżeczku mam przewijak, a w szufladzie pod ręką pieluchy, chusteczki i inne takie potrzebne rzeczy :tak:
 
ja szuflade w lozeczk uwykorzystuje na przechowywanie malo potrzenych rzeczy, bo jakbym miala sie schylac czesto do niej to szlag by mnei trafil.
Naprawde komoda z szufladami w moim przypadk usprawdza sie idealnie :tak:
No a niedlugo Jas dostanie bardziej dorosle meble a te obecne (zwykle sosnowe mamy) beda dla Maluszka :sorry:
 
reklama
Ech, komoda to pewnie dobre rozwiazanie, ale ja póki co musze jakoś przemeblować mój pokoik, żeby sie upchnąć z Dzidziolem na 6m2. Trochę się obawiam, bo szczerze mówiąc to sama się tu nie mieszczę :-D No, ale trzeba się jakoś przemęczyć na początku.
 
Do góry