reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maluszkowe i nasze zakupy.

ja poprzednia ciaze przewalcowalam w jeansach kupionych na allegro (nowych) i chyba na ta ciaze tez wystarcza :-D Dosyc pozno zaczelam je nosic, wiec nie myslcie ze walcowalam przez 9 miesiecy w jednych gaciach :-D
Bluzek kilka mam. No i mam jeszcze takie troche wiesniackie czarne spodnie, ale na po domu beda ok ;-)
 
reklama
Ja dziś byłam w H&M, była promocja dżinsów ciążowych - wszystkie modele 40zł taniej, i tak zamiast płacić 149zł zapłaciłam 109. Tylko wprowadzili sobie ograniczenie do 2 sztuk na osobę. Wygodniutkie są i wreszcie nic nie uwiera i nie zsuwa się po odpięciu guzika :-D ufff.

w Irlandii też mają zniżkę taką samą- chyba jakaś ogólnoświatowa akcja :-p także kupiłam jedne spodnie za 29-coś euro i drugie za 25-coś :-)
także mam nadzieję, że to mi wystarczy, ewentualnie dokupię sobie jakieś czarne szmaciane do pracy :tak: a po domku zasuwam w dresikach :-)
 
na allegro sa fajne wanienki, dziecko sobie siedzi w nich . Tylko czy to jest wygodne dla mamy?

co o nich sadzicie ? :-)
WANIENKA wanna WANNY ONDA ok baby OKBABY $$$$$$$$ (717513721) - Aukcje internetowe Allegro
A czy te plastikowe siedzisko jest wygodne dla bobaska?:confused: Mi sie wydaje, że nie bardzo.. my z M kupujemy zwykłą wanienkę i M już zapowiedział, że kąpanie to bedzie jego obowiązek:tak::-)

Witam. Dawno upatrzyłam sobie to łóżeczko (śledziłam od początku aukcji) Moja kuzynka taki ma i jest zadowolona. No i cena bardzo dobra.:tak:
Co myślicie o tym?
ŁÓŻECZKO TURYSTYCZNE KOJEC MEDIUM 2 POZIOMY (716267257) - Aukcje internetowe Allegro
My tez na początku chcieliśmy turystyczne, z racji tego, że mamy malutkie mieszkanko ( 1 pokój i kuchnia w nim) ale teraz zrezygnowaliśmy:no: Widzieliśmy w sklepie i ogladaliśmy.. i jakies takie niestabilne nam się wydalo.. Myślę, że to dobre na wyjazdy raczej.. My kupujemy tradycyjne drewniane:tak::-)
 
oto ciuszki wyszperane przez moje sistery w ciuchlandach - słodziutkie
na razie się ograniczają w kupowaniu, bo nie znamy płci:tak:
 

Załączniki

  • DSCF3106.JPG
    DSCF3106.JPG
    48,5 KB · Wyświetleń: 59
  • DSCF3107.JPG
    DSCF3107.JPG
    66,5 KB · Wyświetleń: 61
  • DSCF3105.JPG
    DSCF3105.JPG
    61,9 KB · Wyświetleń: 56
mag007, śliczne! :-) A ten szlafroczek jaki cudny... :tak:
Ja też bym zaszalała, ale jestem w szpitalu. :-( Ehh... :zawstydzona/y:


mojemu M tez najbardziej spodobał się szlafroczek, mówi, że przyda sie Fasoli, bo chce ja/jego zabierać na basen od bobasa:-)

jeszcze zdążysz poszaleć na zakupach, na razie najważniejsze wasze zdrowie - życzę wam duuuuuuuuużo zdrówka:-D
 
Niemeczka ktory Ty masz tydzien ciazy? 13? i termin na 17 marca?
chyba cos nie tak, bo ja mam 20 marca i jestem niby w 11 dopiero.
A co do tych ciuszkow to przeciez aukcja jest i to jeszcze z cena minimalna, wiec koncowa cena pewnie bedzie duuuzo wyzsza :)
 
reklama
No własnie ja tez już o tym terminie Niemeczki pisałam, tyle, że na wątku z nasza listą. Bo Niemeczka jest w ciąży tak jak ja (chyba jeden dzień różnicy między nami), a ja mam termin na luty :tak:

Mag - szlafroczek jest cudny. Ja dzis też oglądałam pare cudnych rzeczy, ale jakoś nie moge się jeszcze przekonac do kupowania :tak:
 
Do góry