reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maluszkowe i nasze zakupy.

Asia, polecam allegro - ludzie sprzadają przewijaki nowe za grosze, nawet widziałam jeden za 28zł, ale kolor zielony, a ja sie uparłam na pomarańcz
Dzięki! Zaraz sobie zajrzę :-)

O!!! Chyba wybiorę się do Cubusa skoro takie przeceny mają. Normalnie omijam bo na codzień to jednak drodzy są w dziecięcych ciuszkach :-(
Dronka - a w Reducie, naprzeciwko Blue City nie ma Cubusa przypadkiem?
 
reklama
ja jzu o Cubusie Wam pisalam 3 dni temu :-D
Sama tez poszalalam, ale glownie z mysla o starszaku, bo dla Maluszka wszystko mam. No - kupilam pajacka i rampers na lato.

AsiaKC - mi po jedny mdziecku rpzewijak tezj zu sie nieco posypal :szok: wlasnie popekal na szwach. Ale oczywiscie nwoego nie kupuje tylko pokrowce na ten przewijak i bedzie git :tak:
 
u mnie na śląsku chyba tylko jeden jest, reszę polikwidowali, ale masz rację ciuchy super. jak się zaczęły wyprzedaże to już coś tam kupiłam, ale dresy były za 30zł, teraz to jeszcze połowę taniej. dajesz mi motywację do wyprawy na te zakupy jutro:)


Ja wiem że jest w Forum w Gliwicach, ale myślę że pewnie jest też w Silesii(nie wiem jak się to pisze) bo jak dla mnie to trochę za daleko:sorry2:
 
ja jzu o Cubusie Wam pisalam 3 dni temu :-D
Sama tez poszalalam, ale glownie z mysla o starszaku, bo dla Maluszka wszystko mam. No - kupilam pajacka i rampers na lato.

AsiaKC - mi po jedny mdziecku rpzewijak tezj zu sie nieco posypal :szok: wlasnie popekal na szwach. Ale oczywiscie nwoego nie kupuje tylko pokrowce na ten przewijak i bedzie git :tak:
No nasz przewijak kleiliśmy plastrami, takimi materiałowymi, bez opatrunku ale teraz to już chyba nie da rady...
Ja też liczę na zakupy dla starszaków w Cubusie :tak:
 
Dronka - a w Reducie, naprzeciwko Blue City nie ma Cubusa przypadkiem?

Niestety nie ma:-( Kojerze jedynie Cubusa w Arkadii, Galerii Mokotów i Blue City. Chyba jest jeszcze w Klifie ale nie ręczę:sorry2: Sporo było ciuszków wlasnie dla starszych dzieciaczków...ja mam wizyte u gina we wt to do Cubusa do Arkadii zajrze jeszcze-tylko tam pewnie nic juz nie bedzie-bo jak zwykle dziekie tłumy ludzi beda:dry:
 
Ja jutro podjadę do Arkadii to zdam relację. A w Klifie nie ma, zlikwidowali się jak Arkadię otworzyli...
Nie wiem jak w Galerii Mokotów i jak na Targówku...
 
super, ta sukienka z króliczkiem przesłodka
ja tez się wkurzam, że paleta kolorów w ubrankach dla dziewczynek mieści się między - jasny róż do "oczorypny" róż :baffled:
dlatego przeszukuję czasem jakieś takie sprowadzane ubranka na allegro z Anglii (białe, ecru) lub zamawiam od rodziny z usa
ale żeby było w PL więcej tych nie różowych to bym się cieszyła :dry: nawet jak coś jest innego koloru, to musi mieć lamówkę, czy jakąś aplikacje różową
:-p
moja znajoma uparcie kupowała nie różowe dla córki rzeczy i wszyscy mówili: jak słodki chłopczyk :-p:dry:

heheh, niezłe z tym chłopczykiem ;-)
ja mam alergie na róż, szczególnie taki "majtkowy", a ostatnio wszystkie rzeczy dostaliśmy właśnie takie :dry: najgorsze jest to, że one są CAŁE różowe :baffled: nic to, najwyżej nie będziemy używać, albo tylko awaryjnie ;-)
jakby innych kolorów nie było, ostatnio nawet zaczęłam szukać ubranek po "chłopięcej" stronie sklepu- tam to były i zielone, i granatowe :tak:
 
reklama
dziewczyny to jeszcze do Reserved zajrzyjcie...tam były ostatnio wyprzedaże właśnie dla malutkich dzidziusiów :-D...i zobaczcie przy okazji czy jeszcze w H&M są bo jestem ciekawa:sorry2:
 
Do góry