reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maluszkowe i nasze zakupy.

a ja troszkę zmienię temat :-)

W czym planujecie rodzić Dziewczęta ? ;-)

Nie mam zupełnej koncepcji jeśli chodzi o koszule do rodzenia plus wdzianko do karmienia Maleństwa ... Macie jakieś namiary na konkretną marke albo fason który się sprawdza?

Koleżanka polecała mi dłuższą koszulkę na ramiączkach ... ale jakoś nie jestem przekonana.
 
reklama
o koszulach nocnych to jzu tu troche bylo - duzo dziewczyn ma kopertowe, niektore maja takei z wycieciami na piersi, a niektore rozpinane na guziki. Ja mam te ostatnie - w jednej z nich pewnie bede rodzic, a 3 mam na zmiane :tak: z krotki mrekawem na wypadek wenflonu. Na ramiaczkach odradzam. Jak rodzilam poprzedni oto jedna laska maila krociutenka satynowa koszulke na ramaiczkach i taki fikusmy satynowy szlafroczek -kazdy w pokoju odwiedzin sie na nia gapil :szok:
 
o koszulach nocnych to jzu tu troche bylo - duzo dziewczyn ma kopertowe, niektore maja takei z wycieciami na piersi, a niektore rozpinane na guziki. Ja mam te ostatnie - w jednej z nich pewnie bede rodzic, a 3 mam na zmiane :tak: z krotki mrekawem na wypadek wenflonu. Na ramiaczkach odradzam. Jak rodzilam poprzedni oto jedna laska maila krociutenka satynowa koszulke na ramaiczkach i taki fikusmy satynowy szlafroczek -kazdy w pokoju odwiedzin sie na nia gapil :szok:

Dziękuje za odpowiedź Mysz'ko :-) Pobiegam po sklepach w wolnej chwili to może coś znajdę - teraz już wiem czego mniej więcej powinnam szukać :)
 
Mag007 jak sprawa z lozeczkiem? sprzedawca sie nie odezwal?
do mnie podobno dzisiaj mial dojsc front i co ?
kontaktu ze sprzedawca nie ma i kuriera rowniez :-D
paranoja... co za sprzedawca..:angry:


MoniSkaBe - nawet tego nie skomentuję, brak mi już słów:dry:
ponoć ma mieć jutro dostawę, ale zaraz będę do niego pisać 21 dni minęło w niedzielę - bez przegięć cholera jasna

ciekawe ile będziesz czekać na ten front?
 
MoniSkaBe - nawet tego nie skomentuję, brak mi już słów:dry:
ponoć ma mieć jutro dostawę, ale zaraz będę do niego pisać 21 dni minęło w niedzielę - bez przegięć cholera jasna

ciekawe ile będziesz czekać na ten front?

ehh.. dzisiaj wtorek, poki co sie nie odzywa. Jak mi dzisiaj nie przyjdzie i jeszcze ten burak nie odpisze na maile, to dam nr Karolowi i on bedzie z nim wojował.
Oczywiscie, jezeli laskawie zechce telefon odebrac. Bo ode mnie nie odbiera..:dry::dry:

mam ochote wystawic mu negatywny komentarz. Tylko, ze zapewne on odda mi tym samym.:dry:
 
ehh.. dzisiaj wtorek, poki co sie nie odzywa. Jak mi dzisiaj nie przyjdzie i jeszcze ten burak nie odpisze na maile, to dam nr Karolowi i on bedzie z nim wojował.
Oczywiscie, jezeli laskawie zechce telefon odebrac. Bo ode mnie nie odbiera..:dry::dry:

mam ochote wystawic mu negatywny komentarz. Tylko, ze zapewne on odda mi tym samym.:dry:

ja mu właśnie napisałam w mailu, ze jeśli łóżeczko nie dojdzie w tym tygodniu - wystawiam negatywa, a i tak pozytywa juz nie dostanie ode mnie - najwyżej neutralny jeśli łóżeczko dojdzie w tym tygodniu i bez uszkodzeń:dry:

on nie ma prawa wystawić ci komentarza negatywnego, skoro wpłaciłaś pieniadze w terminie - w razie czego pisze się wtedy do Allegro i oni rozstrzygają spór

jak nie będziemy wystawiać negatywnych komenatrzy, to jeszcze nie raz natkniemysie na takiego sprzedwacę:dry:
 
reklama
Do góry