reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maluszkowe i nasze zakupy.

generalnie to z tych przecen juz takie resztki zostaly poprzebierane, ja kupilam pare fajnych ciuszkow ostatnio w C&A , oni maja tez fajny dzieciecy dzial
w H&M to juz nic wlasciwie nie bylo ( przynajmniej na targowku )
a ja to i tak najbardziej kocham ubranka dzieciece z ZARY :)
Tylko szczerze mowiac to dla Malej troche mi szkoda kasy bo to na krotko a i tak taki maluch lezy prawie non stop w spiochach itp. ale dla Bartka to juz tam fortune wydalam :sorry2:
 
reklama
w ZARA są piękne ubranka, ale takie ceny!! szok :baffled: ale może tylko tak u nas, może w Pl sa normalne :confused: tak samo MEXX piekne ubranka, ale szaleć nie mam zamiaru :no:
bardzo lubie ubranka firmy NAME IT :-) tez dośc drogie, ale z przeceny można sie skusić :-) i kolory mają normalne ;-)
 
slodziutka ta kolyska.

ja stwierdzilam, ze bede zle widziec swojego niunia w lozeczku, znaczy chodzi mi o noc.
i Karol musi mi wkrecic kolka do lozeczka. I na noc bede sobie lozeczkiem podjezdzac obok naszego lozka.:tak:
 
ja mam podobny problem, więc na razie nie będę zakładać ochraniaczy na szczebelki, jak juz dzidzia zacznie być bardziej aktywna ruchowo, obniżymy materac o jeden poziom i założymy te gąbki :-)
 
My na pierwsze miesiace postawimy lozeczko kolo naszego lozka.
I tak sobie mysle, ze moze zaloze te ochraniacze, ale tylko z jednej strony, zeby Malego troche oslonic z jednej strony, a z drugiej od str. lozka bede go dobrze widziec :-)
Potrzebuje jeszcze lampke nocna z regulacja oswietlenia, bo wydaje mi sie, ze w nocy sie przyda, zeby tak sie nie rozbudzac, a przede wszystkim mojego M :happy2:
 
tabasia my tez tak robimy z łóżeczkiem i lampkę też chcę kupić, to ponoć dobry pomysł, zwłaszcza jak wstajesz w nocy do maluszka, żeby go całkiem nie rozbudzać
 
u nas tez łóżeczko obok łóżka postawione ale jest tak mało miejsca między oboma, że ledwo noge wciskam więc chyba będę musiała przestawić, wygodniej będzie.

Dronka-śliczne ciuszki . Mnie tez wcale nie mdli od różowego, uważam ze dziewczynki przesłodko wyglądaą w tykm kolorku, oczywiście pod warunkiem nie przeładowania. Teraz mam ciśnienie na taki soczysty zieloniutki i kupuiję co się da w tym kolorku. Jednaa większśc ubranek dla chłopca dostałąm od kolezanki i wszytsko jest niebieskie:baffled: Na dodatek mama kupiła mi kombinezon....niebieski. Ble...Niby nie mam nic przeciwko niebieskiemu ale wkurza mnie ze mój mały będzie wyglądał jak jakaś chmurka.Po prostu za dużo tego blue:-(

Gdybym wszytsko od początku musiała kupić, postawiłabym na zielenie, ecru, beże i brązy, i troche pomarańczu:-)

Monika-ale ty to sie masz z tym allegro. A dlaczego facet wysle łóżeczko dopiero w przyszłym tygodniu?! Przeciez zamiana miała byc zrobiona od ręki. Normalnie szczyt bezczelności! Dobrzez ze kupowaliście wcześniej, dopiero byś sie stresowała jakby to wszytsko działo się w lutym...

U mnie zakupki dokończone, jeszcze tylko mąż kończy robić przewijak do łazienki ( z Julki starego łóżeczka i przewijaka) i wsio bedzie gotowe. Na komodzie lezy jeszcze stos ubranek do poprasowania z wczorajszego prania no i jedna pralka ubranek do załadowania ale to juz trochę większe rozmiary więc nic się nie stanie jak b edzie mały poślizg:sorry2:.

Zdecydowałam się na sterylizator jednak. W weekend podjadę i mam nadzieje ze kupię, chyba ze trafie jakąś super okazję na allegro.
 
Moj mały bedzie w koszyku chowany na początku ale niestety nie mam tam kółek.
A dzis jadę zamawiać wozek wkoncu chce juz mieć wszystko gotowe bo pozniej to nie bedzie mi sie chciało smigać z tym brzucholem :)

Apropo niebeskiego to jest moj ulubiony kolor ale co za duzo to nie zdrowo. Mały ma juz tyle tych niebieksich spiochów ze zaczełam kupowac beze zołte własnie najmniej mam zielonych. Ostatnio widziałam takie piekne zielone posciołki w krateczke :happy2:
 
reklama
Do góry