reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maluszkowe i nasze zakupy.

reklama
My mamy takie samo łóżeczko (radek VII) tylko bez szuflady, moim zdaniem najpiękniejsze z wszystkich Klupsiów :-)
 
cześć wam,
wiem że nie w temacie ale mam dość poważny (wg mnie) problem :(
a mianowicie : mam termin na 21 marca i nie mam pojecia co zabrać dla małego do szpitala na wychodne.
Dzisiaj wyczytałam że pogoga ma być w marcu do bani max 8 stopni !!!
 
ja dziecko ubiore w body, pajacyk, skarpetki, kombinezonik, czapeczke no i łapki.
mam taki fajny akrylowy kocyk zapinany na napy, wiec dziecko tak ubrane w niego wsadze. W fotelik, no i fotelik przykryje bawelnianym kocykiem.

Mag007 jak sprawa z lozeczkiem? sprzedawca sie nie odezwal?
do mnie podobno dzisiaj mial dojsc front i co ?
kontaktu ze sprzedawca nie ma i kuriera rowniez :-D
paranoja... co za sprzedawca..:angry:
 
ja Jasia ubiore w kaftanik i spioszki (moze body pod spod tez), na kaftanik moze cos jeszcze (chco nie wiem co, wiec pewnie jednak to body pod spod mu wloze), no i kombinezonik i otule go kocem i wsadze do fotelika. Fotelik ma oslonke wiec malemu bedzie widac tylko buzie.
No i oczywiscie niedrapki na raczki ,choc moze niekoniecznie bo kombinezonik ma rekawiczki. Aha - na nozki frottowe skarpetki (ale kombinezon tez jets z nozkami). Jakiejs grubej czapki nie mam wiec pewnie dam mu dwie czapki - jedna na druga :tak:
 
Ja ubiorę podobnie jak MoniSka w bodziaka na długi rekaw i pajacyka welurowego, skarpetki , kombinezon, czapeczka i niedrapki. Do tego opatule kocykiem:-) mam nadzieje ze starczy - zwłaszcza ze termin mam na koniec marca wiec moze tak zimno nie bedzie:sorry2:
 
reklama
candy - jak bedziesz wkladac pod pajacyka body to moi mzdanie mwystarczy. Zawze jeszcze mozesz przykryc kocykiem albo i zaweinac w rozek :tak:
 
Do góry