reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maluszkowe i nasze zakupy.

Mag007 zobacz. wiadomosc od _bobas_ :

"Witam. Bardzo przepraszamy, ale firma kurierska znowu rozwaliła przesyłke.

Bok wrócił się do nas złamany w pół. Czekamy teraz na nową dostawę
łóżeczek,
powinna być w czwartek-piątek. Więc jeżli się uda bok będzie u pani na

piątek, jeżeli nie (czego byśmy niechcieli) będzie na początku
przyszłego
tygodnia. Tym razem zapakujemy element tak, gdyby w firmie kurierskiej
zachciało się im grać elementem w hokeja to i tak dojdzie w całości.
Jeszcze
raz strasznie przepraszamy, ale musimy chyba pomyśleć o zmianie firmy
przewozowej."

Smiechu warte :dry::dry::baffled:
 
reklama
współczuję Wam dziewczyny. Ja podejrzewam że on nie ma/miał ich na składzie i czeka na dostawę, a że łóżeczka popularne... to kręci i się miga... Na Waszym miejscu chyba zażądałabym zwrotu kasy (Monika musiałabyś odesłać resztę?) i kupiła gdzie indziej, newet jeśli trochę drożej - bo to nie jest warte tych nerwów i czekania. Co jeśli okaże się że znowu coś będzie uszkodzone lub czegoś będzie brakowało?
 
Mag007 zobacz. wiadomosc od _bobas_ :

"Witam. Bardzo przepraszamy, ale firma kurierska znowu rozwaliła przesyłke.

Bok wrócił się do nas złamany w pół. Czekamy teraz na nową dostawę
łóżeczek,
powinna być w czwartek-piątek. Więc jeżli się uda bok będzie u pani na

piątek, jeżeli nie (czego byśmy niechcieli) będzie na początku
przyszłego
tygodnia. Tym razem zapakujemy element tak, gdyby w firmie kurierskiej
zachciało się im grać elementem w hokeja to i tak dojdzie w całości.
Jeszcze
raz strasznie przepraszamy, ale musimy chyba pomyśleć o zmianie firmy
przewozowej."

Smiechu warte :dry::dry::baffled:

Acha - "powinna być dostawa" a jak nie będzie? Albo nie doślą tych akurat łóżeczek?
 
a ile masz stopni ? u mnie 19 też nie super ciepło:blink:
a mam same bawełniane ubranka :baffled: nie pomyślalam

No u mnie jest jeszcze gorzej bo 17-19 zależy w jakim pomieszczeniu:baffled: na szczecie w pokoju małej jest najcieplej czyli 19...no czasem dochodzi do 20 - wow !! ja już jestem zachartowana i jest spoko ale jak sie urodzi mala bedzie problem bo dopiero w lato bedziemy robic wklad kominkowy w domu:dry: poki co mamy farelke i bede grzac jak bede przebierac i kąpać:sorry2:
Dlatego grobe welurowe pajace kupowalam;-)
 
Ostatnia edycja:
MoniSkaBe - patrz na mojego maila (postraszyłam negatywem a on i tak traktuje wszystko jakby nic się nie stało:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:):

Witam. Po wielkich walkach z producentem, udało mi się "wynegociować"
dostawe na ten czwartek-piątek. Więc jeżeli dotrzyma terminu to w ten
dzień
zaczynam robić wysyłki i towar byłbu u Pana na koniec tego lub
początek
przyszłego tygodnia. Wysyłka jak Pan zauważył jest opóźniono, ale
niejestem
w satnie poradziź na to nic że zima w tym roku tak dopisała i producent

przez kilkanaście dni został bez prądu.
 
Ja byłam dzisiaj w Lidlu- bo słyszałam, że promocje dla dzieci są, a sklep mam 100m od domu- ale powiem szczerze nic nie ma ciekawego. Kupiłam niby 3 body za 24 -pln ale wcale nie piękne i materiał bez rewelacji. To w Tesko były o niebo lepsze promocje:tak: Kupiłam wtedy 3 pajacyki do spania za 23,99pln, no i jakość tych ubranek z cherokee bardzo fajna.
 
MoniSkaBe - patrz na mojego maila (postraszyłam negatywem a on i tak traktuje wszystko jakby nic się nie stało:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:):

Witam. Po wielkich walkach z producentem, udało mi się "wynegociować"
dostawe na ten czwartek-piątek. Więc jeżeli dotrzyma terminu to w ten
dzień
zaczynam robić wysyłki i towar byłbu u Pana na koniec tego lub
początek
przyszłego tygodnia. Wysyłka jak Pan zauważył jest opóźniono, ale
niejestem
w satnie poradziź na to nic że zima w tym roku tak dopisała i producent

przez kilkanaście dni został bez prądu.

dobrze, ze chociaz gada to samo. Bo moznaby pomyslec, ze mnie zbywa.
Dostanie negatywy i juz.
Jestem wyrozumiala, ale to juz przechodzi ludzkie pojecie.
 
No u mnie jest jeszcze gorzej bo 17-19 zależy w jakim pomieszczeniu:baffled: na szczecie w pokoju małej jest najcieplej czyli 19...no czasem dochodzi do 20 - wow !! ja już jestem zachartowana i jest spoko ale jak sie urodzi mala bedzie problem bo dopiero w lato bedziemy robic wklad kominkowy w domu:dry: poki co mamy farelke i bede grzac jak bede przebierac i kąpać:sorry2:
Dlatego grobe welurowe pajace kupowalam;-)
Ponoć bawełniane są jednak najlepsze. Szwagierka mówiła, że jej mały się pocił w tych welurowych.:confused:
 
reklama
echh będzie musiał sie najwyżej hartować w tych 19 stopniach:sorry2: kocykiem okryję ciepłym i będzie ok, niestety wyjścia nie ma tata nie pozwoli dogrzewać :no: bo to za jego kase, a ciągle narzeka że tyle za rachunki:dry:i że małemu nic nie będzie gorzej jak sam się zaziębi i zarazi go :wściekła/y:
 
Do góry