reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maluszkowe i nasze zakupy.

Wlasnie wrocilam z Cubusa w Arkadii :) Kupilam sporo, bo jest przecena na 25% wartosci poczatkowej, czyli srednio 15-20 zl za bluzy czy sweterki. Kupilam najwiecej na 86 cm skoro promocja, na 74 tez pare rzeczy upolowalam. Na 62 i 68 jeszcze troche tam ubranek mozna znalezc, jednak najwiecej dla dziewczynek zostalo. Ja juz w tym rozmiarze nawet nie patrzylam, bo mam duzo.
Jak ktoras sie wybiera to radze sie pospieszyc :)

A moze ktoras z was wie na jaki wiek jest rozmiar czapki 48 cm? Bo ladne byly i dwie kupilam (po 7,50 ocieplane!), ale nie wiem czy troche sie nie minelam z rozmiarem :)
 
reklama
Wlasnie wrocilam z Cubusa w Arkadii :) Kupilam sporo, bo jest przecena na 25% wartosci poczatkowej, czyli srednio 15-20 zl za bluzy czy sweterki. Kupilam najwiecej na 86 cm skoro promocja, na 74 tez pare rzeczy upolowalam. Na 62 i 68 jeszcze troche tam ubranek mozna znalezc, jednak najwiecej dla dziewczynek zostalo. Ja juz w tym rozmiarze nawet nie patrzylam, bo mam duzo.
Jak ktoras sie wybiera to radze sie pospieszyc :)

A moze ktoras z was wie na jaki wiek jest rozmiar czapki 48 cm? Bo ladne byly i dwie kupilam (po 7,50 ocieplane!), ale nie wiem czy troche sie nie minelam z rozmiarem :)

Qrcze nie mam jak sie ruszyć do wt:-( zwlaszcza ze przez weekend szturm ludzi wykupi mi ciuszki...ale i atk zajrze we wt..moze cos zostanie dla mnie:-)

Wow ale duze romiary kupiłas??:) pochwal sie zakupami:)

Ja kupilam na allego 2 czapki na 0-3m i w środku mialy własnie 48 wiec chyba dobrze trafilas:-)
 
Ostatnia edycja:
48 przy czapce to obwod glowy nie rozmiar
peperka beda pewie musialy poczekac troche :sorry2:bo noworodek to z tego co kojarze ma glowke tak mniej wiecej 36-38 cm :-)
 
No bez jaj :-D. Ja mam czapkę z Coccodrillo, którą mój syn nosił jak miał rok i ona ma rozmiar 45 cm. Karol ma w książeczce zdrowia wpisany obwód głowy przy porodzie 34 cm.

Aż otworzyłam prake i looknełam na metke- rozmiar 38:sorry2: Wiedziałam że gdzieś dzwonią ale w którym kościele nie za bardzo:-) 8 mnie zmyliła :-D
 
na nowordka to ja mam inne, na 38 cm wlasnie :) tylko mysle czy bedzie dobre na nastepna zime. wiem, ze to obwod ale w sumie przy czapkach to dla mnie jak rozmiar, tak jak z ubraniami dla dzieci wzrost=rozmiar;)
IMG_0558.JPG

rozmiar 80:
IMG_0560.JPG
IMG_0561.JPG

rozmiar 74:
IMG_0562.JPG
IMG_0563.JPG

rozmiar 86:
IMG_0564.JPG
IMG_0565.JPG
IMG_0566.JPG
 
reklama
Peperka zajebiaszcze zakupki:-) Przynajmniej bedziesz miala juz z głowy jak Twoj synek podrośnie....Narobilas mi smaka na zakupy:dry:
 
Do góry