reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maluszkowe i nasze zakupy.

reklama
stwierdzilam, ze skoro taka przecena to oplaca sie kupic. w polsce zadko sie spotyka takie wyprzedaze, a tak maly bedzie mial juz czesc rzeczy kupiona na potem. na letnich wyprzedazach tez cos kupie na rok do przodu pewnie :)
 
stwierdzilam, ze skoro taka przecena to oplaca sie kupic. w polsce zadko sie spotyka takie wyprzedaze, a tak maly bedzie mial juz czesc rzeczy kupiona na potem. na letnich wyprzedazach tez cos kupie na rok do przodu pewnie :)

no pewnie :)
tylko nie wloz tych rzeczy gdzies do pudla i nie zapomnij :sorry2:
ja mialam tak z paroma kompletami, jak je dostalam to mi sie wydawaly takie wielkie a jak sobie o nich przypomnialam to byly za male :sorry2:
 
Wlasnie wrocilam z Cubusa w Arkadii :) Kupilam sporo, bo jest przecena na 25% wartosci poczatkowej, czyli srednio 15-20 zl za bluzy czy sweterki. Kupilam najwiecej na 86 cm skoro promocja, na 74 tez pare rzeczy upolowalam. Na 62 i 68 jeszcze troche tam ubranek mozna znalezc, jednak najwiecej dla dziewczynek zostalo. Ja juz w tym rozmiarze nawet nie patrzylam, bo mam duzo.
Jak ktoras sie wybiera to radze sie pospieszyc :)

A moze ktoras z was wie na jaki wiek jest rozmiar czapki 48 cm? Bo ladne byly i dwie kupilam (po 7,50 ocieplane!), ale nie wiem czy troche sie nie minelam z rozmiarem :)
Musiałyśmy się minąć :-D Byłam też dzisiaj, pewnie w okolicach południa. Z dwulatkiem jęczącym ze zmęczenia się szwędałam więc krótko.
Ja nakupiłam babskich ciuszków dla córci a do tego spodnie i rajstopy dla Łukasza bo jakoś niefartownie się przemoczył (mimo pieluchy) a wyjątkowo nie miałam w zapasie dolnych części do przebrania.
Za całą siatę zapłaciłam 102,5 :-)
z tego co wiem to rozmiar 50 cm to jest dla wczesniaczków wiec 48 to malusienkie te czapunie kupiłas
rozmiar 50 w pajacykach i body to i owszem, na noworodka albo wcześniaka (zależy od producenta jak mierzy - czy długość ciuszka na 50cm czy dla dziecka 50cm)
Czapki z reguły mają rozmiar z obwodu głowy więc 48 cm to tak na przyszły rok może...

Moje zakupy:
DSC01608_500x375.jpg

DSC01609_500x375.jpg

DSC01610_500x375.jpg

DSC01612_500x375.jpg

DSC01613_500x375.jpg

i rękawisie z reserved
DSC01611_500x375.jpg


do tego spodnie dresowe dla Łukaszka i rajstopy ale aktualnie w nich śpi ;-)

Generalnie malutkowych ciuszków sporo ale większość taka dziewczęca... Choć i dla chłopców pajacyki i dresiki i bodziaki były...
 
AsiaKC też chcialam ten dresik bezowy kupic tylko byl rozmiar 56cm a ja przynajmniej na 62 polowalam:sorry2:
Cubus wymiata z przecenami:-)
 
gruby to moze z frotty a cienki to taki cieniutki z bawelny... ale te z frotty to tez jakies grube nie sa przeciez... no ale z drugiej strony to jzu grubszych (z polaru) nie ma wiec mzoe o to chodzi.
Ja mam z roznych rodzajow bawelny - takie jzwyklej - grubszej i cieniutkiej (takei biale ale nie iwdze icxh juz w sprzedazy)
do grubszych zaliczylabym jzu te Kaftanik r. 56 z nadrukiem tanio (887387855) - Aukcje internetowe Allegro
KAFTANIK NIEMOWLĘCY 6 KOLORÓW rozmiar 56 (893499473) - Aukcje internetowe Allegro

ale takich naprawde cienkich to ja nie widze :no:


Fajne ze rzeczy w Cubusie, co???

Ja na takei malutkie nie patrzylam specjalnie to skupilam sie na rozmiarze 116-122 :-D ale dla Maluszkow byly super.
rozmiar 86 pomimo tego ze teoretycznie wychodzi na 1,5 roczne dziecko to zwykle jzu kolo roku sie przydaje. :tak: Wiem ,ze Jas urodziony pod koniec maja zima nosil kombinezon na 80 i wcale mu nei byl za duzy, a to teoretycznie jest na roczniaka...

Co do czapki to jest to loteria moim zdaniem - Jaskowi rosla blyskawicznie i mielismy (i w sumie to wciaz mamy) problem bo niemal kazda czapka na jego wiek (niecale 3 lata) jest m uzdecydowanie za mala :-D
Ale moze to 48 bedzie dobre na przyszla zime :tak: a jak nie to komus dasz/sprzedasz/zostawisz dla nastepnego dziecka ;-)
 
reklama
AsiaKC też chcialam ten dresik bezowy kupic tylko byl rozmiar 56cm a ja przynajmniej na 62 polowalam:sorry2:
Cubus wymiata z przecenami:-)

ja mam właśnie 62 - nie wiem czy były mniejsze i większe. ale jeszcze trochę ich było...

Większych ciuszków nie obejrzałam bo Łukal marudził. Złapałam spodnie i rajstopy dla niego i się zwinęliśmy.
 
Do góry